Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
MDPHP - Opinie o produkcie. - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Escobar.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=36)
+--- Wątek: MDPHP - Opinie o produkcie. (/showthread.php?tid=22)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43


RE: MDPHP - Opinie o produkcie. - horsii - 18.05.2024

j.w., a już szczególnie beta-ketony. Wiadomo że jak zapodasz mikro dawkę nepa to będzie rozsądnie, ale no proszę was kto z nas jebnie jedną mikro dawkę 15mg i na tym poprzestanie Podobno kultowa


RE: MDPHP - Opinie o produkcie. - Sniffiarz97 - 18.05.2024

Sort aktywny? Jak w ogóle działa ten MDPHP? Chciałem zamówić z ciekawości i zapodać w bo ze cia lo jak na katolika przystało xd


RE: MDPHP - Opinie o produkcie. - Diabeuu666 - 18.05.2024

Aktywny? Haha aktywny to jest kop filiżanki espresso kolego. To jest tak aktywne jak uran czy kryptonit xD


RE: MDPHP - Opinie o produkcie. - 28582 - 19.05.2024

A ja tak siedzę i siedzę i czytam i tak kurwa im więcej czytam tym mniej wiem 🙄 W zamówieniu od tutaj omawianego Vendora jedną z pozycji było MDPHP. Z tego wszystkiego co się naczytałem to podchodziłem do tematu z najwyższą ostrożnością, w rękawicach gumowych. Coś tam sobie posyoałem, malutko bo wiedziałem że o 0,000003mg więcej i może być krucho. Wciągnąłem to i kolejne i później 2x więcej. Po takiej chwili eksperymentów wrzuciłem coś do m-pipe i wziąłem jednego bucha, później drugiego i nic mnie jeszcze nie drapnęło, a wiem że sort działa bo mam recki.. boję się jednak załadować w klamkę solidnej porcji przestraszony przez was wszystkich piszących tutaj o 10ciu miligramach i zabójcy nr. 1 😬 A ja wagi do 3 po nie mam, więc na oko sobie porcję zwiększałem.. może że strachu przed śmiercią za małe jednak te porcję były 🤣


RE: MDPHP - Opinie o produkcie. - Sniffiarz97 - 19.05.2024

To chce spróbować i zmieszać to z kawą. Tylko czekam aż będzie można u esco zamawiać


RE: MDPHP - Opinie o produkcie. - Sniffiarz97 - 19.05.2024

Rok coś zażywam i tylko po eutylone miałem jakieś schizy, ale okazało się prawdą że sąsiad często podchodził pod drzwi i słuchał co robie. To co mówisz to prawda, że mozna zrobić sobie kuku. Będe miał prawie tydzień wolnego, więc zregeneruje się zanim pojde do robo


RE: MDPHP - Opinie o produkcie. - Diabeuu666 - 20.05.2024

To MDPHP to taki kurwa predator. Ten brutal od tego cwelaCowaliGrusza to się nawet nie umywa.
MDPHP od Escobar  to masterpiece.
Pisze do Diabeu 
Rżenia w ujjjj

Dobry mocny jeden buch z pół pipe stawia na nogi ale też i włosy na rękach.
Kozak mega!!!

Najlepsze MDPHP Jakie w życiu testowałem!!!!

Przebija apvp na luzie.
Zależy kto czego oczekuje.
To nie ma pustej stymulacji!!!! Jest mega libido, euforia w tle, kurwa jest miaaazgaaaa!!!! 11/10


RE: MDPHP - Opinie o produkcie. - Sniffiarz97 - 22.05.2024

Właśnie odebrałem, testy niedługo. Pierwszy raz może się różnie skończyć xd polecam alegrowicza


RE: MDPHP - Opinie o produkcie. - politoksykoman94 - 24.05.2024

Dzisiaj odebrałem, póki co poszły 3 lajsty w przedziale 2.5 h 30 mg i cóż, na pewno czuć stymulację ale nie taką amfetaminowa, że biegasz jak chomik w kołowrotku coś raczej turbo skupienie i wykonywanie czynności skrupulatnie od a do z. Vapo nie testowałem bo nie mam pajpa tylko żarowe i boję się, że spale materiał. Jestem bardzo zadowolony pod względem substancji która mam być funkcjonalnym stimem. Muszę przyznać również, że mam wyjebana tolerke i np NEPa jednego z tutejszych vendorow muszę zjeść minimum 100 mg a najlepiej 150 (za co notebebe zostałem wyśmiany), więc moze po prostu muszę przyjebać z 60+ mg żeby poczuć wspomnianą wyżej euforię w tle i podniesione libido. Testy będę kontynuować na dniach.


RE: MDPHP - Opinie o produkcie. - politoksykoman94 - 26.05.2024

Edit powyższego wywodu. 60 mg jest przepięknie, owszem wleciało po godzinie 1 mg klona ale nie z uwagi na cardio tylko lękową charakterystykę norki. Vapo dalej lipa, palę materiał w żarowie co mnie frustruje. Jutro zakupuje oil burnera! Pozdro Pablo!