Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Mniej ważne kwestie, pytania do sklepu itp. - RC-Black.com - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Rc-Black.com (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=69)
+--- Wątek: Mniej ważne kwestie, pytania do sklepu itp. - RC-Black.com (/showthread.php?tid=3397)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49


RE: Mniej ważne kwestie, pytania do sklepu itp. - RC-Black.com - horsii - 27.06.2024

ja tam się nie znam, ale jak masz jakieś długi, to może ureguluj sprawę, zamiast próbować załatwic sobie kolejną wysyłkę przed opłaceniem poprzedniej?


no i jak masz te screeny, to je zapodaj, a nie odpisujesz na post w którym ich zażądano, że no "chyba nie" (ze chyba ich nie wyslesz?) a potem konczysz zdanie że "w razie wu masz screeny" Podobno kultowa Podobno kultowa Podobno kultowa Podobno kultowa to teraz właśnie jest ten wu.


RE: RC-Black.com - Temat Główny - Unoom - 27.06.2024

(27.06.2024, 14:00)RC-Black_INFO napisał(a): Idzie zamówić wszystko, wystarczy zapłacić

Chuja prawda, od tygodnia staram się zrobić zamówienie i nie idzie się dogadać, czeka się długo na odpowiedź. kilka rzeczy z blackiem zrobiłem tak aktualna osoba która odpowiada za zamówienia nie jest w ogóle komunikatywna, tragedia.


RE: Mniej ważne kwestie, pytania do sklepu itp. - RC-Black.com - kej9 - 27.06.2024

5 min i zalatwione. nie wiem jak wy skladata te zamowienia Podobno kultowa   RC-Black_INFO  na plus


RE: Mniej ważne kwestie, pytania do sklepu itp. - RC-Black.com - adriannafabianska321 - 27.06.2024

Chyba mówicie o innych vendorach 😂 
Ja zamawiałem x razy z 10 maili więc nie ma ch żeby mnie pamiętali i ani razu nie miałem problemu. Głowy Wasze potrzebują odpoczynku A szczególnie Diabeuu666 z tego co widzę to farmazoniarz szukający sensacji, nie pozdrawiam


RE: Mniej ważne kwestie, pytania do sklepu itp. - RC-Black.com - Unoom - 27.06.2024

Ja od 2 dni czekam na odpowiedź XD także pozdrawiam Big Grin


RE: Mniej ważne kwestie, pytania do sklepu itp. - RC-Black.com - RC-Black_INFO - 27.06.2024

To coś nie tak, napisz jeszcze raz i sprawdź czy dobry mail rcb@mailum.com


RE: Mniej ważne kwestie, pytania do sklepu itp. - RC-Black.com - Unoom - 27.06.2024

pisałem na maila i pisałem na sessionie, ostatnio sami pisaliście, z nowego już i dalej brak odpowiedzi... Do tego sami mieliście podesłać wszystko żeby zrobić przelewy i od dwóch dni cisza...


RE: Mniej ważne kwestie, pytania do sklepu itp. - RC-Black.com - sunek4 - 27.06.2024

RC-Black_INFO  RcBlack 

Dostałem błędne dane do paczki. Napisałem maila teraz, a chyba już nie pracujecie po 18. Na pw nie mogę pisać z ta rangą. A paczka podobno siedzi do *************** Mam zdjęcia kodów, które wysłaliście i zdjęcia dokładnie tych kodów które wysłaliście wpisywałem w narkomat. Wyskakuje mi ciągle informacja, że podaje złe dane… próbowałem 10x.. da się to jakoś załatwić ??

(27.06.2024, 18:03)KapitanKreska napisał(a): Napisz do mnie na saoeamwi@gmail.com ważne

Poszło


RE: Mniej ważne kwestie, pytania do sklepu itp. - RC-Black.com - Epsiakos - 27.06.2024

cholera kazdy czeka na odpowiedz i nie moze sie dobic cholerka

ktos tu sciemna


RE: Mniej ważne kwestie, pytania do sklepu itp. - RC-Black.com - wiadomix - 27.06.2024

Ja tam nie wiem, ale mój kumpel mówił że kontaktował się z kumplem RC-Black_INFO . Wszystko jak narazie przebiega w najlepszym porządku. Jak coś się zjebie to pewno przekaże mi, żebym ja przekazał kumplom z forum.
Pozdrowiono.