Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Mniej ważne kwestie, pytania do sklepu itp. - RC-Black.com - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Rc-Black.com (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=69)
+--- Wątek: Mniej ważne kwestie, pytania do sklepu itp. - RC-Black.com (/showthread.php?tid=3397)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49


RE: Mniej ważne kwestie, pytania do sklepu itp. - RC-Black.com - Powerpolish - 27.06.2024

Też kontaktowałem się i pisałem cały dzień, jak mu wczoraj wywaliło sesje to sam z nowej sesji napisał do mnie


RE: Mniej ważne kwestie, pytania do sklepu itp. - RC-Black.com - Unoom - 27.06.2024

(27.06.2024, 18:28)Epsiakos napisał(a): cholera kazdy czeka na odpowiedz i nie moze sie dobic cholerka

ktos tu sciemna

Ewidętnie coś nie gra, ktoś leci w przysłowiowego chuja Big Grin ja z samym blackiem zrobiłem kilka rzeczy, ale jak się kontakt zmienił na pracownika to jest tragedia...


RE: Mniej ważne kwestie, pytania do sklepu itp. - RC-Black.com - Epsiakos - 27.06.2024

To troche dziwne, on ma leb na karku mimo roboty zawsze znajduje czas zeby sie przywitac ze mna z rana.

Jestes pewny ze masz jego nowy Session ?


RE: Mniej ważne kwestie, pytania do sklepu itp. - RC-Black.com - Unoom - 27.06.2024

Oczywiście, że tak sam nawet pisał z drugiego sessiona do mnie, a na maila nie dostalem odpowiedzi do dzisiaj także idzie się delikatnie wkurwić


RE: Mniej ważne kwestie, pytania do sklepu itp. - RC-Black.com - sunek4 - 27.06.2024

Poda ktoś Session do czarnego, bo nie mogę znaleźć nigdzie?


RE: Mniej ważne kwestie, pytania do sklepu itp. - RC-Black.com - horsii - 27.06.2024

Ja na pana pracownika nie mogę powiedzieć złego słowa, dostaję odpowiedzi szybko, nie ma zgubionych wiadomosci, kontakt jest w porządku a gość jest  wyrozumiały, all ok


RE: RC-Black.com - Temat Główny - wojtas99 - 27.06.2024

(27.06.2024, 14:00)RC-Black_INFO napisał(a): Idzie zamówić wszystko, wystarczy zapłacić

z nim jest taki problem, ze on probuje wyludzic na sepa wszystko Big Grin Big Grin


RE: Mniej ważne kwestie, pytania do sklepu itp. - RC-Black.com - LOBO - 27.06.2024

horsii wiesz znalem kiedys takiego jednego jegomsocia, co byl nadwyraz cool, jak brat ktorego nigdy nie mailes Big Grin albo chcialbys aby Twoj byl taki;-)...moglbys isc za nim w fire'jora..i teraz bys splonal w meczarniach...po chujoze i na co ;-) atkze znajac historyje...spokojnie z osadami ostaecznymi ;-D
Tylko "neiomylny" 'buk' i szemrame jury, tam niby wyzej czy w piwnicy nizej zalanej ze szczurami...  bedą sadzic czy mial talenta ;-)

Epsiakos No wiesz, to ze Ty masz wtyki i kontakta..to nei znaczy, iz zwykly mietek spod kiepa...ma ten sam status i prioryteta u myster V, jak Pan oficerze Big Grin

edt:   ...a odnośnie do kontaktu z targowiskiem...to jak najbardziej szybko odpisuje na maile...kiedys byl sam Black i nie dawal rady chopina...a z ajk narazie to pod wzgledem...zawartosci czleka w czleku...to z myster Blackiem byl luzny bez jakiegos sztywnego dystansu i pozerstwa...klimat, jak z gostkiem przy blancioku... a poza tym widac iz jest w strone ziolowych preparatow, nizeli chemii i stimow srimow zjebow,i jest to V "zasluzony w bojach" ;-) z racji wieku i doswiadczen i w atkich byznesach...tzra miec "czysta" glowencje i kregoslup stabilny...czylio nie cpoc swego materialu...taki Pawelek Escobar sp. nie dragowal prawie w ogole...dlatego ogarnial kierwa sytuacjone!;-)


Edit: Piaf... Szydi, a to Tys jest ten słynny szyderca!!??? a to nigdy o Tobie nie slyszalem Big Grin ..ale z tego co piszesz.i jak to robisz...to widze, iz ta kanna to raczyj idealnei jakby Ci sie skonczyla, bo widze iz grubo mailes i amsz chyba kolego drogi for real 12+ old bez lipy Big Grin Big Grin...a coz atm sei odjebalo jak mzoesz w skrocie pwoiedziec ;-)


RE: Mniej ważne kwestie, pytania do sklepu itp. - RC-Black.com - Lifeisbrutal - 28.06.2024

Miałem wczoraj kontakt z RC-Black_INFO wymieniłem z nim raptem 3-4 wiadomości i paka leci ***************************szczegóły wysyłki****************** Więc o jakich długich lub braku odpowiedzi wy piszecie? Na pierwszą odpowiedź odpisał w ciągu może 5 minut. Ja tam jestem zadowolony z realizacji i przebiegu rozmowy.


RE: Mniej ważne kwestie, pytania do sklepu itp. - RC-Black.com - sunek4 - 28.06.2024

Rozmowa i kontakt był ok, ale paczki od opłaty w ************** nie dostałem, a napisał mi, że w poniedziałek leci i pozdrawia…