Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Mniej ważne kwestie, pytania do sklepu itp. - RC-Black.com - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Rc-Black.com (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=69)
+--- Wątek: Mniej ważne kwestie, pytania do sklepu itp. - RC-Black.com (/showthread.php?tid=3397)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49


RE: Mniej ważne kwestie, pytania do sklepu itp. - RC-Black.com - Powerpolish - 28.06.2024

To dość sporo, przeważnie 48 godz max I paka byc powinna a tu widzę że 5 dni... inni podobno dostali


RE: Mniej ważne kwestie, pytania do sklepu itp. - RC-Black.com - mirakles - 28.06.2024

RC-Black_INFO  RcBlack witam panowie dostałem kody na odbiór polazłem ale nie śmigają jak coś napisałem na e-mail.


Pakę zawsze bez problemu dostawałem a teraz błąd autoryzacji więc nie wiem co tam się zadziało
RC-Black_INFO  RcBlack witam panowie dostałem wczoraj kody na odbiór polazłem ale nie śmigają jak coś napisałem na e-mail.


Pakę zawsze bez problemu dostawałem a teraz błąd autoryzacji więc nie wiem co tam się zadziało


RE: Mniej ważne kwestie, pytania do sklepu itp. - RC-Black.com - sunek4 - 28.06.2024

+1 nie odpuszczę bo leci scam…
Dopóki nie ogarną partnera.


RE: RC-Black.com - Temat Główny - DarkSonia - 28.06.2024

kurczę, widzę że coś jest na rzeczy...
nawet na forum nikogo z ekipy nie widać ani RCblacka ani jego mailowego człowieka Dodgy
zawsze grzecznie na forum albo lubują posty albo o promocjach info dają a od rana nic
w sumie pisałam dziś maila i niedostałam żadnej reakcj na niego a wysłany był wczesnym rankiem przed 6:00
jeszcze się nie zdażyło bym nie dostała odpowiedzi
ale nie chcę źle wróżyć Huh


RE: RC-Black.com - Temat Główny - Powerpolish - 28.06.2024

Też nie dostałem dziś odp ani od jednego, ani od drugiego, więc to już dzwine, opłaciłem zamówienie, miałem dostać dziś tracker bo jest za granice, dodatkowo opłata poszła mi x2 i napisałem czy może zostać na następny tydzień ta kasa, a jak nie wysłali wczoraj to czy mogę zwiększyć zamówienie i cisza.


RE: RC-Black.com - Temat Główny - Epsiakos - 28.06.2024

Cierpliwie czekac, nie pisac za wiele tutaj


RE: Mniej ważne kwestie, pytania do sklepu itp. - RC-Black.com - lotnik_wykrecony - 28.06.2024

nie strasz ludzi że robią exit scam !!!
Dzis nie miałem znim kontaktu dzisiaj powinien być kod obiecywał mi 3 razy zapytałem się jego powiedział bankowo 
Może sprawy rodzinne zatrzymały go nie wiadomo jak jest 
Jest to trochę dziwne 
Moim zdaniem  za wczas aby zrobić exit scam dopiero oni łapią klientów 
Proste to jak budowa cepa jak poniedziałek nie będzie kontaktu to .... 
Niewiem czy ten post będzie wisiał czy zostanie skasowany


RE: Mniej ważne kwestie, pytania do sklepu itp. - RC-Black.com - Epsiakos - 28.06.2024

Nie robia scamu... kurwa osobiscie ********* pake odbieralem i wszystko dzialalo, czekac cierpliwie


RE: Mniej ważne kwestie, pytania do sklepu itp. - RC-Black.com - Hoxed - 28.06.2024

kurwa ale oracie banie japierddole moglem tu nie wlazic xD 13:20 jest kurwa sie okaze wszystko pod wieczor


RE: Mniej ważne kwestie, pytania do sklepu itp. - RC-Black.com - lotnik_wykrecony - 28.06.2024

(28.06.2024, 12:03)Epsiakos napisał(a): Nie robia scamu... kurwa osobiscie pake odbieralem i wszystko dzialalo, czekac cierpliwie

ja miałem środę i była poważna rozmowa znim  wysłałem mu pieniądze ******************************************  napisał mi session dziś albo jutro  cisza jest u mnie !!! 
niewiem czy ten post będzie czy nie