Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Mniej ważne kwestie, pytania do sklepu itp. - RC-Black.com - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Rc-Black.com (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=69)
+--- Wątek: Mniej ważne kwestie, pytania do sklepu itp. - RC-Black.com (/showthread.php?tid=3397)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49


RE: Mniej ważne kwestie, pytania do sklepu itp. - RC-Black.com - DarkSonia - 28.06.2024

wieczórna burza
wszystko nam powie
k@#$wa jprd Dodgy


RE: RC-Black.com - Temat Główny - kej9 - 28.06.2024

Pan infornator za duzo mefedronu konsumuje. Epsiakos odebral i gosci nie mial Podobno kultowa


RE: Mniej ważne kwestie, pytania do sklepu itp. - RC-Black.com - Blade12 - 28.06.2024

Kolejny vendor przypał ma najprawdopodobniej albo nazbierał zamówień i zawinął się że


RE: RC-Black.com - Temat Główny - WielebnyLTM - 28.06.2024

Wale brechte ......3 CMC ICE  SZTOS ! LAT WSZYSTKO CO DRUGI DZIEN GIT MALINA


RE: Mniej ważne kwestie, pytania do sklepu itp. - RC-Black.com - KapitanKreska - 28.06.2024

Przecież to jest śmieszne. Wyjebali ludzi na nwm 100 tysięcy? Ja sam robię zamówienia na 2 k plus co tydzień. Albo dopal popracuje nad lepszymi współpracami albo cienko to widzę. Ziomek z miasta zamawia z telegrama i paki latają codziennie i ze mnie się śmieje, że ciągle kasę tracę. W ciągu miesiąca straciłem 5 tysięcy. Nie wiem jak wy ale ja czekam do wieczora, a jak nie to się zawijam stąd.


RE: RC-Black.com - Temat Główny - Hoxed - 28.06.2024

Kurwa ale wy macie co kolwiek na potwierdzenie tego co piszecie japierdole poczekajcie na stanowisko blacka lub jego brak co bd juz o czyms kurwa swiadczyc. chociaz do wieczora / jutra japierdole  Chuja wiecie a nakrecacie sie kurwa wzajemnie i piszecie niczym nie potw. Teorie


RE: Mniej ważne kwestie, pytania do sklepu itp. - RC-Black.com - zerlogg - 28.06.2024

ja *******************robiłem pierwsze zamowienie, wyslalem czek-blika, kontakt był szybko ze paka powinna jutro wyleciec (czyli sroda), jest piateczek i zadnego info jeszcze. moze paczkomaty troche walą w uja, urlopy, albo wszystko naraz, lacznie z iloscią zamowien, ale mogliby dac jakies info ze juz wyszla i czekac, lub napisac o obsuwie, bo teraz chcialem wyjechac na weekend i nie bede mial jak odebrac paczki...


RE: RC-Black.com - Temat Główny - KapitanKreska - 28.06.2024

(28.06.2024, 13:14)Hoxed napisał(a): Kurwa ale wy macie co kolwiek na potwierdzenie tego co piszecie japierdole poczekajcie na stanowisko blacka lub jego brak co bd juz o czyms kurwa swiadczyc. chociaz do wieczora / jutra japierdole  Chuja wiecie a nakrecacie sie kurwa wzajemnie i piszecie niczym nie potw. Teorie
To samo było z duchem, czekam od poniedziałku. Wczoraj chcieli dopłatę i cisza. Paczka niby wyszła **************** i co dalej? Przez Niemcy czy Czechy idzie bo już głupieje. W ciągu miesiąca zostałem wyjebany na 5 tysięcy. Płakać nie będę, nie chcą stałego klienta to nie będą mieli. Czekam do wieczora i jak nie to się zawijam stąd


RE: RC-Black.com - Temat Główny - mirakles - 28.06.2024

Ja tutaj nikogo nie oczerniłem tylko dałem znać że kody mi nie chodzą tak dla ścisłości.


RE: RC-Black.com - Temat Główny - lotnik_wykrecony - 28.06.2024

szanuje vendora i jego pracownika trzeba czekać wszystko wyjdzie jutro najpóźniej poniedziałek jak  to bd prawda to mnie ładnie wkręcił  Dodgy pracownik tego nie dopuszczam narazie TRZEBA CZEKAC SKONCZIE JUZ PISAC