Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
4-CMC - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Chemicznie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Dział: Euforyki i empatogeny (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=26)
+--- Wątek: 4-CMC (/showthread.php?tid=104)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17


RE: 4-CMC - wwojtuss - 22.10.2022

u pablo sie pojawila czworka


RE: 4-CMC - Białykot - 03.11.2022

U mnie na miescie lata fajne 4cmc za 50zl za 1g. Ładne przezroczyste kryształki.
Sniff wypada raczej słabo ale bombka zapewnia super odczucia.
Jedyny minus to taki ze mało wydajne


RE: 4-CMC - Beeniepatu - 07.11.2022

Białykot rozwin prosze, co masz na mysli piszac 'malo wydajne'? 4cmc to czysciciel serotoniny. Jak masz na mysli, ze szybko dorzutki nie dzialaja, to jest to standard przy tego typu substancjach. A nie wina materialu


RE: 4-CMC - Białykot - 07.11.2022

(07.11.2022, 11:24)beeniepatu napisał(a): Białykot rozwin prosze, co masz na mysli piszac 'malo wydajne'? 4cmc to czysciciel serotoniny. Jak masz na mysli, ze szybko dorzutki nie dzialaja, to jest to standard przy tego typu substancjach. A nie wina materialu

Chodzi o to ze musisz zarzucić sprą ilość w bombce zeby zadziałało ja łykam 0.5g na raz więc gram mi wychodzi na dwa zarzucenia w tym sensie mało wydajne ze aktywne dopiero w większej dawce


RE: 4-CMC - ProducentRC - 07.11.2022

To się ciesz że nie masz takiej tolerancji jak ja rok temu że musiałem sztukę na raz już wrzucać... Na szczęście już nie mam tego problemu


RE: 4-CMC - Beeniepatu - 07.11.2022

Białykot najpierw musialbys opisac swoja tolerancje. Co walisz, w jakich odstepach, itp., itd. Takie dawkowanie jak podales albo oznacza zbyt czeste testowanie, lub lykanie tematu, ktory nie jest 4cmc


RE: 4-CMC - Białykot - 07.11.2022

Raczej kwestia tolerancji bo często zajadam ten kryształek


RE: 4-CMC - Beeniepatu - 07.11.2022

Białykot no to wszystko jasne 😎 Nie towar jest malo wydajny tylko organizm Twoj 😎 Niestety 4cmc to serotoninowy kiler. Nie ma sensu czesto walic, bo tylko traci sie material i powaznie podtruwa organizm


RE: 4-CMC - Beeniepatu - 10.11.2022

tome3eqkks tu masz caly watek o substancji. W wielkim skrocie, prawilny klef to kanapowiec, dzialajacy przede wszystkim na sero, wiec daje serotoninowa euforie - plusz, rozlanie. Przy wiekszych dawkach nieogar, klatkowanie obrazu. Czesto pchane jako mdma - czy to w piksach czy krysztale. Sniff rozpierdala nos, oral rozpierdala zoladek 😎 Strasznie szybko buduje tolerancje. Po 4ce musowa przerwa miedzy badaniami


RE: 4-CMC - tome3eqkks - 10.11.2022

(10.11.2022, 13:11)beeniepatu napisał(a): tome3eqkks tu masz caly watek o substancji. W wielkim skrocie, prawilny klef to kanapowiec, dzialajacy przede wszystkim na sero, wiec daje serotoninowa euforie - plusz, rozlanie. Przy wiekszych dawkach nieogar, klatkowanie obrazu. Czesto pchane jako mdma - czy to w piksach czy krysztale. Sniff rozpierdala nos, oral rozpierdala zoladek 😎 Strasznie szybko buduje tolerancje. Po 4ce musowa przerwa miedzy badaniami

I wszystko jasne, dzięki Wink