Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Limit dobowy na posty. - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: DOPAL.ORG (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Pomysły i sugestie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Wątek: Limit dobowy na posty. (/showthread.php?tid=1218)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Limit dobowy na posty. - Maniek - 02.11.2022

Duża większość to tak zwani "Wolni strzelcy samplowi" tudzież "bezrobotne sępy samplowe" Podobno kultowa


RE: Limit dobowy na posty. - dimiliki - 02.11.2022

Daj panie taki dzień kiedyś że to będzie gorzej dostępne bo użeranie się z niektórymi pacjentami jest bez celowe ....


RE: Limit dobowy na posty. - Lady Giwera - 03.11.2022

Idea Łoooo zajechało hipokryzją. Zwolennicy merytorycznych postów głośno krzyczą w temacie, który nie powinien się pojawić ponieważ organizator konkursu ustalił zasady. Niemniej jednak merytorycznego hipokrytę świerzbi i tworzy spam. Oceniasz bo Twoje ego jest zbyt duże, nie chcesz być oceniany ponieważ hipokryzja jest dolegliwością wielu ludzi, często nie zdających sobie z tego sprawy .  Skup się na sobie, jak to cały czas robisz, zdobywaj nagrody i nie szukaj problemów tam gdzie ch nie ma. "Polak, który widzi że sąsiad ma krowę nie pragnie bydlątka, ale pragnie by krowa sąsiada zdechła". 
Żyj i daj żyć innym.  Heart


RE: Limit dobowy na posty. - kot_kreskowy - 03.11.2022

(24.10.2022, 19:18)DwDPzN napisał(a): Te forum powstało z zamysłem, że nie będzie tu cenzury, takie ograniczanie postów jest formą cenzury


Doprawdy?

To wytłumaczcie mi dlaczego @"Kaja Buza"  oraz Yalasek dostali knebel w gębę w postaci bana na reputację? Czy to jest ten brak cenzury, o którym mówicie?
Takie zamykanie komuś gęby jest cenzurą jak się patrzy i nie powinno mieć miejsca. A już wogule TU.
Od siebie też dodam, że zamiast szukać dziury w całym, to się lepiej weźcie za pisanie recek a nie tylko szukacie wszędzie problemu.
Kurwa, odwieczna gównoburza w dwóch tematach, nagrody i reputacja.
Za robotę się weźcie😎


RE: Limit dobowy na posty. - NO LOVE - 03.11.2022

kot_kreskowy dlatego ja już pisałam - mnie w żadne punkty proszę nie mieszać, bo nie chcę kłopotów. Ja chciałabym wejść czasami na forum, napisać coś od siebie, dowiedzieć się "skąd się naćpać", że tak to brzydko ujmę i zdać relację i to wszystko. Big Grin Dość mi nerwów w pracy, żeby jeszcze się gotować o rzeczy drugorzędne na forum o używkach!  Rolleyes


RE: Limit dobowy na posty. - kot_kreskowy - 03.11.2022

NO LOVE 
I to się nazywa zdrowe podejście💪❤️
[Obrazek: 156644-240-thumb.gif]


RE: Limit dobowy na posty. - Kajabuza - 03.11.2022

kot_kreskowy 
siema Królewiczu. Aż mi się hasło przypomniało do Forum. Jak to nie wiesz dlaczego mamy z Yalaskiem zakaz na reputowanie heh? A no... Dlatego... Bo... Tak. To jest wyjasnienienie. Pominę fakt, że w jednym wątku Maniek napisałeś, że "administracja Forum nie ingeruje kto komu ile i za co daje i zabiera punkty" (to był wątek który założyłem po tym jak kmiot zabrał mi punkta za normalną radę daną jakiemuś spamerowi, żeby nie spamował). Tak samo pominę fakt, że założyłeś Maniek wątek o kulturze na czacie, gdzie zarzekałeś się, że osoby chamskie, wulgarne itd będą ZBANOWANE. To kmiot powinien być już zbanowany 100 razy minimum. Ale to już nie moja sprawa, jak dla mnie moje konto można zbanować a moje punkty przekazać kmiotowi (co najlepsze on by je z dumą przyjął jak swoje). Jeśli nie padnie taka decyzja, o tym banie, to wrócę jak wróci mi możliwość przyznawania punktów, bo afera pudzillowska była o zminusowanie o 200 pkt raz za razem. A nie o plusowanie także, będę namiętnie plusował wówczas tych który są po prostu w porządku użytkownikami. ZA DARMO.
Pozdrawiam.



RE: Limit dobowy na posty. - kot_kreskowy - 03.11.2022

Popieram💪


RE: Limit dobowy na posty. - Szyderca - 03.11.2022

Hehe widze dalej walka Podobno kultowa dajcie mu te reputacje niech się bawi hehe Podobno kultowa


RE: Limit dobowy na posty. - NO LOVE - 03.11.2022

kot_kreskowy dziękuję za komplement! Big Grin Jeszcze uważam, że może i to by mogło być fajne, gdyby traktowano to jako zabawę i w formie czystej, koleżeńskiej rywalizacji. Ale jak tu już jakieś zemsty wchodzą w grę - XD a nawet zakazy dla użytkowników, to to nie jest zdrowe i się nie wtrącam już! Big Grin