Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
IV-wątek ogólny - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Ogólne dyskusje o RC (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Wątek: IV-wątek ogólny (/showthread.php?tid=1403)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: IV-wątek ogólny - Lifeisbrutal - 30.01.2023

Sam kiedyś byłem wjebany w to po uszy i do niczego dobrego to nie prowadzi uwierz na słowo.Ale jak już chcesz się w to bawić to pamiętaj,że igła musi być sterylna,odkazić trzeba miejsce w które chcesz się wkłuć.Pamiętaj też o zaciśnięciu ręki na koniec inaczej siniak murowany.Wierz mi jak już się w to wkręcisz to twoje ręce wyglądają okropnie.U mnie ma szczęście łapki wyglądają już ok stosowałem NO-SCAR krem na blizny z masy perłowej do najtańszych on nie należy ale działa cuda.


RE: IV-wątek ogólny - furiat - 30.01.2023

mi ktos kiedys powiedzial a tez kilka lat działał iv 
pamietajcie robic kołeczka

pozdrawiam Smile


RE: IV-wątek ogólny - daniel776 - 11.02.2023

jak przerobić tabletki np klonazepamu do podania iv? kolega chcialby zmiksować z oksykodonem w jednej pompce


RE: IV-wątek ogólny - Lifeisbrutal - 11.02.2023

daniel776 to już pytanie do PUDZILLA i horsii oni w temacie benzo obcykani.To pewnie będą wiedzieć jak to zrobić tak myślę 🙂


RE: IV-wątek ogólny - PUDZILLA - 11.02.2023

to już pytanie do SztywnyMisza , bo w dziedzinia intravenous to on jest wykwalifikowany Podobno kultowa

nie wiem, chyba jak wszystkie tablety, skruszyć, wsypac do kieliszka, zalac ciepłą wodą, przez filterek przepuscic i wuala, czy się myle Misza xD? 

ja iv nie wale


RE: IV-wątek ogólny - daniel776 - 11.02.2023

w wodzie się niw rozpuszcza wiekszosc benzo jak np klonazepam czy alprazolam,chyba tylko midas i bodajze relanium sie rozpusci


RE: IV-wątek ogólny - Lifeisbrutal - 11.02.2023

Z tym brakiem rozpuszczania się benzo w wodzie to faktycznie chujnia alprazolam kiedyś próbowałem i chuj tylko benzo zmarnowałem


RE: IV-wątek ogólny - PUDZILLA - 11.02.2023

daniel776 no tak racja, zatem co, rozpuścić tabletkę w 1ml w etanolu i potem dodać wody? albo uzywac takich crazy rozpuszczalników jak dimetylosulfotlenek (ciekawe jak działa na żyły Podobno kultowa)? dla mnie benzo iv z tabletek w ogole mija sie z celem, jakbym miał zapodawać iv to tylko benzo w prochu, rozpuścić to w glikolu propylenowym, dolać ciepłej wody i tak zapodać

kolega może też połapać benzo w szkle jak ma dobre kontakty


RE: IV-wątek ogólny - fiodor - 11.02.2023

Tak jak PUDZILLA mówi, też nie widzę sensu większego ładowania benzo iv, eufrycznego wejścia to większego nie ma. Wcześniej benzo, później oxy jak już zdecydowany na taki mix, bo o ryzyku już nie będę prawił


RE: IV-wątek ogólny - majk RC kson - 16.07.2023

Moim zdaniem igła przy ćpaniu to gwóźdź do trumny, ale jak ktoś z Was już postanowił aż tak popłynąć, to najlepsze według mnie dostępne w aptekach są zestawy insulinowe, bo mają bardzo cienkie i krótkie Igły. Oddzielnie tak małych raczej się nie dostanie. Łatwo trafić nawet w cieńszą żyłę, nie zostawia takich śladów jak te grubsze. Do tego strzykawka 2ml. Gorąco nie polecam. Na dole ów zestaw insulinowy. 
[Obrazek: IMG-20230716-203701.jpg]