Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Jakie narządy niszczy ćpanie? - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Zdrowie i detoks (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=10)
+--- Wątek: Jakie narządy niszczy ćpanie? (/showthread.php?tid=1485)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


RE: Jakie narządy niszczy ćpanie? - Dejw93 - 14.01.2023

3cmc od przeszło 3 lat.. łącznie na pewno ponad 300g przez nos.. Ogólnie to boje sie zrobić jakiekolwiek badania wiec tutaj sie nie wypowiem (czuje sie dobrze). Jednak kilka zębów poleciało. Przepalona na wylot chrząstka w nosie o średnicy 5-7 mm. I uwaga.. CHEMSEX.. tragedia moi Drodzy.. uzależnienie w uzależnieniu


RE: Jakie narządy niszczy ćpanie? - Attenborough - 17.01.2023

Po roku brania ludzie dają mnie 10 lat więcej 😭😭😭 nie wiem, ile chorób złapałem przez CHEMSEX Kiłę dwa razy, spowodowała plamy na ciele i łysienie. Codzienny sex bez Ch przestał istnieć.
Dejw93  poleciały górne czy dolne zęby?


RE: Jakie narządy niszczy ćpanie? - Bam - 20.01.2023

mi sie wydaje ze watrobe najbardziej po amfie odczuwam odrazu bol po 2dniach ostrego walenia.
dopiero leki na to biore i ustaje od miesiaca coraz lepiej


RE: Jakie narządy niszczy ćpanie? - Lady Giwera - 21.01.2023

Psyche, dotkliwie, częściowo bezpowrotnie.


RE: Jakie narządy niszczy ćpanie? - mati54 - 22.01.2023

Walac trojke czesto przez okolo tydzien miewalem problemy z ostroscia widzenia, przechodzilo po detoxie


RE: Jakie narządy niszczy ćpanie? - Beeniepatu - 22.01.2023

(20.01.2023, 21:00)Bam napisał(a): mi sie wydaje ze watrobe najbardziej po amfie odczuwam odrazu bol po 2dniach ostrego walenia.
dopiero leki na to biore i ustaje od miesiaca coraz lepiej

Przypominam, ze watroba nie boli


RE: Jakie narządy niszczy ćpanie? - DissoEnjoyer - 22.01.2023

(14.01.2023, 13:08)Dejw93 napisał(a): 3cmc od przeszło 3 lat.. łącznie na pewno ponad 300g przez nos.. Ogólnie to boje sie zrobić jakiekolwiek badania wiec tutaj sie nie wypowiem (czuje sie dobrze). Jednak kilka zębów poleciało. Przepalona na wylot chrząstka w nosie o średnicy 5-7 mm. I uwaga.. CHEMSEX.. tragedia moi Drodzy.. uzależnienie w uzależnieniu

Poruszyłeś ważny wątek - Chemsex (czyli wiadomo, sex po dragach) - w tym wypadku wspomniałeś o 3-cmc, które wypieprza libido i dopamine pod sam sufit kaplicy sekstyńskiej. Po takich akcjach, normalny seks nie daje, już takiej przyjemności, a nawet można utracić tę przyjemność. Rozwalona dopamina, problemy ze wzwodem, a także z partnerką (jeżeli ktoś takową posiada, a nie skacze z kwatka na kwiatek jak to mówią). Możesz wątek chemsexu rozwinąć, choć nwm czy od tego jest osobny temat, hmm ...


RE: Jakie narządy niszczy ćpanie? - Bam - 23.01.2023

no to co  w takim razie to jest?

nerki? niby od czego mesiac nie bralem nic szkodliwego


RE: Jakie narządy niszczy ćpanie? - Beeniepatu - 23.01.2023

Bam widzisz jakie bzdury Ty wypisujesz? Podobno leki bierzesz na to. To na co w koncu? Przestan spamowac bo zaczynasz przesadzac.

A co do anatomii, to zamiast gonic po lesie za zakopanym hexem; zamiast wymyslac pomysl na kalendarz, ktory najpewniej i tak nie powstanie, poczytaj sobie podrecznik do biologii - chyba klasa 7. Wszystko bedziesz wiedzial


RE: Jakie narządy niszczy ćpanie? - Dilleraaaa - 23.01.2023

Nie wiem czy to ćpanie na pewno skutek nie jedzenia od ćpania,ale strasznie niszczy to mięśnie a raczej prowadzi do zaniku mięśni