Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Mity, miejskie legendy i głupia propaganda na temat narkotyków - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Ogólne dyskusje o RC (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Wątek: Mity, miejskie legendy i głupia propaganda na temat narkotyków (/showthread.php?tid=1974)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: Mity, miejskie legendy i głupia propaganda na temat narkotyków - Twilight Sparkle - 02.05.2023

Może lubią jak nie klepie? xDDDDDD
A może homeopatia jednak działa?


RE: Mity, miejskie legendy i głupia propaganda na temat narkotyków - Hoxed - 03.05.2023

(18.03.2023, 15:18)Twilight Sparkle napisał(a): Oj tam oj tam kryształ to kryształ xDDD Już się parę razy spotkałam z takimi zawodnikami co myślą że kryształ to po prostu jedna substancja i na chuj drążyć temat jak klepie.

mordeczko to jest mefka xDDDDDDDDDD "muwie" ci

(27.02.2023, 02:15)Twilight Sparkle napisał(a): A kojarzy ktoś teorię o "zawieszeniu się fazy"? O kuzynie wujka stryjka od strony psa co miał kolegę co wziął raz i już mu tak zostało na zawsze?
Albo te słynne flashbacki po x lat?

ej to skumaj co moj ziomek kiedys odjebal xDDDDDD siedzimy sobie od 1.5 tygodnia bez stimow jaramy ziolo, pijemy bronxa i mial zajebane okropnie zatoki nagle odchyla leb do tylu i zaciaga nosem, pytam co ty kurwa robisz wez to wysmarkaj nie polykaj po czym slysze
"mordo mam splywy z przed miesiaca kurwa klepie mnie to jak chuj xDDDD"


RE: Mity, miejskie legendy i głupia propaganda na temat narkotyków - fiodor - 03.05.2023

Hoxed niezły ziomek hahaha skitral 5g w zatokach, co jakiś czas dawka się aplikuje i następuje spływ haha


RE: Mity, miejskie legendy i głupia propaganda na temat narkotyków - horsii - 03.05.2023

spływy sprzed miesiąca. ja pierdole xD upłynniona skamielina hexenowa


RE: Mity, miejskie legendy i głupia propaganda na temat narkotyków - Hoxed - 03.05.2023

(03.05.2023, 16:32)horsii napisał(a): spływy sprzed miesiąca. ja pierdole xD upłynniona skamielina hexenowa

to i tak caly chuj przy jego wyczynach, pyta sie mnie czy podwioze go na taki wiadukt kolejowy jakies 7 km dalej, pytam po chuj a bo mu sie tam kiedys maczanka rozsypala mysle se chuj niech ci bedzie patrze co chlop robi a on cos zbiera zbiera, patrze a chlop rdze kurwa zbiera xDDDDDD
mowie mu kurwa co ty robisz za nim sie otrzasnalem ze smiechu ten juz lufke tytoniu z stara pordzewiala stala rozpala xDDDDDDDDDDDD

maczanka robiona na benzynie bo w niedziele mrowka zamknieta tez kiedys byla robiona xDDD


RE: Mity, miejskie legendy i głupia propaganda na temat narkotyków - fiodor - 03.05.2023

To już chyba pod odklejke podchodzi haha


RE: Mity, miejskie legendy i głupia propaganda na temat narkotyków - Twilight Sparkle - 03.05.2023

Może magazynował w zatokach jak chomik w policzkach xDDDDD


RE: Mity, miejskie legendy i głupia propaganda na temat narkotyków - daberhere - 04.05.2023

No nie powiem sporo sie tam zmiesci xDDD


RE: Mity, miejskie legendy i głupia propaganda na temat narkotyków - Twilight Sparkle - 04.05.2023

Kolega z pojemnymi zatokami nieźle musi tam mieć xDDD Ćpanie glutów kiszących się w nosie od miesiąca ;____;


RE: Mity, miejskie legendy i głupia propaganda na temat narkotyków - C84S - 18.09.2023

Alkohol i papierosy są mniej szkodliwe niż inne narkotyki