Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
PUDZI presents... najlepsze wypełniacze ziołowe których jeszcze nie używałeś! (KANNA) - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Ogólne dyskusje o RC (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Wątek: PUDZI presents... najlepsze wypełniacze ziołowe których jeszcze nie używałeś! (KANNA) (/showthread.php?tid=1979)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: PUDZI presents... najlepsze wypełniacze ziołowe których jeszcze nie używałeś! (KANNA) - Twilight Sparkle - 30.09.2023

Hmmmmmm... a piwonia? Ma śliczne płatki i chyba nie jest trująca.


RE: PUDZI presents... najlepsze wypełniacze ziołowe których jeszcze nie używałeś! (KANNA) - PUDZILLA - 01.10.2023

@Twilight Sparkle trzeba sprobowac, szukaj innowacji

Seds z tytoniem banalnie wchodzi w lufe, jak dobry tyton to dobrze sie pali, imo lepsze niz te zielone podklady


RE: PUDZI presents... najlepsze wypełniacze ziołowe których jeszcze nie używałeś! (KANNA) - PUDZILLA - 01.10.2023

Seds nieeee, mialem na mysli chaber z tytoniem Podobno kultowa


RE: PUDZI presents... najlepsze wypełniacze ziołowe których jeszcze nie używałeś! (KANNA) - PUDZILLA - 06.10.2023

Seds a paradoksalnie jest na odwrót, sęk w tym, ze chaber na dluzsza mete zaczyna byc niesmaczny, dokucza gorzka slina, tyton neutralizuje to.


RE: PUDZI presents... najlepsze wypełniacze ziołowe których jeszcze nie używałeś! (KANNA) - C84S - 06.10.2023

O nie wiedziałem o tytoniu... mi najbardziej smakowało mieszanka z mieta


RE: PUDZI presents... najlepsze wypełniacze ziołowe których jeszcze nie używałeś! (KANNA) - PUDZILLA - 07.10.2023

Seds niebieski bez przypału, kiedyś mi wolność uratował, mialem przeszukanie i chaber sie suszyl, gdyby byl zielony, ciezko byloby sie wytlumaczyc, ale ze niebieskie gowno jakies to nie nawet nie dotkneli, ze mokre

a po za tym ja lubie odbiegać od normy, normalny są nudne


RE: PUDZI presents... najlepsze wypełniacze ziołowe których jeszcze nie używałeś! (KANNA) - PUDZILLA - 07.10.2023

Seds a i podkłady zawsze z neta zamawiam, za pol kilo chabru placilem 130zl i to jest tyle, bo jak sam mowisz chaber paczkowany (po 25g te w zielonych opakowaniach) kosztuja kolo 15zl. 

w tym roku posadzilem swoj chaber na ogrodku, ale niestety w wyniku nieslodziewanych wydarzen, nie wyrosl, sprobuje za rok


RE: PUDZI presents... najlepsze wypełniacze ziołowe których jeszcze nie używałeś! (KANNA) - Qwerty987123 - 24.12.2023

Witam, Czy może mi ktoś pomóc z przygotowaniem 1KG CBD na jakims canna ? jak do tego podejść ?


RE: PUDZI presents... najlepsze wypełniacze ziołowe których jeszcze nie używałeś! (KANNA) - C84S - 24.12.2023

Qwerty987123 po pierwsze ziomuś jak nigdy nie robiłeś maczanki to proponuję to zrobić na mniejszej ilości i się nauczyć. Jak zrobisz to na gramie a nie kilogramie to jak nie będziesz zadowolony z eksperymentu to nie będzie Ci żal ze wyjebałeś towar w błoto.
Wszystko w tym wątku zostało już napisane. Nikt Cię za rączkę nie będzie prowadził to nie przedszkole.
Testuj, próbuj, a napewno osiągniesz zamierzony rezultat. 
I jak to zrobisz to nie zapomnij podzielić się z tym tutaj Smile
A jak będziesz miał konkretne pytanie, a nie ogólnikowe to pisz śmiało. Jak będziemy w stanie to pomożemy.


RE: PUDZI presents... najlepsze wypełniacze ziołowe których jeszcze nie używałeś! (KANNA) - Qwerty987123 - 24.12.2023

Tak jest ! ziomuś Wink