Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
NEP - Opinie o produkcie - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Duch.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=58)
+--- Wątek: NEP - Opinie o produkcie (/showthread.php?tid=2056)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40


RE: NEP - Opinie o produkcie - xumbo - 15.05.2023

Radik39 
Masz moja recenzje kilka stron wcześniej. Nie jadłem sortu od słonia, ale nep od ducha to zdecydowanie jeden z lepszych nepow jakie kiedykolwiek jadłem. Sam zamówiłem teraz 5g i czekam na pakunek. Naprawdę polecam. Uważaj na vapo świetny dopaminowy strzał, ale bardzo się wkręca i jest ogromna ochota na kolejnego bucha. Kropla idealnie się topi. Nic tylko pobierać.


RE: NEP - Opinie o produkcie - Radik39 - 15.05.2023

Up

Dzięki wielkie. To czas zamówić i przekonać się samemu jak działa ten Nepik. Pozdrowionka


RE: NEP - Opinie o produkcie - fiodor - 15.05.2023

Radik39 moim zdaniem też neo od duch  duzo lepszy niż od Słonia


RE: NEP - Opinie o produkcie - Radik39 - 15.05.2023

Dzięki.


RE: NEP - Opinie o produkcie - KoneserTanichWin - 18.05.2023

Poszło zamówienie na NEP od duszka, wcześniej gustowałem się głównie w 3cmc i 3mmc, jutro przyleci gołąb pocztowy więc zdam trip raport Podobno kultowa


RE: NEP - Opinie o produkcie - duch - 20.05.2023

(15.05.2023, 13:48)fiodor napisał(a): Radik39 moim zdaniem też neo od duch  duzo lepszy niż od Słonia

siema, taka serdeczna prośba aby nie pisać że słonia lepsza czy gorsza
stawia mnie to w złym świetle przed słoniem , a z tego co wiem  White-Elephant to dobry sklep i ma dobrej jakości odczynniki

może po prostu napisać że mój odczynnik jest bardzo dobry - dzięki za zrozumienie
duch


RE: NEP - Opinie o produkcie - GlasshanD - 20.05.2023

Faktem jest ze ten nep zajebisty jest który gdy wpadnie sie w spirale dojadania może pokarać  Podobno kultowa
Jakkolwiek w mojej skromnej ocenie jest to jeden z lepszych sortów które miałem przyjemność badać na przełomie kilku ost.lat ,a było tego 
duch Ciebie przedstawiać i zachwalac już nie trzeba bo stale topowa  jakosc sortów sama wystawiła dawno ocenę niemniej wszystkim niezdecydowanym od kogo pobrać, odpowiadam duch


RE: NEP - Opinie o produkcie - wwojtuss - 20.05.2023

NEP od ducha to najlepszy NEP jaki mialem okazje testowac, zdecydowanie powala jakoscia i intensywnoscia dzialania w porownaniu do sortow innego pochodzenia
jak na kogos, kto znudzil sie noradrenalinowcami, NEP jest substancja bardzo przyjemna, lecz nie wybacza bledow, substancje DA RADE sypac na oko, przynajmniej mi wychodzi walic 30-50mg bez koniecznosci odwazania, ale wiadomo - na zdrowiu sie nie oszczedza, lepiej poswiecic 2-3 minuty i 30 zlotych za wage z chinola, zeby miec troche bardziej szczegolowe spojrzenie na dawke, wiadomo, ze nie jest to MDPHP czy inne pirolidynoketony, gdzie 5-25mg za duzo potrafi nieprzyjemnie wypierdolic w powietrze, oczywiscie nalezy trzymac sie ustalonych dawek (nie radze przekraczac 40-50mg sniffem) i odstepow miedzy nimi

w skrocie - KOSA, ani to spac, ani sie polozyc, caly czas tluklo, mimo tego nie widac, ze jest sie wyjebanym (jak sie wali rozsadne dawki i nie leci sie 5 dzien z rzedu oczywiscie), palenie papierosow nigdy nie bylo tak cudowne jak po tym odczynniku, goraco polecam komus, kto nie chce bawic sie w wydawanie euraskow w sklepach holenderskich, a chce sie konkretnie wydupcyc NDRI stimem za rozsadna cene


RE: NEP - Opinie o produkcie - Bam - 20.05.2023

tak, potwierdzam tez ostatnio dostalem 0.5g w gratisie i szczerze mówiąc ze wydajny i mocny


RE: NEP - Opinie o produkcie - KoneserTanichWin - 20.05.2023

(18.05.2023, 07:29)KoneserTanichWin napisał(a): Poszło zamówienie na NEP od duszka, wcześniej gustowałem się głównie w 3cmc i 3mmc, jutro przyleci gołąb pocztowy więc zdam trip raport Podobno kultowa

[Obrazek: image.png]
Co prawda trochę opóźnione ale lepiej tak niż wcale Podobno kultowa 

Paka doszła w ok. 30h od momentu wysyłki do dotarcia do paczkomatu, w pace nawet trochę więcej tematu + gratis w postaci listka benzo  Blush

Duszek ekstremalnie szybko odpisuje przez cały dzień, nie zdarzyło mi się żebym czekał na odpowiedź dłużej niż 20 minut (zwykle odpowiada do 5 min) poza jednym dniem kiedy mu wyjebało internet. Ziomek jest szczegółowy, konkretny i nie pierdoli się w tańcu jak to niektórzy vendorzy (czyt. dopek) reklamowani na masową skalę.

Temat przyszedł ładnie zapakowany, w dużych grudach (zdjęcie niżej), zero wilgoci co poprzednio mi się już zdarzało przy zamawianiu do paczkomatu od innych vendorów.

Tolerancję na bk mam raczej średnią (3cmc sniff zwykle w granicy 150-200mg, staram się trzymać ją nisko Wink ) ale przyznam że NEP przy dawce 50mg sniffem mnie zmiótł. Bania przyjemna, nie jest nachalna, dopaminowa euforia i speed dobrze się balansują, peak trzymał mi się ok. 1.5h. I co? O dziwo prawie zero odczucia zjazdu, chęć na dorzutkę była dopiero 3.5h od zaaplikowaniu preparatu  Cool

Plusów, takich konkretnych, jest kilka - przede wszystkim jest bardzo ekonomiczny, długi peak i mała chęć na kolejną wrzutę, nie gryzie w nos jak to mają w zwyczaju chlory a wręcz przeciwnie, znieczula w przyjemny sposób (podejrzewam że to lidokaina ale co ja tam mogę wiedzieć), dodatkowo na duży plus jest to że łatwo i szybko się tasuje na proch, zdecydowanie najlepszy sort NEP jaki miałem od 2019.

Z minusów jednak (jak przy prawie każdym stymulancie) pojawia się duża potliwość i zwiększona temperatura ciała (norma 36.4, po 30m od zaaplikowania wskoczyło już 37.2) więc trzeba pamiętać o nawadnianiu się w trakcie zabawy i uzupełnianiu już po wypłukanych witamin i magnezu. Poza mną próbowała również moja kobieta (zerowa tolerancja na jakiekolwiek stymulanty) w postaci bombki 50mg, twierdziła że bania ogólnie fajna ale strasznie bolała ją głowa i dopiero trampek uporał się z bólem.

Finalna ocena;

Kontakt - 11/10
Dostawa - 10/10, zero zarzutów
Płatność - 12/10, duch mi zaufał, wysłał mi pakę mimo tego że płatność przez kantor miała dojść dopiero po 24h

Podsumowując bo się mocno rozpisałem; jeden z najlepszych dostępnych vendorów, tak jak napisałem; konkretnie, szybko, sprawnie.

Obiektywna ocena: 8.5/10
Subiektywna ocena: 11/10

Z pewnością będe wracał do duszka Podobno kultowa