Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
3-CMC Snow - Opinie o produkcie - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Escobar.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=36)
+--- Wątek: 3-CMC Snow - Opinie o produkcie (/showthread.php?tid=2214)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: 3-CMC Snow - Opinie o produkcie - kot_kreskowy - 16.01.2024

SztywnyMisza 
Nie chodzi kurwa o guzmana. Po co mieszasz.
To było co innego. 3cmc o którym mówię zastąpił go Lemon, a działu tamtego 3cnc już nie ma.

SztywnyMisza 
Eureka!
Już przypomniałem sobie. Mi nie chodziło o ten wycofany sort co go Lemon zastąpił a o 3cmc mirror
https://dopal.org/showthread.php?tid=2074&pid=47143#pid47143


RE: 3-CMC Snow - Opinie o produkcie - Lukas1985 - 18.01.2024

(07.01.2024, 15:37)hidden napisał(a): w moim przekonaniu lekko w strone eufo ale nie tak wgniatajaco tylko taki chill jak po buchu fajny
lekki stim tez jest, na dupsku sie siedziec nie chce tylko cos robic Big Grin

zjedzone okolo 0.6g w 4szczurach, po pierwszym piece az lezka cieknie, splyw mniej doznajmia niz przy pablo ale znieczulona sluzowa moze tez lekko byc, smak jakby bardziej gorzkawy niz pablo.
po chwili lekki pot, dretwienie idace od zatok do potylicy Podobno kultowa fajne uczucie.
15min wytrzymalem i w ruch poszedl kolejny szczur, tym razem obeszlo sie bez lezki, jednak bardziej nosek odczul tego szczurka.
co tu robic co tu robic, mysli nieporadny, akwarium juz dawno wyczyszczone, chatka elegancko poodkurzana.
pogra w rumble - mysli sobie. chwile pogral ale szybko sie znudzilo, to co? lecimy szczurka Podobno kultowa
papierosy sie palic chce jak pojebane, w ciagu godziny chyba trzy wypalilem.
dobre to jest, czy lepsze od pabla - nie wiem, w kazdym badz razie w niczym mu nie ustepuje, moze jedynie libido ciut mniejsze ale wciaz podniesione.
kocur sorcik jest, jeszcze te cegly, co poniektore waza po 4-5g Podobno kultowa
pobierac poki jest  Tongue
pozdro

Po raz 76543321 czy eufo czy speed to zależy od miliona rzeczy xd to, że na Ciebie tak zadziałało nie znaczy, że na innych też tak zadziała.


RE: 3-CMC Snow - Opinie o produkcie - Wizir - 19.01.2024

Moim skromnym zdaniem ten snow jest ok ale ja to marny recenzator bo już chormon szczęścia zniszczony ale szczurki nie narzekają też lepszy jak dla mnie tylko ice był 
A i nie długo wleci opinia na cole 😁
Chciałem dwa sample dostałem 4 więc w 4 przetestujemy dzięki Escobar


RE: 3-CMC Snow - Opinie o produkcie - Beeniepatu - 19.01.2024

(18.01.2024, 18:00)Lukas1985 napisał(a): Po raz 76543321 czy eufo czy speed to zależy od miliona rzeczy xd to, że na Ciebie tak zadziałało nie znaczy, że na innych też tak zadziała.

"... I tak kurwa do zajebania... ' - jak mawial klasyk


RE: 3-CMC Snow - Opinie o produkcie - S-N - 19.01.2024

zabiło mnie to xD . 3cmc Snow   polecam 80mg i dobrze się można rozkołysać . xD
Afryka Afryka XDDD


RE: 3-CMC Snow - Opinie o produkcie - Lukas1985 - 20.01.2024

Od dawien dawna pisałem i mówiłem - b-k zajebiście działają w małych dawkach. A już 4cmc w dawkach typu 50-70 mg to jest bajka. Po 4-5 wrzucie ilość przyjemności jest porażająca - przyjemność ze wszystkiego. Nie ma tego yebniecia w łeb. Jest git.


RE: 3-CMC Snow - Opinie o produkcie - S-N - 20.01.2024

Zrobiłem sobie 80 Mg . podzieliło sobie to na dwie kreski . jak jedna zajęliście wchodziła . to po 40 minutach drugą zazębiałem ze musiałem wyjść do okna . bo mnie szarpało we wszystkich stronach   fajnie oczy spierdalają i tak trzymać . , minus  w  tym ze mi strasznie piwko nie pod chodzi .   aby fajkę  spalić to się trzeba czymś zająć,  ze tez nie chce mi sie wierzyć ze coś na pisałem   naćpaniu Podobno kultowa


RE: 3-CMC Snow - Opinie o produkcie - Szatan69 - 20.01.2024

Lepsze od bandita ?


RE: 3-CMC Snow - Opinie o produkcie - Szufelka - 21.01.2024

(20.01.2024, 15:27)Szatan69 napisał(a): Lepsze od bandita ?

Od tego nowego? Sam chciałbym wiedzieć, pewnie za niedlugo pojawią sie recki. 
A co do Snow... Nosz kurwa sort morderca chuj bez serca... Dwie bomby po 0.5 w odstepach czasowych po ~60min + lajstka 0.15  siadły zbyt dobrze mimo duzej tolerki (cHlOrOjAD).


RE: 3-CMC Snow - Opinie o produkcie - Szaryno123 - 21.01.2024

S-N Jak z eufo? Odczuwalne?