Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
2-FDCK - Opinie o produkcie - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Duch.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=58)
+--- Wątek: 2-FDCK - Opinie o produkcie (/showthread.php?tid=2359)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: 2-FDCK - Opinie o produkcie - Gotkub0456 - 11.08.2023

(11.08.2023, 16:56)fiodor napisał(a): Gotkub0456 why ? You had some accident or health problem ?

Mental health Sad it’s a good ride from Duch 2f-dck but it fucked up my mental health really bad. Currently, recovering from beating an addiction. I’m having PAWS a lot of anxiety and my mind isn’t doing great right now might take a year or two to be back, 9 years from Kratom and antihistamines have done me really bad hehehe.

I can’t literally use anything right now, promised myself that 2f-dck would be mylast, as my brain is in homeostasis process, i have no idea maybe the next 5-10 years i might be back hehehe.


RE: 2-FDCK - Opinie o produkcie - duch - 11.08.2023

Hello, are you a friend from Thailand?


RE: 2-FDCK - Opinie o produkcie - Gotkub0456 - 11.08.2023

(11.08.2023, 18:00)duch napisał(a): Hello, are you a friend from Thailand?

Yes, As always and will ever be Smile thanks for everything love you friend 

I will buy from you again once i have the chance (soon hehehe)

Great products Wink


RE: 2-FDCK - Opinie o produkcie - horsii - 11.08.2023

Gotkub0456 that explains everything, take care of yourself bro


RE: 2-FDCK - Opinie o produkcie - Gotkub0456 - 11.08.2023

(11.08.2023, 18:14)horsii napisał(a): Gotkub0456 that explains everything, take care of yourself bro

I’ve been exercising 5 days a week minimum, eating vegetables and fruits, eating tuna and other sources of nutritions for the last 2 months-ish and will carry on forever. It’s time to pay back my body what i have taken from.

It’s getting better my memory seems to come back grdually and anxiety seems to go away gradually, it takes time but i will get there! I’m a fighter!

Take care of yourself too 

And hi from Thailand Wink


RE: 2-FDCK - Opinie o produkcie - duch - 11.08.2023

Hello, everything will be fine


RE: 2-FDCK - Opinie o produkcie - Gotkub0456 - 11.08.2023

Let me give you a kiss 

Big Grin Cool


RE: 2-FDCK - Opinie o produkcie - wwojtuss - 12.08.2023

serdecznie polecam 2-fdck w malych dawkach (ok. 50mg) i wypicie piwka czy trzech, bardzo fajnie sie komponuje i szybko jest stan najebki bez wiekszego pakowania kasy w etanol, praktykowalem taki mix chyba 3-4 dni z rzedu i ani razu sie nie zawiodlem


RE: 2-FDCK - Opinie o produkcie - Ell Ćpunek - 13.08.2023

2-fdck jak inne odczynniki dotarło błyskawicznie bo po 2 dniach
Godzina 15:00 Zacząłem skromnie sniff 80 mg
Nie gryzie smaku w nosie praktycznie brak
spływ lekki prawie nie czuć mija 10 minut czuć leż mi mało dorzucam 100 mg
mija 5-7 minut na oko pierwsze efekty jakbym był pijany a zarazem czuje się bardzo lekki duża ochota na gadanie więc pisze sobie na dsc bo niestety nikogo nie ma w domu. po 20 minutach jakoś 15:30 myślę czas na szluga ide zapalić i efekt się podbija znieczulenia maxa w sumie niezbyt czuję ciało i wbija uczucie koncepcyjnego myślenia dużo rozkmin nad moim życiem co ja odpierdalam, po godzince rozkminiania postanowiłem dorzucić 100 mg mija 5 minut i jest miazga leże i cziluje w błogim spokoju po 1.5 h zrobiło się lepiej efekt po kolejne godzinie znacznie osłabł jakoś o 19 byłem już w dobrym stanie lecz ciało dalej lekkie postanowiłem poleżeć i dalej poczilować.
Teraz czas na drugi trip który był kilka dni wcześniej lecz wtedy byłem naćpany cmc i najebany wódą
jakoś o godzinie 2:00 sniff 200 mg
koleżanka 100 mg
było dosyć mocno koleżanka najebana tolerka 0 nie była w stanie zbytnio wstać lecz kontaktowała w miarę
U mnie mocne myślenie koncepcyje brak czucia ciała i wesoło dosyć leże i cziluje myśląc sobie po 1.5 godziny efekty słabną lecz jeszcze przez godzinkę nie mogę spać więc jakoś o 4:00 biorę klozapinę na sen i do spanie.
Końcowa ocena:
2-fdck oceniam 9/10 zajebiste było mega i polecam koleżanka też poleca


RE: 2-FDCK - Opinie o produkcie - olancucki - 14.08.2023

Właśnie idzie mi paka z 2-fdck, będę to używał do mixów z psychodelikami. Hihi.. 

Zobaczymy co to będzie. :>