Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
PALENIE (zew.)- Opinie o produkcie - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Duch.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=58)
+--- Wątek: PALENIE (zew.)- Opinie o produkcie (/showthread.php?tid=2487)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


RE: PALENIE- Opinie o produkcie - ZmiataZplanszy - 19.08.2023

(19.08.2023, 00:57)olancucki napisał(a): Może. Ale droga dedukcji doszedłem do wniosku że to jest nowe palenie od duch  które i tak oceniasz jako chujowa lipę(?)

Mogłem sobie to uroic. Ale tak tylko orzypszczam, teraz sam w to uwierzyłem jak to przeczytałem co napisałem..

KiszczaK ty na stówkę masz jakieś inne palenie niż ja dostałem hahaahah wotofock

Mef123 może mieć to co ja dostałem. Patrzcie na to jeszcze raz:
[Obrazek: IMG-20230816-134601.jpg]
no raczej, cos ujebaleś sobie na bani XD


RE: PALENIE- Opinie o produkcie - KiszczaK - 19.08.2023

(19.08.2023, 01:22)ZmiataZplanszy napisał(a): no raczej, cos ujebaleś sobie na bani XD

To samo palenie, efekt lampy blyskowej rozjasnił prawdziwy odcien palonka.
Palenie moim zdaniem jest dobre.Nie jest wybitnie mocne ale slabym bym nie nazwał, bo po spaleniu lufy upierdolony bylem na tyle że weszla mi faza na rozpierdolenie sie na łóżku i sluchania muzy, oraz objawy gastryczne pojawily sie po niedlugiej chwili.
Do wódeczki to dawalo fajniejszy efekt, czy li weselszy bylem i bardziej wyluzowany i przypalalem częściej, smak ma nie ostry, lecz lagodniejszy. 
Trochę żywiczne jeszcze bylo i ciezko sie rozpalało, ale wystarczylo podsuszyć chwilę. 
Jest to ziolo nie maczanka,wiec nie ma sie co bać.
Do stymulantów badaje sie do miksów, dodaje fajniejszych efektow Smile
Spoko palenie od  ducha ,relaksuje, uspakaja i jest klepliwe.


RE: PALENIE- Opinie o produkcie - rocky90 - 21.08.2023

Beeniepatu normalnego weedu wiadomo że się nie opłaca ale znam takiego co tanie cbd żeni kanna i gania to ludziom.


RE: PALENIE- Opinie o produkcie - dzwudziesty - 22.08.2023

To ten sak kalafior Kiszczak jakieś inne ma się wydaje. Parę dość często, towar w topach zero miału szybko schnie, zamulacz, gastro potężne, wyjście na rowery dla mni kozak brokul


RE: PALENIE- Opinie o produkcie - KiszczaK - 26.08.2023

Panowie, nowe palenie to jest takie, ujebalem sie jak zwierz po bibie z alko.
To fota nowego weeda, czas spać,bo pisac nie chce mi sie pisać za chuja teraz o tym zielsku. 
Potem cos napisze o nim, ale robi z vapo sieczkę, no, ale po alko to nie ma co opisywać. 

[Obrazek: IMG20230825232253.jpg]
"Brokuł" hehe, czy tam kalafior to sort różniące się id poprzedniego, czyli...
Zapakowany w dwie samary intensywny zapach, ale cos mi przez myśl przeszlo ze to moze byc pryskane, no i trochę podeszlem do zapalenia z dystansem.
Pierwsze trzy buchy z dynavap to wlazła pizda po spozyciu alko, ze myslalem w trakcie wkrecania sie fazy ze to kanną ochrzczone.
Unormowalo sie po chwili i na szczescie nie popierdolilo, mocne wejscie po prostu. 
Lekko rzywiczne, może jakas substancja wilgotna bo dalo sie rozpalić i vapować ale jednak po drugim samplu ziela stwierdzam ze to nie dla mnie faza, czyli jak po paleniu zioła xzy kanna, nie mialem juz od dawna stycznosci z jakimkolwiek materialem do palenia.
Jest mocniejsze od poprzedbiego, do wódy po kilku drinach pale do dzisiaj po dwa buchy i robi sie klimat do rozmów i rozkminiania teorii, ogolnie fajnie se chmurę zapierdolić podczas weekendowego ordynarnego chlania wódki oraz do ulubienego piwerka, no po kilku.
To jest moja opinia o tym paleniu, bo stymulanty to jest to co podeszlo mi i raczej nie nabywalem weeda od bardzo dawna, wiec każdy niech sam oceni.
Ja mysle i nawet mógłbym rzec że duch mając rzecz ktora ogolnie sklepy nie mają, to duzy plus dla duch z postepem idzie i bedzie coś wiecej wyboru i nie bedzie problemu nabyć kopru, bo są zadupia gdzie o takich rzeczach to można zapomnieć, bo ciulają na wadze albo po nie ma niczego. 

Podobno kultowa


RE: PALENIE- Opinie o produkcie - Lifeisbrutal - 26.08.2023

Tutaj niestety za dużo nie napisze.. palenie posłużyło mi głównie ma brak benzo gdy trzeba było zasnąć po przerobieniu innego sortu.
Tolerke mam małą dlatego lufa wystarczyła do snu. Raz zrobiłem mały eksperyment. ( proszę tutaj po mnie nie jechać po przeczytaniu, miałem świadomość że może się to różnie skonczyć).
Na czasie miałem też cmc od innego V mocno euforyczna trójka zajebałem kreske około 200mg plus kilka machów palenia. Było to fajne uczucie ( na początku trochę może zakręcić się w głowie dlatego najlepiej siedzieć bo można zaliczyć glebe xD) wgniotło mnie to w łóżko na dobrą godzine bez ruchu xd po godzinie wszystko wróciło do normy. A teraz spadam zajarać na zwałe jak znalazł, buszek do poduszki i w kimono


RE: PALENIE- Opinie o produkcie - PIXA - 26.08.2023

Dostałem od znajomego na tłoka, nawet nawet
Na czym to robione?


RE: PALENIE- Opinie o produkcie - Merry - 26.08.2023

PIXA  to jest normalne palenie ,nikt tego nie pryskał dopałem...


RE: PALENIE- Opinie o produkcie - PIXA - 26.08.2023

Merry 
Byłem przekonany że coś tam siedzi 
Jeśli natura to dobrze klepie


RE: PALENIE- Opinie o produkcie - KiszczaK - 26.08.2023

No to elegancko, moc ma i dojscie do tego znacznie ulatwione, a chodzi o dostępność w mieście,ktorej czesto nie ma czegos rozparchanego albo nie ma niczego.