Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Piguły Cola - Opinie o produkcie - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Duch.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=58)
+--- Wątek: Piguły Cola - Opinie o produkcie (/showthread.php?tid=2677)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15


RE: Piguły Cola - Opinie o produkcie - PUDZILLA - 07.10.2023

kot_kreskowy gdybyś wiedział, że tam nie znaku zapytania, to byś wiedział, że nie pytał, tylko zbiera posty wiadomo po co


XDDDD


RE: Piguły Cola - Opinie o produkcie - kot_kreskowy - 07.10.2023

PUDZILLA 
Faktycznie, nie zaskoczyłem.
Barbarzyńcy😎


RE: Piguły Cola - Opinie o produkcie - Beeniepatu - 07.10.2023

(27.09.2023, 19:06)Zkittlez napisał(a): Po długiej przerwie sugerujecie zacząć od połowy czy od razu całą? Albo dla osoby początkującej ?

Wydaje mi sie, ze sprawa przerwy nie jest tak kluczowa, jak miec swiadomosc z czym mamy do czynienia, decydujac sie ladowac nieznany nam temat. Takze ja osobiscie wrzucilbym polowke. I jak juz  bedzie wiadomo co i jak, to dorzucil reszte jak bedzie apetyt na wiecej. 

kot_kreskowy  drops zawsze bedzie dzialal troszke inaczej - abstrahujac od tego ze moze nie miec deklarowanej wartosci substancji, miec dodana inna aktywna, w ogole nie byc tym czym myslimy, ze jest. Nawet jesli drops ma w sobie jedynie 200mg MDMA, to z racji formy pastylki, to 200mg nie stanowi 100% tabletki - jest jeszcze wypelniacz. 200mg krysztalu to (teoretycznie) 100% dawki. Do tego dochodzi metabolizm rozny przy tych dwoch formach (czas, itp)

Kapitan wg oswiadczen jest tam 200mg emki


RE: Piguły Cola - Opinie o produkcie - kot_kreskowy - 07.10.2023

Beeniepatu 
Zapewne jest to podana wartość przybliżona. Choćby z uwagi na błąd statystyczny mieszalnika.


RE: Piguły Cola - Opinie o produkcie - Beeniepatu - 07.10.2023

(07.10.2023, 14:50)C84S napisał(a): To jest ta moc co kiedyś 😁 dzięki duch za nie 😁

Czyli jaka? Efektywne polecenie musi zawierac komponent 'dlaczego'. Twoj post od razu karze mi zakladac, ze najpewniej nie wiesz o czym mowisz. Moge sie mylic oczywiscie, ale tak wlasnie zadzialala Twoja opinia. Co jest trudnego w skonstruowaniu bardziej rozwinietego zdania, w ktorym wskazesz choc jeden pozytyw? Nie wymieniles ani jednego


RE: Piguły Cola - Opinie o produkcie - Szaryno123 - 07.10.2023

Dostałem w samplu 5 sztuk, recka za 3 miesiące bo tolerka dopiero co się regeneruje. Pozdrawiaam


RE: Piguły Cola - Opinie o produkcie - kot_kreskowy - 07.10.2023

(07.10.2023, 18:59)Beeniepatu napisał(a): Czyli jaka? Efektywne polecenie musi zawierac komponent 'dlaczego'. Twoj post od razu karze mi zakladac, ze najpewniej nie wiesz o czym mowisz. Moge sie mylic oczywiscie, ale tak wlasnie zadzialala Twoja opinia. Co jest trudnego w skonstruowaniu bardziej rozwinietego zdania, w ktorym wskazesz choc jeden pozytyw? Nie wymieniles ani jednego


Bardzo słuszna uwaga.



Uzasadniajcie swoje wpisy skoro już włączacie się do dyskusji/wyrażacie swoje zdanie, bo to faktycznie taki post trochę 'z dupy'.


RE: Piguły Cola - Opinie o produkcie - Biały Miś - 09.10.2023

Przypominają się dobre stare czasy 👌
Mega pixy 🔥


RE: Piguły Cola - Opinie o produkcie - kot_kreskowy - 09.10.2023

Biały Miś 
Mógłbyś podzielić się z nami dlaczego są takie "mega"?
Jak mam dokonać wyboru o zakupie jeśliw ten sposób będzie wyglądała każda opinia? 
Nie idź proszę na łatwiznę. Daj coś od siebie.


RE: Piguły Cola - Opinie o produkcie - dzwudziesty - 09.10.2023

Świetne są te grochy. Jedna w zupełności wystarczy na posiedzenie. Typowa magiczna faza po mdma. Czas działania zamyka się w 3h. Osobiście wolę wersję w krysztale, ale te piguły są również świetne.