Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
AMFETAMINA - Opinie o produkcie - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Duch.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=58)
+--- Wątek: AMFETAMINA - Opinie o produkcie (/showthread.php?tid=2720)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18


RE: AMFETAMINA - Opinie o produkcie - Nieświadomka - 06.10.2023

nfo o badanym / 31/180/82 /  Cool

Odczynnik: Amfetamina od duch

Wygląd: Biała, mokra gruda.
Zapach: Trudno pomylić z innym odczynnikiem. Typowa krajówa

TESTY:
Łącznie zjedzono około 3g na 3 osoby przez 12h Smile
ROA: sniff
Dawka: 150mg, wcześniej na kartce 15 min czekało do wyschnięcia. Po tym czasie bez problemu można było ją przygotować
Aplikacja bezbolesna, spływ znośny. Wjazd po około 10 minutach, Czas działania - nie zmierzono Smile

Efekty:
Pobudzenie,
Chęc rozmowy
Nie mogłem usiedzieć w miejscu więc wkręciliśmy się w nową odsłonę FC24 i grane było całą noc  Big Grin
Alko wjeżdzało elegancko, libido nijakie, może dlatego, że bez płci żeńskiej Smile

Minusy:
Bezsenność
Chęć na dorzutki
Kolejne linie powodowały u mnie mega gorzki spływ, przez co musiałem czymś zagryść ten smak  Confused
Gdy nastał ranek to miałem omamy słuchowe, miałem wrażenie, że słysze kogoś na klatce i se wkręcałem niepotrzebnie.
Kąpiel i posiłek poprawiły ten stan, po zażyciu Zolpidiemu zasnąłem normalnie.

Reasumując: Gdybym miał kupować raz jeszcze to wybrałbym z oferty ducha NEPa. feta zwyczajnie mi się przeżarła.
Odczynnik na pewno aktywny. Ocena za kontakt, czas wysyłki i sort - mocna 8emka Smile


RE: AMFETAMINA - Opinie o produkcie - Szaryno123 - 07.10.2023

Witam na szybko napiszę, dostałem 3g w samplu, dziękuję duch .
Akurat był piątek, ziomeczki wiadomo, coś trza robić. Tą substancje oceniam bardzo dobrze taka mocna ósemka, ładny biały kolor, nie pachnie rybą, ale nie znaczy że nie działa, działa bardzo fajnie,aktywnie no i moc trzeba przyznać Ma.  Przerobiliśmy z kumplami te 3g i byliśmy zadowoleni. Po otwarciu wora myślałem że to pomyłka i że to alfa pihp bo tak pachniało, ale skojarzyłem ten zapach bo kiedyś już jadłem możliwe że to samo..
9/10 z tego względu że nie jebie rybą😂

Jedna kreseczka trzymie długo 😎 zaleta tej fetki


RE: AMFETAMINA - Opinie o produkcie - kot_kreskowy - 07.10.2023

Szaryno123 
Osobiście fetę o takim zapachu pamiętam z okresu 2018-19, potem już sama ryba.
Naprawdę spoko jest ten sprzęt, o ile feta może być spoko😉


RE: AMFETAMINA - Opinie o produkcie - Szaryno123 - 07.10.2023

kot_kreskowy 
U mnie w robocie też to hulało właśnie, brałem każdego dnia,  do roboty idealna speed jest jak chuy jeszcze na zakładzie produkcyjnym haha to tak na marginesie xdd
A no i ta fetka dobra zgadza się ,  napewno będę brał niebawem 😁


RE: AMFETAMINA - Opinie o produkcie - kot_kreskowy - 07.10.2023

Szaryno123 
Narkotyki bardzo często są przyczyną utraty pracy. W moim przypadku również.
Z tym, że ja w pracy nie ćpam. Wolę wziąć wolne po prostu gdy mnie poniesie.
A mając błękitne oczy, to wiesz jak po mnie widać... Gały jak reflektory, szczególnie po amfetaminie.
Chociaż po tej fecie aż tak bardzo źrenice nie wypierdalają w porównaniu do tego co jest na ulicy.


RE: AMFETAMINA - Opinie o produkcie - Szaryno123 - 07.10.2023

Akutualnie mam dorywczą pracę, na budowie, ale coś podać, przynieść, posprzątac to mogę sobie pozwalać
Amfa do magazynów w Holandii 😂pakowaczy to im pomaga ciężka robota trza się wspomóc xd
Na  odpowiedzialniejsze roboty  już się nie nadaje. Chyba, że jesteś szefem 😁Chociaż co ja tam mogę wiedzieć. Jak bym miał robotę" "Odpowiedzialna" za wszystko odpowiadam i wgl, dobra no każda praca jest ważna więc odpowiedź jedna albo ćpanie, albo dorosłe życie praca


RE: AMFETAMINA - Opinie o produkcie - Naluzie zawsze w bluzie - 08.10.2023

Mocny materiał, dawno takiej fety nie waliliśmy ^^
Dostałem w samplu, trochę wysuszony materiał w grudkach.
Mocne wejście, nawet mocniejsze od kryształów, wchodzi odrazu na dziąsło.
Mocno wchodzi, lepiej zaczynać od małych dawek bo przegrzeje


RE: AMFETAMINA - Opinie o produkcie - Benito - 09.10.2023

110mg robi robotę, szybko stawia na nogi. Sort lekko mokry, ale da się zrobić linię. Czuć na głowie jak "rosną włosy", chce się wstać z miejsca. Jakościowo 10x lepsze od tego co w większości lata teraz po ulicach.
Fajna sprawa rano zamiast kawy, polecam allegrowicza duch.

[Obrazek: 2023-10-09-124931.jpg]


RE: AMFETAMINA - Opinie o produkcie - SztywnyMisza - 11.10.2023

Wygląd białe grudy dosyć mokre nie odbyło się bez suszenia smak i zapach no typowej fety takiej kredy chuj wie jak by to nazwać xD. Działać działa na pewno ale czy to jest najlepsza feta jaką jadłem na pewno nie ale to co teraz lata to do tego nie ma podjazdu. Wchodzi dosyć szybko po jakiś 2 minutach może 1 minucie czuć lekkie przyspieszenie poprawę nastroju ogólnie to nie dla mnie bo za słabe nie że te sort tylko feta ja wolę euforyki nie wiem jak z tym iv ale feta się słabo rozpuszcza ogólnie nie wiem jak ta ale jak ktoś lubi feta to może śmiało pobierać


RE: AMFETAMINA - Opinie o produkcie - Szaryno123 - 13.10.2023

Temat zachwalany u mnie mi aż włosy dęba stanęły po aplikacji 2 konkretnych lag

[Obrazek: Screenshot-20231013-195942-Gallery.jpg]