Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Lorazepam - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Chemicznie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Dział: Benzodiazepiny (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=51)
+--- Wątek: Lorazepam (/showthread.php?tid=2816)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Lorazepam - Lifeisbrutal - 27.07.2024

DGEloV Ja po miesiącu nie brania jak zażyłem 2/3 tabletki to mnie zmiotło. Ale to kwestia jaki szybko regeneruje się twój organizm jeden będzie potrzebował miesiąc a drugi trzy miesiące.


RE: Lorazepam - DGEloV - 27.07.2024

Czyli rok odstawki benzo żeby 2mg clona ścięło  nóg


RE: Lorazepam - Lifeisbrutal - 27.07.2024

DGEloV Rok to cię pierdolnie jak grom z jasnego nieba . xDD
Jeśli wytrzymasz tyle no to okej zrób sobie rok przerwy zawsze o ten rok będziesz zdrowszy.


RE: Lorazepam - DannyDeVito - 30.07.2024

(27.07.2024, 10:20)Lifeisbrutal napisał(a): DGEloV Ja po miesiącu nie brania jak zażyłem 2/3 tabletki to mnie zmiotło. Ale to kwestia jaki szybko regeneruje się twój organizm jeden będzie potrzebował miesiąc a drugi trzy miesiące.

Jest tez kwestia rozjebanego gaba przez alkohol, no i kwestia jak dlugo sie bralo. Doswiadczeni lekarze twierdza ze tyle miesiecy zdychania ile lat brania :-(


RE: Lorazepam - EmStO - 30.08.2024

(27.07.2024, 10:21)DGEloV napisał(a): Czyli rok odstawki benzo żeby 2mg clona ścięło  nóg

18 miesięcy na wczasach żadnych benzo i wcale jeden clon mnie nie ściął .
Praktycznie żadnych używek uznałem to za taki długi detox.

A co do lorazepamu dla mnie zajebiste benzo ale jak ktoś nie zna umiaru to 3 dni z dupy wyjęte Smile
I jest bardzo amnezyjne mnie sąsiadki mówili, że jakieś kurwy czy tam jakaś jedną dupę do domu sprowadzałem a ja do dzisiaj nie wiem czy mnie zaprawiała czy faktycznie tak było.


RE: Lorazepam - Lifeisbrutal - 30.08.2024

Lorafen, zioło i amnezja xd nie zapomnę tej akcji do końca życia. XDD
Nie mieszajcie tak bo naprawdę wyjdzie się z domu i nawet nie wiesz kiedy jak gdzie z kim wróciłeś na drugi dzień budzisz się jak gdyby nigdy nic.  A ludzie opowiadają ci co się odjebało. XD


RE: Lorazepam - DannyDeVito - 30.08.2024

(30.08.2024, 13:05)LooL99X napisał(a): 18 miesięcy na wczasach żadnych benzo i wcale jeden clon mnie nie ściął .
Praktycznie żadnych używek uznałem to za taki długi detox.

A co do lorazepamu dla mnie zajebiste benzo ale jak ktoś nie zna umiaru to 3 dni z dupy wyjęte Smile
I jest bardzo amnezyjne mnie sąsiadki mówili, że jakieś kurwy czy tam jakaś jedną dupę do domu sprowadzałem a ja do dzisiaj nie wiem czy mnie zaprawiała czy faktycznie tak było.

Ja po dwoch klonach, na nepie podpisywalem akt notarialny o mieszkanie. Normalnie w dresach wbilem do notariusza. Nawet "kleptozepam" mi sie zalaczyl jak wszedlem do lazienki.

voice.of.voiceless  tego lorka to serio chcialbym wyprobowac, ale ciezko z dosteepnoscia w moim przypadku przynajmniej.


RE: Lorazepam - EmStO - 30.08.2024

Z nim jest taki problem, że opakowanie opierdolisz od razu Big Grin to jest jakieś zaczarowane benzo 😈


RE: Lorazepam - Lifeisbrutal - 30.08.2024

DannyDeVito Poważnie nigdy lorafen nie próbowałeś? To koniecznie spróbuj nie pożałujesz. 😎
Tylko zacznij od normalnych dawek i nie miksuj z ziołem bo zerwana taśma gwarantowana.
Lorafen sam w sobie zajebiście działa.


RE: Lorazepam - DannyDeVito - 30.08.2024

(30.08.2024, 18:16)Lifeisbrutal napisał(a): DannyDeVito Poważnie nigdy lorafen nie próbowałeś? To koniecznie spróbuj nie pożałujesz. 😎
Tylko zacznij od normalnych dawek i nie miksuj z ziołem bo zerwana taśma gwarantowana.
Lorafen sam w sobie zajebiście działa.

No wlasnie nie w CV mam nie apteczne: bromozolam, flubro(czemu kurwa tego nie stosuj zamiast relanium na odwykach), jakis nitrozepam do spania chyba, i raz dwie paki klonow rivotril. Z aptecznych to diaz, cloraxen,, a w chwili obecnej llatam tylko na bromku i alprze.

No lorka bardzo chetnie Big Grin - na DN musze cos poszukac bo i tak mam nasrane w IIKP wiiec watpie ze uda mi sie jeszcze przykombinowac.