Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
3 MMC - Opinie o produkcie - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Duch.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=58)
+--- Wątek: 3 MMC - Opinie o produkcie (/showthread.php?tid=3108)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17


RE: 3 MMC - Opinie o produkcie - Maniek - 02.01.2024

Jak może być trafne, skoro emka, to w działaniu praktycznie samo sero...


RE: 3 MMC - Opinie o produkcie - Diabeuu666 - 02.01.2024

A MMC? Ile tam speeda jest? 20% ?
Emka też pobudza, przynajmniej mnie..nie czuję po krysztale takiego mega lenistwa jak po 4cmc np


RE: 3 MMC - Opinie o produkcie - Beeniepatu - 07.01.2024

Diabeuu666 zobacz sobie w tabele uwalniania neuroprzekaznikow. Wtedy bedziesz mial wieksza jasnosc co w Twoich opiniach nie gra 👌


RE: 3 MMC - Opinie o produkcie - kot_kreskowy - 07.01.2024

(01.01.2024, 17:46)Diabeuu666 napisał(a): Podobnie miałem. To nie ,3mmc jakie było za czasów legalu.
Wtedy 200mg oral jebalo jak MDMA krysztal i myślę że dużo lepiej
Tutaj brak tej serotoniny i libido
Ale ogólnie i tak jest ok. Takie 7/10


Brak sero bo organizm wyjebany z serotoniny. 

To nie wina sortu, a naszych organizmów mordo Podobno kultowa


A porównywanie 3mmc do mdma to jakby porównać amph do hexenu.
Jedno i drugie speeduje XD

Nie pisz takich baboli bo tracisz na wiarygodności.


RE: 3 MMC - Opinie o produkcie - Biały Miś - 17.01.2024

Doleciała paka fifty style .
Moc od razu wyczuwalna w pieczeniu, grrr mocne gówno.
Spływ? Maryjo matko boska 🥴🥴 nie pamiętam dawno tak ohydnego spływu.
I teraz do rzeczy ładuje się 5-10 minut, wyczuwalny wyrzut dopaminy, na całym ciele jak by rozpalali jebani indianie ogniska.
Zmian w źrenicach większych nie uraczyłem, speed bardzo malutki, że aż dla mnie niewyczuwalny. Substancja dobra do kumpelskiej posiadówki na chilli, jeśli chcemy w miasto wybyć, zaleca się zmieszanie z odrobiną substancji speedującej.
Lagi u mnie 200mg (na wieki wieków amen tolerancja)

Lot paki przez pewne problemy i tak 10/10 bo duszek zawsze trzyma poziom.
Kontakt 10/10
Trochę zasmucił mnie brak sampli/gratisów jak zwał tak zwał, o które prosiłem gdyż prosili o to potencjalni nabywcy dużych ilości substancji.
Speed 10-20%-80-90% eufo

Ps. Jest to tylko wyłącznie moja prywatna opinia na temat produktu. Tolerancja u każdego jest inna jak i sam organizm inaczej wchłania substancje . Można się posiłkować moim postem ale zdrowy rozsądek jest ważny przy takiej zabawie!


RE: 3 MMC - Opinie o produkcie - Lukas1985 - 17.01.2024

(01.01.2024, 17:46)Diabeuu666 napisał(a): Podobnie miałem. To nie ,3mmc jakie było za czasów legalu.
Wtedy 200mg oral jebalo jak MDMA krysztal i myślę że dużo lepiej
Tutaj brak tej serotoniny i libido
Ale ogólnie i tak jest ok. Takie 7/10

Zasadniczo zastanawiam się kiedy wreszcie vendorzy się wkurwia i przestaną Ci wysyłać produkty. Nic nie spełnia Twoich norm. Zastanawiam się też skąd Ty bierzesz te bzdury o  system serotoninie ? I jak jeszcze przy MDMA ma to jakiś tam sens tak przy 3mmc nie ma to najmniejszego sensu, bo w 3mmc zawsze było więcej dopaminy niż serotoniny.

Edit 
Następny geniusz nade mną xD 10-20 eufo kumate spid eufo 200 procent xD


RE: 3 MMC - Opinie o produkcie - Biały Miś - 17.01.2024

Lukas1985 
Czepiasz się szczegółów 😎
Dwukropek bym wstawił to by Ci ulżyło?


RE: 3 MMC - Opinie o produkcie - Lukas1985 - 17.01.2024

Nie, bo nikt tych bredni z procentami eufo nie traktuje poważnie i ty też nie powinieneś. To czy odczujesz euforię czy speed to zależy od setki warunkow.


RE: 3 MMC - Opinie o produkcie - Czeslawo - 20.01.2024

Wrzucę swoje 3 grosze...

Bombka 300mg + 120 mg sniff zadziało jak trzeba, tj. pojawiał się euforia, przyspieszenie, unikatowy profil działania. "zjecie zrozumiecie "  Wink

Działanie ponad 1h, dorzutki działają, ale każda trochę mniej, uważam, że sens dorzucania zamyka się w 3 -4. W zamian za to macie miły wieczór i jeszcze  lepszą nockę. Dla mnie dobry układ. Polecam 3-MMC od duch 


RE: 3 MMC - Opinie o produkcie - Elvis Kreśle - 20.01.2024

Waliłem to po tygodniu z pvp miała być przerwa z alfami a szczur na oko 200 pobudził mnie do działania i dalszego tańca również z alfami Podobno kultowa aktywne tak, że aż się popłakałem dosłownie Smile