Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Czy czujesz że masz jakiś sens w życiu? -02/28 - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Redakcja (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=61)
+--- Dział: Pytanie dnia (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=63)
+--- Wątek: Czy czujesz że masz jakiś sens w życiu? -02/28 (/showthread.php?tid=3476)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Czy czujesz że masz jakiś sens w życiu? -02/28 - Epsiakos - 28.02.2024

kurvvisko  mam rozwiązanie po części twojego problemu, czytaj więcej książek.
Poprawi ci się forma wypowiedzi, powiększy zasób słów i będziesz lepiej odczytywał wypowiedzi innych, ale to tylko połowa sukcesu.
Reszta z drugiej połowy gdzie w sumie większość ludzi ma z tym problem to
- skróty myślowe
- brak możliwości wyrażenia się wokalnie/gestami(gestykulacja)

Czasami trzeba polać wody żeby wyjaśnić co dokładnie miało się na myśli ;p
Nie jest to atak ani wytykanie, broń boże żebyś tego tak nie odebrał.


RE: Czy czujesz że masz jakiś sens w życiu? -02/28 - kurvvisko - 28.02.2024

horsii no ten skrót myślowy już chyba był jasny, nie chcę po prostu brnąć w ten temat, ale koniec końców było mi to potrzebne do zmiany podejścia i teraz wykupuje bilety na koncerty jak pojebany


RE: Czy czujesz że masz jakiś sens w życiu? -02/28 - LOBO - 28.02.2024

kurvvisko ...a uchyl rabka tajemnicy, coz to za piosenkarka??

Epsiakos "psy nas określają dużo zależy od tego jak my go traktujemy i czy mamy go np od 2 miesiąca - wtedy jak rodzica, czy 4 miesiąc - wtedy jak kompana/przyjaciela."

Gdzie tak jest napisane, a jak ma 3 miesiace - to uwaza wlasciciela za kuzyna? Ciotke klotke? ;-D

...i masz jakies dowody, na to iz delfiny masturbuja sie odcietymi glowami ryb? hmm


kurvvisko  Sluchaj.....no, odnośnie do gustu i Dody-elektrody bjuti queen.....aa co aj Ci bedem gadal, nie wiesz nie byles ;-) ale ostra dzazista do przerobienia, "nocami pod koldrami, palcami jak origami, przerabiali temat" ;-)

Hip-Hop to subkultura szeroko pojeta, a rap to jeden z jej gałezi...inne to np. dj-ing, graffiti/murale/street-art, taniec itd


RE: Czy czujesz że masz jakiś sens w życiu? -02/28 - Epsiakos - 28.02.2024

LOBO do delfinów tak, bo to akurat z National Geographic się dowiedziałem xD
Co do psów, tak mówiła behawiorystka zajmująca się tresura i problemami wychowawczymi którą znam od paru ładnych lat, jeżeli pies zostanie zabrany do 3 miesiąca to wtedy nie ma więzi z matką (tak było u mojego psa) i wtedy nas traktuje jak rodzica.
Po 4 miesiącu to jest inna sprawa, bo generalizowalem sporo ale dużo zależy od rasy psa.
Są psy które są trudne w hodowli, np niektóre pasterskie które mają przez lata w genach już przekazywane co mają robić.
Mastify Tybetańskie (psy które na Sybirze służyły do polowań na niedźwiedzie/ochrony przed nimi) mają bardzo silny charakter i będą co jakiś czas walczyć o "alfę"
I pies prosto z czeluści piekła, materialna forma ogarów piekielnych, na szczęście nasze bardzo mała - chihuahua pies który niczego nie lubi xD
Załóżmy osobny temat, bo to jest temat rzeka,. przepraszam za offtop


RE: Czy czujesz że masz jakiś sens w życiu? -02/28 - kurvvisko - 28.02.2024

W pracy mówią na nią "kurwisko, kurwicha lub kurwiszcze) - stąd mój nick 😁 
Chodzi o Dodę, o gustach nie dyskutuję, więc lata mi to, że ktoś mi powie, że mam słaby gust.
Od dziecka słuchałem popu, więc ten pop u mnie króluje, natomiast kilka lat temu otworzyłem się na rap (mimo że i tak się znajdą tacy co powiedzą, że to nie jest HiPhOp, też mnie to nie rusza) i ludzie są zdziwieni, jak można słuchać tego i tego 😁 można jak się nie jest nieograniczonym, a kiedyś się wstydziłem gustu muzycznego właśnie przez zjebanych ludzi.
I pamiętam jak w styczniu 2020 leciałem na Madonnę do Lizbony i się miało tyle planów na ten rok 😁


RE: Czy czujesz że masz jakiś sens w życiu? -02/28 - cicha_spoleczna_bandyterka - 28.02.2024

Potomstwo
(28.02.2024, 19:09)horsii napisał(a): Nie covid zamknąl wszystko, tylko ludzie którzy nami rządzą, którzy swoją drogą... a zreszta, szkoda gadać. To to wiecie zapewne. Podobno kultowa

Przypomniałeś kawałek Kazika na cześć tego jak kaczor sobie na cmentarz pojechał, a naród w domach na pizdach musiał siedzieć haha


RE: Czy czujesz że masz jakiś sens w życiu? -02/28 - LOBO - 28.02.2024

cicha_spoleczna_bandyterka  no wiesz Kaziu tez swego czasy sympatyzowal z Pisiorskami ;-)


RE: Czy czujesz że masz jakiś sens w życiu? -02/28 - kot_kreskowy - 28.02.2024

kurvvisko 
Ja też lubie piosenki Dody.
Wpadają w ucho.


RE: Czy czujesz że masz jakiś sens w życiu? -02/28 - cicha_spoleczna_bandyterka - 28.02.2024

Nie wiedziałem Lobo szczerze mówiąc. Lifeisbrutal kurvvisko na zgodę dla was kotek bawiący się z delfinami https://www.facebook.com/share/r/EWoKmwhhKhvsUdZe/


RE: Czy czujesz że masz jakiś sens w życiu? -02/28 - cicha_spoleczna_bandyterka - 29.02.2024

(28.02.2024, 18:45)Epsiakos napisał(a): Nie offtopujcie, załóżcie oddzielny temat gdzie będzie można kontynuować dyskusje.

Co do delfinów to fakt są specyficzne, np odgryzają łeb mniejszej rybie i się zwyczajnie masturbują.

Znowu nie w temacie, ale nie przeżyje jak tego nie wrzucę haha ON NIE ŚCIEMNIA https://www.facebook.com/share/r/xQ8mwDZbVDL4mXpi/