Dopal.org - Forum Dyskusyjne o U偶ywkach i RC
NEP Crystal - Opinie o produkcie - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o U偶ywkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dzia艂: Dzia艂y partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dzia艂: Legal-Dark-Buzz.net (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=71)
+--- W膮tek: NEP Crystal - Opinie o produkcie (/showthread.php?tid=3736)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: NEP Crystal - Opinie o produkcie - dzwudziesty - 14.06.2024

600mg pvp, 400mg nepa? 馃槄
Tw贸j uk艂ad nerwowy kocha to


RE: NEP Crystal - Opinie o produkcie - Kapitan - 14.06.2024

Ja po 100mg pvp jak walilem to mnialem naprawde mocno co dopiero takie dawki co on tu pisze rece opadaja Sad


RE: NEP Crystal - Opinie o produkcie - Lifeisbrutal - 14.06.2024

Diabeuu666聽Nie mam nic do ciebie...,ale we藕 mo偶e nie pisz dawek swoich. My ju偶 tutaj ci臋 znamy wiemy co to i jak. Ale niech wejdzie kto艣 nowy nie ogarniaj膮cy sprawy zajebie tyle od razu si臋 zrazi i nie mam ma my艣li tylko stim贸w, ale og贸lnie drag贸w. Oczywi艣cie zrobisz z tym co uwa偶asz.


RE: NEP Crystal - Opinie o produkcie - Epsiakos - 14.06.2024

A potem znow b臋dzie zgrzyt z臋bami i p艂acz jak wyl膮duje w szpitalu, albo 偶e go towar nie klepie, bo dopamina zarzni臋ta w organizmie.

Walenie takich dawek stimow to kompletny bezsens, nawet przy rozjebanej tolerce nigdy nie wali艂em rozruchowej powy偶ej 100, a najcz臋艣ciej i tak 60 by艂a optymaln膮.
Stimy nie maj膮 tolerki jak klef, tutaj tolerka zapierdala w trakcie bardzo szybko, z t膮 r贸偶nic膮 偶e nie zwi臋ksza si臋 dawki tak d艂ugo jak przy danej ilo艣ci dzia艂a g艂贸wna cz臋艣膰 danego stima, nie myli膰 ze stymulacja.
Przyk艂adem obecnie mo偶e by膰 apvp i jej unikatowe dzia艂anie na system nagrody, albo jak kiedy艣 w Hexenie gdzie by艂 tzw "rush"

Jak kto艣 wali stimy dla samej stymulacji, to ju偶 lepiej wali膰 mdphp gdzie wystarczy zajebac 5x wi臋ksz膮 dawk臋 od heavy load.

A og贸lnie, mimo i偶 Nep nie jest jakim艣 potworem w艣r贸d stimow, to nale偶y dalej pami臋ta膰 偶e to stim przy kt贸rym jak kto艣 ma sporadyczn膮 styczno艣膰, takie dawki wpierdola w tachykardie i zapewne panika przerodzi si臋 w schize.

Je偶eli kto艣 si臋 sugeruj臋 dawkami tej osoby, to wsp贸艂czuj臋 i radz臋 rezerwowa膰 sobie miejsce w zak艂adzie zamkni臋tym.

Nie sprawdzajcie swoich "limit贸w" je偶eli dana ilo艣膰 daje wam zadowalaj膮cy stan, a i pami臋tajcie o piciu wody i odradzam wali膰 benzo, je偶eli tak robicie to niestety ale schizy b臋d膮 si臋 wam nasila膰.


P.S - ten Nep jest bardzo dobry, o dziwo nawet nos nie by艂 styrany


RE: NEP Crystal - Opinie o produkcie - Diabeuu666 - 14.06.2024

To by艂y dawki sprzed jakiego czasu. Nikomu nie karze wali膰 takich ilo艣ci. Ludzie聽
Przecie偶 tu nie wchodz膮 przypadkowe Brajanki,kt贸re nie wiedz膮 o co chodzi??!
My艣licie, 偶e wejdzie taki kto艣 i odrazu trafi na m贸j post i na podstawie tylko wpisu apvp 600mg i nep 400mg podjara si臋 w chuj i odrazu do Vendora jakiego艣 napisze i zam贸wi apvp i nepa? No prosz臋 was. Ja wiem, 偶e macie jakie艣 ale do mnie no ale c贸偶 馃し馃徎


RE: NEP Crystal - Opinie o produkcie - Epsiakos - 14.06.2024

Jakbym przeczyta艂 o takich dawkach, to bym zwyczajnie opu艣ci艂 dzia艂 zwyczajnie my艣l膮c 偶e material jest s艂aby, znaj膮c podstawy dzia艂ania stymulant贸w.

Nie mam nic do ciebie, twoje 偶ycie twoja sprawa.
Ale takimi dawkami sam pozbawiasz si臋 zabawy, a to co robisz to nic innego jak pr贸ba dogonienia stymulacji kosztem dzia艂ania substancji


Cytat:To by艂y dawki sprzed jakiego czasu.
Przecie偶 pisa艂e艣 to w recenzji nepa, 偶e tyle zajebales na rozruch


RE: NEP Crystal - Opinie o produkcie - Twilight Sparkle - 14.06.2024

Tak, zak艂adamy najgorsze je艣li chodzi o ryzyko 偶e kto艣 niedo艣wiadczony to przeczyta i stwierdzi 偶e to spoko pomys艂 opierdoli膰 takie ilo艣ci i 偶e b臋dzie zabawa. Warto bra膰 odpowiedzialno艣膰 za to co si臋 wypisuje w internecie. S艂owa te偶 maj膮 konsekwencje, tak trudno to sobie wyobrazi膰?


RE: NEP Crystal - Opinie o produkcie - Diabeuu666 - 14.06.2024

Dobra cz艂owieku takie mam dawki i koniec kropka. Nie nie poradz臋


RE: NEP Crystal - Opinie o produkcie - Luj Og艂uszacz - 17.06.2024

Diabeuu666聽musi tyle przykruwix i chuj ja to jestem przy tobie piku艣


RE: NEP Crystal - Opinie o produkcie - kej9 - 17.06.2024

dajta spokoj, to je czlowiek keton kurwa fa Podobno kultowa Diabeuu666聽 moze ty se mordo w sygnature wstaw dla potomnych czy cos ze wpierdalasz chore ilosci i nie probowac tego w domu to sie odczepio xd