Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Mniej ważne kwestie, sugestie, pytania do sklepu itp. - Legal-Dark-Buzz.net - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Legal-Dark-Buzz.net (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=71)
+--- Wątek: Mniej ważne kwestie, sugestie, pytania do sklepu itp. - Legal-Dark-Buzz.net (/showthread.php?tid=3745)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


RE: Mniej ważne kwestie, sugesie, pytania do sklepu itp. - Legal-Dark-Buzz.net - Diabeuu666 - 13.05.2024

Bo Vendor kurwa ziwenil to w ustawieniach swoich jprdl


RE: Mniej ważne kwestie, sugesie, pytania do sklepu itp. - Legal-Dark-Buzz.net - mirakles - 13.05.2024

Ktoś już otrzymał sample?


RE: Mniej ważne kwestie, sugesie, pytania do sklepu itp. - Legal-Dark-Buzz.net - Diabeuu666 - 14.05.2024

U mnie drugii dzien na WER. Mam juz sie martwic? hehe
Chociaz pisze tak
w transporcie    data sprzed weekendu   WER Warszawa


RE: Mniej ważne kwestie, sugesie, pytania do sklepu itp. - Legal-Dark-Buzz.net - Szaryno123 - 14.05.2024

No i też błąd wyskakuje ale jak tak szybko idzie to czekam dzisiaj na dwie paczki haha


RE: Mniej ważne kwestie, sugesie, pytania do sklepu itp. - Legal-Dark-Buzz.net - halje selasje - 14.05.2024

Diabeuu666 w transporcie czy przyjęto w Polsce?


RE: Mniej ważne kwestie, sugesie, pytania do sklepu itp. - Legal-Dark-Buzz.net - Diabeuu666 - 14.05.2024

pisze w transporcie potem data podana nie bede jej wpiswał i obok WER Warszawa

wiec jak mam to rozumiec?


RE: Mniej ważne kwestie, sugesie, pytania do sklepu itp. - Legal-Dark-Buzz.net - horsii - 14.05.2024

Nie panikuj. Paczki czasem leżą dłużej na WERze, szczególnie jak to jest taki rodzaj przesyłki jakim puszcza sample ten sprzedawca, a nie Global express. Jak by ci ją pierdolneli to bys miał komunikat że przesyłka jest zatrzymana. Moja dopiero jest "w transporcie" w kraju nadania, jak przyleci do polski też pewnie będzie rozbijać po WER dłużej niż bym sobie życzył.


RE: Mniej ważne kwestie, sugesie, pytania do sklepu itp. - Legal-Dark-Buzz.net - Szaryno123 - 14.05.2024

Dojdzie na pewno Diabeuu666 
Sam czekam, moja dopiero wyruszyła


RE: Mniej ważne kwestie, sugesie, pytania do sklepu itp. - Legal-Dark-Buzz.net - halje selasje - 14.05.2024

jak w transporcie to leci do Ciebie ze stolicy, moja przyjęta w Polsce na WERze, ale tam lubią się kisić paczki
Diabeuu666


a na emonitoringu nawet w Polsce jej nie ma, chociaż minęła już doba, polecam furgonetka.pl

(jeszcze jeden edit) - sprawdziłem teraz emonitoring, wklep sobie tracking na furgonetkę i na emonitoring, poziom zgnilizny poczty polskiej widać nawet na chujowych trackingach, mam tak samo jak Ty, więc albo po niej skaczą, albo już wysłali do Ciebie. Nie martw się, na WERze lubią siedzieć listy.


RE: Mniej ważne kwestie, sugesie, pytania do sklepu itp. - Legal-Dark-Buzz.net - Diabeuu666 - 14.05.2024

Spoko dzieki mordki Smile