Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
POLICJANCI ROZBILI GRUPĘ ROZPROWADZAJĄCĄ NARKOTYKI - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Wiadomości (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Wątek: POLICJANCI ROZBILI GRUPĘ ROZPROWADZAJĄCĄ NARKOTYKI (/showthread.php?tid=4000)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: POLICJANCI ROZBILI GRUPĘ ROZPROWADZAJĄCĄ NARKOTYKI - kaziu86 - 06.07.2024

up: no i tyle w temacie. A ty frog mam nadzieje ze jak nie jestes informatykiem, ze sie zabezpieczasz jakos.

A black mial 0 bhp, wiec jakos mnie nie dziwi ze wpadl


RE: POLICJANCI ROZBILI GRUPĘ ROZPROWADZAJĄCĄ NARKOTYKI - Maniek - 06.07.2024

"Po tym jak miał płatności blic itd namiezyłem go w pare min..."  - Ciekawe w jakim celu było to namierzanie?


RE: POLICJANCI ROZBILI GRUPĘ ROZPROWADZAJĄCĄ NARKOTYKI - ledzeppelin2 - 06.07.2024

(05.07.2024, 17:00)kurvvisko napisał(a): Już pomijając, że przyjmowali zwroty, to po chuj ci ludzie zamawiali i nie odbierali paczek. Chyba kasy za dużo mają.

Tak robi konkurencja albo prowokacja ktora cos juz weszy.


RE: POLICJANCI ROZBILI GRUPĘ ROZPROWADZAJĄCĄ NARKOTYKI - Lukas1985 - 06.07.2024

Mój drogi frogbullshop zacznijmy od tego, że wrzuciłeś tu wątek polityczny - jakby ten miał jakiekolwiek znaczenie. 
Druga sprawa - na te chwilę każdy vendor ma jakieś tam niedociągnięcia. Takie czy inne. Nawet dość pewny siebie duch wpadł. Raz to kwestia przypadku, raz niedopatrzenia a innym razem zeznań jakiegoś dzieciaka. M.in dlatego część sklepów które działały kilka lat temu uciekła do wąskiej grupy klientów i dziś nie muszą się bujać z kłopotami.


RE: POLICJANCI ROZBILI GRUPĘ ROZPROWADZAJĄCĄ NARKOTYKI - LOBO - 06.07.2024

(06.07.2024, 14:48)Maniek napisał(a): "Po tym jak miał płatności blic itd namiezyłem go w pare min..."  - Ciekawe w jakim celu było to namierzanie?

poza tym smiem watpic w to namierzenie w pare minut ;-)


RE: POLICJANCI ROZBILI GRUPĘ ROZPROWADZAJĄCĄ NARKOTYKI - Lukas1985 - 06.07.2024

(06.07.2024, 14:30)kaziu86 napisał(a): up: no i tyle w temacie. A ty frog mam nadzieje ze jak nie jestes informatykiem, ze sie zabezpieczasz jakos.

A black mial 0 bhp, wiec jakos mnie nie dziwi ze wpadl

Teraz to wszyscy mądrzy 😉


RE: POLICJANCI ROZBILI GRUPĘ ROZPROWADZAJĄCĄ NARKOTYKI - Lifeisbrutal - 07.07.2024

Dziwnie to brzmi " namierzyłem w kilka minut". Konkurencja widzę nie śpi. No cóż. BHP, odbieranie zwrotów itp dało o sobie znać. Lipa, że tak szybko..


RE: POLICJANCI ROZBILI GRUPĘ ROZPROWADZAJĄCĄ NARKOTYKI - frogbullshop - 07.07.2024

(06.07.2024, 14:48)Maniek napisał(a): "Po tym jak miał płatności blic itd namiezyłem go w pare min..."  - Ciekawe w jakim celu było to namierzanie?

juz ci Maniek tłumaczę tech chciałem wprowadzić tą płatność dla klientów ale jak zobaczyłem jakie to jest proste by kogos namierzyć i dowiedzieć sie kto jest kto to powiedziałem nie!!!!! żaden blik tylko btc bo to pewniak 100%
oczywiście jak ktos tym umie zarządzać bo jak nie umie też można wpaść

(06.07.2024, 14:30)kaziu86 napisał(a): up: no i tyle w temacie. A ty frog mam nadzieje ze jak nie jestes informatykiem, ze sie zabezpieczasz jakos.

A black mial 0 bhp, wiec jakos mnie nie dziwi ze wpadl

oczywiście że sie zabezpieczam pod kontem bhp jest u mnie na wysokim poziomie jak ten nep którego na tą chwilę brak


RE: POLICJANCI ROZBILI GRUPĘ ROZPROWADZAJĄCĄ NARKOTYKI - kurvvisko - 07.07.2024

ledzeppelin2 racja, nie pomyślałem o tym.


RE: POLICJANCI ROZBILI GRUPĘ ROZPROWADZAJĄCĄ NARKOTYKI - trzecikwietnia - 07.07.2024

(06.07.2024, 12:59)frogbullshop napisał(a): nie to że jestem pewny siebie. Tylko jestem człowiekiem logicznie myślącym  i nie znałem blaka. Po tym jak miał płatności blic itd namiezyłem go w pare min to skoro ja go namierzyłem a nie jestem ani informatykiem ani jakimś hakerem to policja zrobiła to o wiele szybciej

Mam nadzieję, że jak go namierzyłeś to dałeś mu odpowiednio znaka, że coś nie gra z jego BHP, a nie zaciskałeś kciuki z nadzieją, że za chwilę się powali.
Ogólnie to nie znam tego forum, zaglądam sporadycznie, jednak wszedłem dzisiaj poprzeglądać sklepy i zobaczyłem Twój sklep, zobaczyłem asortyment i od kiedy działasz i pierwszą myślą było ,,że temu komuś B. mógłby bardzo być nie na rękę i utrudniać mu się przebicie", automatycznie wbijam w wiadomości i widzę, że się chwalisz szybkim namierzeniem. 
Nie w porządku jest napewno pisanie takich rzeczy przeze mnie i pewnie wyjdę na pomawiacza, ale tego swojego pierwszego wrażenia nie mogę zostawić tylko dla siebie. Jednak jeżeli rozwiązałeś to tak jak wypadałoby rozwiązać to między "ludźmi" bądź "kumplami", a poprostu B. nie posłuchał to nie możemy mieć pretensji, a szacunek Ci się należy .

Sam bałem się, że B. padł ofiarą zakupu kontrolowanego, wziął parę g nowej fety na testa, wrzucił już ofertę na fora i sklep, zgłosił się po całość zaopatrzenie i okazało się, że to CBŚ albo konkurencja z propozycją wymyślenia choroby lub przejęcia od niego całego magazynu bez użycia siły.
Co tam  się nie wydarzyło, to jednak B. zaryzykował wprowadzenie nam zachodnich standardów kupowania narkotyków, jednoczenie nie narzucając jakiś absurdalnych cen, tylko robiąc je dostępne dla wsyztskich, każdy na weekend mógł zrobić sobie zakupy na własny użytek, w cenach jakie często inni oferowali dopiero w ilościach hurtowych.
Moze B. jest trochę naiwnym Piotrusiem Panem i dał się głupio podejść i ponosi konsekwencje, ale wierzę, że jest idealistą przekonanym w słuszność tego co robił i nawet konsekwencją wyroku z górnej póły nikt nie zdejmie mu uśmiechu z twarzy, nawet w więzieniu nie będzie czuł się zniewolony, ponieważ nie da sobie nigdy wmówić, że robił coś złego, a prawo dla niego jest tylko "pustym dźwiękiem"

Edit:
Teraz jeszcze pomyślałem, czy napewno tak wielka stratę zajebał na tym? Przecież od początku godził się z tym, że konsekwencje kiedyś dopadną, a jedyne co przechwycili to 3kg, co są śmieszną dla niego ilością. Skoro wypłacał przypalo bliki(frogbullshop jesteś wstanie być pewnym, że namierzyłeś go a nie jakiegoś runnera, który mu gotowę w krypto zamieniał?), więc musiał mieć pełno gotówy. Psiaki jakoś w artykule nie chwalą się niczym więcej niż kilkoma przejętymi paczkami. Dotego gdzie pochowal pieniądze się napewno nie spucuje, swoje zarobił, jest szansa, że magazyn na wypadek wtopy komuś powierzył i zaraz ten towar będzie dalej hulał, a nie zostanie trafiony w jakiś wojnach magazynowych lub zdegraduje w zapomnieniu. 
Psiaki to pewnie sraczki dostają mając świadomość jaką głupotę odjebaly przez naciski z góry i zamaist poprowadzić śledztwo tak by przejąć wszystko i odebrać zyski, to muszą składać akt oskarżenia z 3kg bez zabezpieczonego mienia i pajacowac w mediach, że są dumni z przejęcia śmiesznej ilości.