Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
PacLab.pl - Temat Główny - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: PacLab.pl (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Wątek: PacLab.pl - Temat Główny (/showthread.php?tid=4383)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: PacLab.pl - Temat Główny - PacLab - 08.09.2024

(07.09.2024, 15:38)Ferdzio Kiepski napisał(a): A mi niedotalrła paczka na razie Sad oplacona nie sampel
z BDO i tramadolem.duze   jak na mnie i moja kieszen ilosci Ale czekamy Podobno kultowa bedzie kieds to napiszee Tongue moj blad ze nie zrobiłem konta Tongue
zamowione *****szczegóły******

kolego odpisz mi na session


RE: PacLab.pl - Temat Główny - Inferno - 08.09.2024

Ja tak patrzę, że sample już rozdane a opinii tak mało?
W samym wątku głównym powinny być chociaż że dotarło itp. itd.
Co o tym myślicie? 
Ja uważam że np. kot_kreskowy czy Yalasek dali by bardzo wiarygodne opinie. Uważam że powinno to być zrobione dla osób aktywnych na forum co mają już swoją przeszłość a ten kod mógł wykorzystać nawet nowy użytkownik. Niby to jest zbieranie potencjalnych klientów ale jednak opinii nie widać.
Ja obecnie uderzę tutaj w GHB bo ja lubię jak mnie sponiewiera :3

Pozdrooo, Infuś :3


RE: PacLab.pl - Temat Główny - Mglus808 - 08.09.2024

Inferno no może byśmy się czegoś dowiedzieli, też czekam na jakieś recenzje


RE: PacLab.pl - Temat Główny - Maniek - 08.09.2024

Inferno "Ja tak patrzę, że sample już rozdane a opinii tak mało?" - Z tego co widać ludzie piszą, że sample odebrali wczoraj czy przedwczoraj, więc wiadomo, że trzeba chwilkę poczekać zanim pojawią się opinie, bo przecież nie każdy napierdala od razu niemalże w miejscu odbioru paczki.


RE: PacLab.pl - Temat Główny - kot_kreskowy - 08.09.2024

(08.09.2024, 14:06)Inferno napisał(a): Ja uważam że np. kot_kreskowy czy Yalasek dali by bardzo wiarygodne opinie. 

Odkąd wysłałem swoją tolerancję w kosmos, przestałem być wiarygodny😎

Choć nie powiem, ucieszyłbym się gdyby PacLab rzucił jeszcze koda samplowego dla Kota🙋


RE: PacLab.pl - Temat Główny - Myga - 08.09.2024

Witam serdecznie nowy sklep powodzenia gdyby była szansa jeszcze załapać się na darmowe sample proszę o info


RE: PacLab.pl - Temat Główny - voice.of.voiceless - 08.09.2024

(08.09.2024, 14:24)Maniek napisał(a): Inferno "Ja tak patrzę, że sample już rozdane a opinii tak mało?" - Z tego co widać ludzie piszą, że sample odebrali wczoraj czy przedwczoraj, więc wiadomo, że trzeba chwilkę poczekać zanim pojawią się opinie, bo przecież nie każdy napierdala od razu niemalże w miejscu odbioru paczki.


druga sprawa, nie wszyscy musieli wziąć trampka i go ładować, jak wspomniał Maniek, a najlepiej to pod paczkomatem, zagryzając kawałkiem koperty Podobno kultowa


na opinie po nootropach, peptydach, trzeba czekać nawet kilka tygodni, aby były miarodajne. Pisząc opinie też o nich, piszcie co zarzucacie w międzyczasie, jak wygląda wasza dieta, czy przyjmujecie jakieś leki, suplementacja, czy sport jest uprawiany etc.


RE: PacLab.pl - Temat Główny - Inferno - 08.09.2024

Ja jestem taki, że już w trakcie bym zajebał i recenzje w lesie pisał Podobno kultowa 
No akurat w tym wszystkim to macie też rację ale poczekajmy ile pokaże się opinii z 50 kodów które były dostępne, oprócz tych które już są.
Ja się czaje na ten jeden produkt tutaj i nie ukrywam że spróbuję go chociażby zamówić z 
Kodem: DOPAL 
Także będę miał i tak -15% zniżki a sam zasmakuje 1-3 produktów, tyle z tego co czytałem ten kod jest chyba do 12.09 ale muszę jeszcze prześledzić wątek i sprawdzić.
No generalnie fajnie się prezentuje sklepik ale byłbym w niebowzięty (i miałem takie przekonanie) że będzie tu coś z Kanna :////
Pozdrooo Infuś :_; Na farcie!

(03.09.2024, 08:27)Lukas1985 napisał(a): Pchanie się w social media z reklamą sklepu który oferuje tramal bez to to proszenie się o przypal. Tak użytkownika jak i sklepu. 
Ktoś kiedys powiedział - interesy lubią ciszę. Kiedyś jak jeszcze zamawiałem to od sklepów które mają opio w ofercie trzymałem się z daleka - prędzej czy później to oznacza kłopoty. A z doświadczenia przekonałem się, że prędzej.

Z tym mam całkowitą rację.
Proszę tylko nie tiktok i te dzieci które znają tylko określenie "kryształ"
Przecież oni wezmą cokolwiek żeby było sypkie i zajebią cholera wie ile.
Ojjj nie, to zły pomysł.

A i dodam, że moja tolerancja jest znikoma bo od 9 miesięcy detoks, jak w ciąży 🤰 
Także uważam, że była by miarodajna i(a i) będzie jak to skosztuje.  Na świeżo wszystko brane :3


RE: PacLab.pl - Temat Główny - LOBO - 08.09.2024

(08.09.2024, 12:22)Inferno napisał(a): Witam vendora 🍾 PacLab  ⛓️

Jest aktywna jeszcze akcja samplowa?
  📌  Jeśli tak to fajnie bo jestem w stanie napisać rzetelne opinie. 

Ci co znali jakie opinie pisałem u 👻 to wiedzą. Oczywiście jak by mi przypasowały substancje to byłbym chętny na następne zamówionka Smile 🌉 

Pozdrawiam,
Inferno 🔮

Taa...zmień podpis na dole...juz nieaktualny i wstyd ;-)


voice.of.voiceless BDO zamówione Big Grin geniusz mozgownicy matce sie udoł...fasoracetam bedzie w mixie z bidziokiem zazywal Big Grin brawo!...tak jak bacopa ginko aszwa 5HTP trypto ;-)


RE: PacLab.pl - Temat Główny - Chochlik - 08.09.2024

Bardzo sympatyczny sklep. 

Poczęstował aktywnym samplem na początek, także jestem zadowolony - recenzja modafinilu w odpowiednim temacie.

Modek (10g) wychodzi tu niecałe 400zl, przy czym nielegal modalertu to 450, a apteczny to okolo 480zl. Zawsze to trochę taniej, jeśli ktoś stosuje systematycznie.

Życzę powodzenia na rynku, bo nootropy to wielka nadzieja dla uzależnionych szukających pomocy w wyjściu z problemu. Osobiście bardzo mi pomogły.