Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Mniej ważne kwestie, sugestie, pytania do sklepu itp. - PacLab.pl - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: PacLab.pl (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Wątek: Mniej ważne kwestie, sugestie, pytania do sklepu itp. - PacLab.pl (/showthread.php?tid=4384)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Mniej ważne kwestie, sugestie, pytania do sklepu itp. - PacLab.pl - daniel776 - 09.09.2024

dajcie spokój,wg mnie ten sklep powinien oferować jedynie nootropy,dragi w asortymencie to proszenie się o przypal,a jak kolega trafnie zauważył - macie zajebista nisze do wypelnienia,po co to psuć takim wizerunkiem sklepu z cpaniem i podwyzszac ryzyko?


RE: Mniej ważne kwestie, sugestie, pytania do sklepu itp. - PacLab.pl - Terrorysta - 09.09.2024

Prawdziwa kasa jest na rc , to co jest w ofercie nie przyniesie kokosów sprzedawcy Smile .
nootropy mogą być jako dodatek ...


RE: Mniej ważne kwestie, sugestie, pytania do sklepu itp. - PacLab.pl - Bogdan Boner - 09.09.2024

Smuci mnie że połowa użytkowników tego forum to tylko dragi i dragi. I jak coś nie klepie w 0.0001s od wpierdolenia pod paczkomatem to jest niewarte uwagi. A nootropy to bardzo ciekawa grupa związków i faktycznie jakaś taka posucha na rynku. Owszem wszędzie można dostać noopept i inne takie popularniejsze ale nasz nowy sklep zaskoczył naprawdę trudno dostępnymi i wartymi uwagi substancjami. A wy kurwa chcecie klefa. No ja pierdole ludzie. Nie potraficie docenić.


RE: PacLab.pl - Temat Główny - Inferno - 09.09.2024

(09.09.2024, 11:07)Bogdan Boner napisał(a): Miejmy nadzieję że opinii tak mało jest dlatego że na działanie nootropów trzeba trochę poczekać a nie dlatego że nasza elita samplowa wzięła i nie zamierza pisać.  Sam jeszcze swojej opinii nie napisałem bo kurde ludzie, ocenić nootrop po jednej dawce to trochę ciężko. Trzeba trochę tego podjeść żeby były efekty xDDDD

Jeśli miałeś w nawiązaniu moja wypowiedź to od razu mówię że niekoniecznie o tą kategorie mi chodziło. W sampelkach były różne rzeczy a niekoniecznie je można mieszać prawda? O to mi chodziło :p


RE: Mniej ważne kwestie, sugestie, pytania do sklepu itp. - PacLab.pl - GokuVegetaFist - 09.09.2024

Kontakt super, wysyłka express. Towar #1
Tak jak nie lubialem opio to teraz już lubię hehe
Tramadol pięknie. Euforia, wyjebane na wszystko, no mega faza..super. coś innego dla mnie 💥💥👌🏻
1,3 dmaa bym dodał
Efedrynę np też. Super by było


RE: Mniej ważne kwestie, sugestie, pytania do sklepu itp. - PacLab.pl - kej9 - 09.09.2024

Bogdan Boner gdzie tu ktos pisal o klefie byku ? Big Grin smuci cie ze polowa uzytkownikow forum o dragach chce dragow? Podobno kultowa no pojeby, nie?


RE: Mniej ważne kwestie, sugestie, pytania do sklepu itp. - PacLab.pl - Chochlik - 09.09.2024

Ja akceptuję jedynie powrót AM-ki, URki i czikity, tak to można tylko nootropy.


RE: Mniej ważne kwestie, sugestie, pytania do sklepu itp. - PacLab.pl - kot_kreskowy - 09.09.2024

(09.09.2024, 11:38)Bogdan Boner napisał(a): Smuci mnie że połowa użytkowników tego forum to tylko dragi i dragi. I jak coś nie klepie w 0.0001s od wpierdolenia pod paczkomatem to jest niewarte uwagi. A nootropy to bardzo ciekawa grupa związków i faktycznie jakaś taka posucha na rynku. Owszem wszędzie można dostać noopept i inne takie popularniejsze ale nasz nowy sklep zaskoczył naprawdę trudno dostępnymi i wartymi uwagi substancjami. A wy kurwa chcecie klefa. No ja pierdole ludzie. Nie potraficie docenić.


Słuchaj, chcesz to sobie jedz nootropy czy co tam chcesz, i daj innym jeść co chcą. 

Jesteś w mniejszości więc daj spokój.
Ludzie chcą klefa, hexa, euforyków, alfy.
Proste

A z powyższych artykułów to można mieć i tonę a i tak zejdzie


RE: PacLab.pl - Temat Główny - Inferno - 10.09.2024

Bogdan Boner a ja źle doczytałem posta a to był odczynnik do wybrania a nie po próbce z całej tej listy.. Mój błąd. Aż się zastanawiałem, że by tyle dali do 1 Big Grin
Tak to jest jak się czyta po flaszce.


RE: PacLab.pl - Temat Główny - Inferno - 15.09.2024

Ja dodam, że akurat na ADHD się będę leczyl. Już od dawna widzę u siebie takie objawy. Ciekawą mam historię też z stymulantami. Trochę bym się bał to wziąć bo to nowa substancja ale ja akurat jestem taki, że wezmę Podobno kultowa
PacLab a na szczurach było testowane?
Czy dopiero będzie Podobno kultowa hehe
boro  chyba za krótko się znamy Podobno kultowa