Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Zestaw regeneracyjny - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Zdrowie i detoks (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=10)
+--- Wątek: Zestaw regeneracyjny (/showthread.php?tid=480)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: Zestaw regeneracyjny - Beeniepatu - 18.08.2022

(18.08.2022, 17:12)jaro3094 napisał(a): Po przespanej nocy.
Rano 2 banany + 1 pączek + herbata z cytryna.
Po godzinie dołączam do tego chemio terapie czyli pije :
1 kostkę rosołową rozpuszczoną w 200 ml gorącej wody + 1 zimny browar.

Na obiad rosół własnej roboty + 2 piwka .
I jestem o godzinie 15 jak nowo narodzony.
(20.07.2022, 18:29)KACPER napisał(a): kot_kreskowy nerki nigdy nie bola, chyba ze sa obite, bol moze promieniowac od brzucha, watroby, trzustki, jelit etc.
stanowczo bym wyrzucil z jadlospisu ketonal, ktory brany bez pigul osloinnych podraznia mega zoladek Wink

Co Ty gadasz? Jak nerka nie boli skoro torebka nerkowa jest bogato unerwiona? To watroba sama z siebie nie boli bo nie jest unerwiona nerwami czuciowymi.


RE: Zestaw regeneracyjny - Szyderca - 18.08.2022

Na wszystko najlepszy jest soczek pomidorowy , te źródło potasu , bynajmniej mnie zawsze pomagało


RE: Zestaw regeneracyjny - Szatan69 - 18.08.2022

(18.08.2022, 17:56)beeniepatu napisał(a): Co Ty gadasz? Jak nerka nie boli skoro torebka nerkowa jest bogato  unerwiona? To watroba sama z siebie nie boli bo nie jest unerwiona nerwami czuciowymi.

Mi też kiedyś jakis lekarz mówił ze nerki niby nie bolą jak nie są obite mocno. Ale ile w tym prawdy nie wiem Big Grin


RE: Zestaw regeneracyjny - Beeniepatu - 18.08.2022

Przykro mi z powodu lekarza. Nerki to unerwione narzady i bola. Czesto bol promieniuje i myli sie go z innymi dolegliwosciami. Ale sam narzad boli. Byc moze lekarz akurat opuscil fakultet z nefrologii.


RE: Zestaw regeneracyjny - PUDZILLA - 18.08.2022

nie robcie kiedys siku przez 12 godzin to poczujecie co to ból nerek

offtop


RE: Zestaw regeneracyjny - Białykot - 18.08.2022

Wypowiadacie sie o tych nerkach to i ja sie wtrace kiedys bylem z taka panna ktorej kolega a w zasadzie huj nie kolega bo zachowal sie podle posypal jej kreske czystego kana na sniff moze okolo 200mg ona na nieswiadomce podjechala do tego odcielo ja na dwa dni byla jak trup a ten huj po wszystkim zawinal sie z miejsca na szybkosci balem sie ze mi zejdzie od tamtej pory zaczęły sie u niej problemy dosyc powazne z nerkami


RE: Zestaw regeneracyjny - PUDZILLA - 18.08.2022

Białykot to ciekawe co to za kanna musialo byc, u mnie kiedys lby zamowily pake od demona i dostali w gratisie 5f-adb, nie wiedzieli co to i sie mnie zapytali co to jest, to bylo z piec lat temu. mowilem im, ze to nie klepie sniffem, a oni mi nie wierzyli.

zmarnowali material i tylko ich brzuch bolal, zadnej reakcji psychoaktywnej


RE: Zestaw regeneracyjny - Białykot - 18.08.2022

Nie wiem co to za kana ale napewno jakies kana to było mnie przy tym nie bylo jak jej posypal to gówno


RE: Zestaw regeneracyjny - Maniek - 18.08.2022

Piasek czy kamienie nerkowe... To jest dopiero ból.

Rację ma beeniepatu odnośnie nerek i tego, że jak już to wątroba sama z siebie nie boli.


RE: Zestaw regeneracyjny - Pazyfea - 27.08.2022

Ja dodam ze malo o tym pisza ale wazne jest nie sprowadzanie do suchości w jamie ustnej co często sie zdarza przy vapowaniy alfy lub ciagach na euforykach bez odpowiedniego nawodnienia bo często jest tak że malo sie pije i przez to sie psuja zęby Big Grin