Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Bromazolam - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Chemicznie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Dział: Benzodiazepiny (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=51)
+--- Wątek: Bromazolam (/showthread.php?tid=493)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


RE: Bromazolam - PUDZILLA - 28.07.2022

fiodor jesli posiadasz wiedze to strony typu caymanchem, tripsit.me tez rzetelna strona, erowid,  psychonaut.wiki, a najlepiej zdobywac informacje z publikacji naukowych, polecam tez nspdiscovery.org


RE: Bromazolam - horsii - 28.07.2022

fiodor 

aipsin.com - rosyjski rządowy agregat informacji o nowych wykrytych rc. regularnie aktualizowany, śmieszne wynalazki sie tam pojawiają Podobno kultowa 

tripsit, psychonautwiki, erowid


RE: Bromazolam - fiodor - 28.07.2022

PUDZILLA , horsii dzięki mordeczki, część znałem, część nie. Chociaż bardziej mi chodziło o coś gdzie są zarówno rzetelne info, jak i gdzie użytkownicy mogą się wypowiedzieć i o subst. i źródłach.


RE: Bromazolam - ProducentRC - 28.07.2022

Znowu ten wyjeb leci do mnie tym razem zamówiłem na szczęście tylko 0.25g Podobno kultowa
Nie wiem jak by się skończyła przygoda z 1g Podobno kultowa


RE: Bromazolam - fiodor - 30.07.2022

ProducentRC ale wnioskuje, że dawkowales na oko, tak ? Bo przy odpowiednim dawkowaniu to krzywdy raczej sobie nie zrobisz, co innego przy długo działających. No chyba, że na blackoucie dorzuty napierdalasz heh


RE: Bromazolam - ProducentRC - 30.07.2022

Najpierw wziąłem na palec trochę prochu i wziąłem na język poszedłem pod prysznic później wypilem piwo i w międzyczasie kiedy wchodziło zacząłem robić roztwór w spirytusie później trochę jeszcze tego roztworu dawkowałem i jak miałem wstawać do pracy z samego rana podobno zaliczyłem glebę bo poleciałem jak kłoda a najlepsze że nie pamiętam żebym się rano wgl do pracy podnosiłPodobno kultowa Podobno kultowa


RE: Bromazolam - Dupsko - 30.07.2022

(30.07.2022, 14:09)fiodor napisał(a): ProducentRC ale wnioskuje, że dawkowales na oko, tak ? Bo przy odpowiednim dawkowaniu to krzywdy raczej sobie nie zrobisz, co innego przy długo działających. No chyba, że na blackoucie dorzuty napierdalasz heh

Bromazolam nie jest od dawkowania odpowiednio, tylko do napierdalania Podobno kultowa


RE: Bromazolam - ProducentRC - 30.07.2022

Dupsko 
Dokładnie jak głową o tory przyjebałem po bromku o tory to aż tory trzeba było prostować następnego dnia Podobno kultowa


RE: Bromazolam - fiodor - 30.07.2022

Hahaha jakie wariant, to cieszcie się, że tak fenazepamu nie napierdalacie bo parę dni albo i tydzień.w skrajnych przypadkach bylibyście nieobecni haha


RE: Bromazolam - Dupsko - 30.07.2022

(30.07.2022, 16:37)fiodor napisał(a): Hahaha jakie wariant, to cieszcie się, że tak fenazepamu nie napierdalacie bo parę dni albo i tydzień.w skrajnych przypadkach bylibyście nieobecni haha

Fenazepam to był czymś w momencie kiedy go wymysliły komuchy, norflurazepam chociażby ma zdecydowanie dłuższy czas krążenia metabolitów, dużo kolegę ominęło w świecie benzodiazepin Wink