Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Posiłki podczas używania. - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Zdrowie i detoks (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=10)
+--- Wątek: Posiłki podczas używania. (/showthread.php?tid=986)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29


RE: Posiłki podczas używania. - fiodor - 12.11.2022

Ostatnio testowane, polecam leciutko ścięta, prawie plynna jajecznicę, nawet sama. Wchodzi lekko, zawsze to białko (w tym aminokwasy) + cholina


RE: Posiłki podczas używania. - Beeniepatu - 12.11.2022

Dodac trzeba, ze jajka sa bogatym zrodlem tryptofanu, dzieki ktoremu regulujemy gospodarke serotoninowa 💪


RE: Posiłki podczas używania. - DwDPzN - 12.11.2022

Ja praktycznie zawsze jem pizzę, głównie ze względu na różnorodność składników - od nabiału, przez mięso po warzywa


RE: Posiłki podczas używania. - Lady Giwera - 12.11.2022

(12.11.2022, 15:21)beeniepatu napisał(a): Dodac trzeba, ze jajka sa bogatym zrodlem tryptofanu, dzieki ktoremu regulujemy gospodarke serotoninowa 💪

W punkt!!!
Warto słuchać czego potrzebuje organizm. Ja z automatu po "jedzeniu" mam ochotę na zdrowe, wiejskie jajko z płynnym żółtkiem, lub same smażone żółtka, dwa plastry cebuli, ząbek czosnku zanurzony w herbacie z kurkumą i pieprzem cayenne. 
Stawia na nogi


RE: Posiłki podczas używania. - Szatan69 - 13.11.2022

(12.11.2022, 17:35)DwDPzN napisał(a): Ja praktycznie zawsze jem pizzę, głównie ze względu na różnorodność składników - od nabiału, przez mięso po warzywa

Po pizzy na zwale umieram i spac nie mogę bo mam problemy gastrologiczne od odbijaniem kwasu i refleksu żołądka  po srake itd.

W niedziele czesto kebs tylko otwary to wybieram takiego gdzie maja dania na talerzu z świeżymi surowkami itd dla mnie to lepiej siada na żołądek. Zreszta wystarczy wiedzieć kiedy skończyć cpanie to nie ma sie problemów z regeneracja i posiłkami ale jak ktos ma pierdolnik cpa do upadłego to czesto jak sobie przypomni o jedzeniu to jest juz za pozno po 3 dniach cpania xD

Chyba nawet zwala po alfie nie wymeczyla fizycznie i psychicznie  mnie jak pizza na zwala


RE: Posiłki podczas używania. - Yalasek - 13.11.2022

na zwale nie jem nic, jak już coś to kupywałem wcześniej 2 tabliczki czekolady żeby jeść jak będę wstanie powiem wam że czeolada daje radę, raz wypiłem 2 mleka całe jak alfa już schodziła ale miałem jeszcze z pół g do przerobienia zachciało mi się bełta, mleko naprawiło wszystko w żołądku czułem się też duzo lepiej takie przyjemne uczucie szło z żołądka czułem się naprawdę fajnie polecam mleko, jak już mi się skończy temat to jem kebab, frytki, jajecznica, bułeczki z serem no i dużo napojów w zasadzie po 3 dniach nic nie jedzenia wszystko wchodzi ultra dobrze. pozdr

aha i raz miałem żelki kwaśne te kolorowe to wchodziły ultra mega dobrze tym bardziej że wleciało wtedy też na koniec kanna do dziś czuję ten smak ahh


RE: Posiłki podczas używania. - Lady Giwera - 13.11.2022

Tak sobie dzisiaj zrewanżowałam używanie... Smile Oczywiście z kurkumą 
[Obrazek: 1dd.jpg]


[Obrazek: 2dd.jpg]


RE: Posiłki podczas używania. - tome3eqkks - 17.11.2022

Jajka , mleko na podrażniony  żołądek jak najbardziej.  Bywa i tak że mcdonald wjeżdża Big Grin


RE: Posiłki podczas używania. - KiszczaK - 17.11.2022

Ja juz na takim etapie bylem przed przerwą ze jadlem bez zmuszania sie posilki,a lecialem na stimach jak nep,synhcaine i od ChemC***m.nl a to sorty konkret i lecialem równo.
wiadomo że niecjadlem posiłków jak normalnie vez uzywek ale umialem lecieć ponad tydzien non stop i bez schizow i jazd chorych.
spalembpo dwie godziny nax,i to dzięki benzo.
Dobrze pojesz i dobrze nawadniasz to przetrwasz i z głową pibawic się można .


RE: Posiłki podczas używania. - JokerRC - 18.11.2022

(13.11.2022, 14:38)Szatan69 napisał(a): Po pizzy na zwale umieram i spac nie mogę bo mam problemy gastrologiczne od odbijaniem kwasu i refleksu żołądka  po srake itd.

W niedziele czesto kebs tylko otwary to wybieram takiego gdzie maja dania na talerzu z świeżymi surowkami itd dla mnie to lepiej siada na żołądek. Zreszta wystarczy wiedzieć kiedy skończyć cpanie to nie ma sie problemów z regeneracja i posiłkami ale jak ktos ma pierdolnik cpa do upadłego to czesto jak sobie przypomni o jedzeniu to jest juz za pozno po 3 dniach cpania xD

Chyba nawet zwala po alfie nie wymeczyla fizycznie i psychicznie  mnie jak pizza na zwala
Ja refluks wyleczyłem, nie mam takich objawów jak kiedyś, a jem jak dawniej 😁