Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Bezsenność - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Zdrowie i detoks (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=10)
+--- Wątek: Bezsenność (/showthread.php?tid=1239)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27


RE: Bezsenność - JokerRC - 19.11.2022

Na YouTube dźwięk 432 Hz do leczenia ciała, z terapii to znam 😉


RE: Bezsenność - mati54 - 22.11.2022

Ketrel stosuje sam gdy ciezko usnac po zabawie, jednak moim zdaniem to okej ide spac ale jak wstaje to czuje sie jakbym byl najebany, w glowie sie potrafi zakrecic, taki otepialy jestem prakycznie do kolejngo snu. Byc moze tylko ja tak mam ale jak to nawet teraz pisze to mysle czy nie lepiej sie pomeczyc i pojsc spac bez tego skoro i tak kolejny dzien jest do kosza.
No ale jak mowie stosuje sam i dziala wiec jezeli ktos chce tylko usnac to polecam.


RE: Bezsenność - Kajabuza - 04.12.2022

(19.11.2022, 00:15)JokerRC napisał(a): Na YouTube dźwięk 432 Hz do leczenia ciała, z terapii to znam 😉
Bez kitu. 😁 Zasypiałem czasami przy tym niżej. Idzie odlecieć. Yalasek do medytacji muzyki się słucha? 



RE: Bezsenność - Beeniepatu - 04.12.2022

@"Kaja Buza" wiem, ze to nie pytanie do mnie ale odpowiem. Medytacja polega na koncentracji na jakims obiekcie. Jest to oddech, odczucia wewnetrzne, moze byc i muzyka. Ale wtedy cala uwaga powinna byc skupiona na dzwiekach. Jak obiektem medytacji ma byc np. oddech, to nie powinno sie stosowac muzyki, bo oslabia to koncentracje. 
Choc na samym koncu chodzi o to, czy nasz cel zostal osiagniety. Wiec jak komus, sluchanie muzyki w trakcie medytacji pozwala osiagnac zamierzony cel, to dlaczego mialby tej muzyki nie puszczac


RE: Bezsenność - Kajabuza - 04.12.2022

Beeniepatu dziękuję ogromnie. 🙂 
Mi na sen pomagał KETREL. Do tego zauważyłem, że podczas zażywania go zniknęły u mnie po-narkotykowe natrętne myśli, które wzbudzały często jakiś wewnętrzny lęk czy niepokój.😊



RE: Bezsenność - Beeniepatu - 04.12.2022

Bo ketrel wycisza. Kwetiapina nie leczy z bezsennosci. Ma skutek uboczny - sennosc przy stosowaniu. Trzeba uwazac bo powoduje bezsennosc z odbicia przy naglym odstawieniu.


RE: Bezsenność - Kajabuza - 04.12.2022

Odstwiłem właśnie przedwczoraj. Zasnąłem jakoś o 02:00 i spałem do czwartej. Przy odstawieniu należy stopniowo zmniejszać dawki dlatego wziąłem wczoraj i dziś biorę 25 mg wcześniej biorąc 50/100 mg. Co ciekawe wydaje mi się, że im mniejsza dawka tym dłużej śpię i nie budzę się tak często w nocy. 



RE: Bezsenność - Beeniepatu - 04.12.2022

@"Kaja Buza" bo wlasnie dawka 25mg jest ta, ktora najlepiej sprzyja zasypianiu


RE: Bezsenność - Kajabuza - 04.12.2022

Miałem pisać wątek ogólnie o tym leku, ale już zapytam tutaj. Czy leki z tej grupy mają wpływ jakiś szczególny na działanie np. 3CMC? Odniosłem wrażenie, że jak dzień, dwa przed testami zasypiałem z ketrelem, to musiałem naprawdę srogą dawkę przyjąć chlora, żeby być usatysfakcjonowany.



RE: Bezsenność - Bam - 04.12.2022

Ja biorę leki o nazwie " na sen" 1 tabletka i moment się usypia rano nie ma skutków ubocznych jak po hydroxyzynie ze łeb boli....