Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
2-FDCK - Opinie o produkcie - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Duch.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=58)
+--- Wątek: 2-FDCK - Opinie o produkcie (/showthread.php?tid=2359)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: 2-FDCK - Opinie o produkcie - fiodor - 14.08.2023

Ell Ćpunek 200mg to już spora dawka chyba, że lecisz na stimach ciągle..albo już taka tolerka


RE: 2-FDCK - Opinie o produkcie - wwojtuss - 14.08.2023

fiodor a co maja stymulanty do 2-fdck?


RE: 2-FDCK - Opinie o produkcie - PUDZILLA - 14.08.2023

wwojtuss osłabią działanie dyso, jak się mylę, proszę mnie poprawić. horsii ?


RE: 2-FDCK - Opinie o produkcie - horsii - 14.08.2023

zależy jakie, lekko osłabią to na pewno, ale ogólnie faza będzie taka odklejkowo-szybka, bardziej chaotyczna. zależy też od dawek.


RE: 2-FDCK - Opinie o produkcie - Gotkub0456 - 25.08.2023

This is my first 2F-DCK from Duch another one is coming and will post as well. 
10/10
[Obrazek: I_JGT4lO8csb.jpg]


RE: 2-FDCK - Opinie o produkcie - horsii - 29.08.2023

Produkt dobrej jakości. Ładne pół-przezroczyste kryształki bez żadnych odbarwień jak na zdjęciach powyżej, bez zmian. Temat bez żadnego zapachu.

Sniff bezbolesny, trochę tam poswędzi najwyżej, spływ nie za pyszny ale generalnie nic strasznego

Dawki 50-150mg, bez specjalnej tolerancji. Na dzialanie trzeba poczekac odrobinę dłużej niż ketamina, bez względu czy oral czy sniff, poza tym, jakichś drastycznych różnic między jednym a drugim nie ma. Nie uświadczysz tu żadnej stymulacji itd., samo NMDA. Substancja bardzo przyjemna sama w sobie, ale jeszcze lepiej wypada z THC, ew. z syntetycznymi kannabinoidami - ale z THC lepiej, wtedy to juz jest porządna bomba, spotęgowane doznania cielesne, słuchanie muzyki w 5d i takie tam.


RE: 2-FDCK - Opinie o produkcie - Gotkub0456 - 31.08.2023

10/10 good as always in terms of communication and service and of course quality Wink
[Obrazek: uWFFzObX1H96.jpg]


RE: 2-FDCK - Opinie o produkcie - sebekx9 - 15.09.2023

Jestem już jakieś 2 tygodnie po testach z 2fdck wiec spróbuje zrelacjonować i połączyć to co naskrobalem w notatkach.

Wygląd produktu: piękne, przezroczyste, twarde kryształy, identyczne jak zdjęcie na stronie.

Cechy:
* produkt żrący przy wciąganiu (nie tak jak cmc ale odczuć ze z grupy fluorowcó)
* spływ taki mocno słony, długo zostaje ciężko przepić 
* przy im/iv trzeba solidnie podziabać na pył, wtedy rozpuszcza się prawie całkowicie w wodzie bakteriostatyczne o temperaturze pokojowej
* struktura kryształów niczym sól kamienna tyle ze są przezroczyste

Dawkowanie:
Będzie z perspektywy osoby, ze średnim doświadczeniem z dyso, tripy raczej raz na miesiąc max 12h sesja. Najwiecej poszło 2g ketaminy w ciągu tej sesji, max dawka 200mg sniff/150mg im.
Sniff: 
30-50mg stan jak po 2 piwkach, dużo ciężej z koordynacja ruchową, wszystko się wydaje ciekawsze, super się gra w gry na konsoli czy ogląda filmy/kreskówki itd
70-100mg tutaj już dopłyniemy mocno, zaraz po wejściu to z 1h nie będziemy się w stanie ruszyć, taki stan transu, najlepiej wg mnie jakaś ciekawa muzyka (taka która wpływa pozytywnie na nasz nastroj), nie wpadniemy w hole, ale poczucie jakiegoś oczyszczenia/katharsis jest osiągalne 
150mg+ to co wyżej tylko ze dużo silniejsza dysocjacja, plus anestezja. Od siebie nie polecam, ponieważ uważam ze akurat 2fdck w porównaniu do Kety jest ciezkando osiągnięcia hole i totalnego odcięcia od świata 

UWAGA! TO CO NAPISZE PONIŻEJ TYLKO MA WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ!
Jeśli chcesz osiągnąć tzw K-hole przy 2f to polecam im/iv. Do im musza być mega sterylne warunki wiec lepiej popros kogoś kto umie to robić! I pamiętaj ze z dyso jest jak z psychodeliczne, może bardziej wybaczają, ale można sobie zrobić kuku. Plus jest taki, ze po „nasyceniu” przeżyciem nie mam (przynajmniej ja) ochoty na więcej, a kilka dni po tym czuje efekt antydepresyjny. 
Dawka 70mg+ zapewni taki efekt przy znikomej tolerce!

Jako ze ja lubię takie takie jazdy to opisze wam swojego tripa:

PRZYPADKOWY RESET

Naszła mnie ochota piątkowego wieczoru na chwile przyjemności. Po dlugiej przerwie od euforycznych kryształów wpadło mi w ręce 3cmc. Przy okazji wybrałem się na działkę i wziąłem ze sobą tez trochę 2fdck, co żeby sobie zejscie umilić. Oczywiście nie podpisałem opakowań a produkty wyglądają niemalże identycznie
Majac 2 produkty na stole przygotowałem sobie zastrzyk z 100mg substancji (z taniej chińskiej wagi)
I tak oto wciskam tłok i powoli wpuszczam płyn z substancja do układu krwionośnego! KURWA, co się dzieje, wszystko zwalnia, czarnieje lekko wiruje i jeb. 
OTCHŁAŃ
Tutaj chciałbym wam opisać co się działo, ale nie mogę, trzeba to przeżyć!
Wróciłem, skądś to znam uczucie. RESET
Skądś to znam! Poczucie, ze znowu się zespawniłem niczym w temple w tibi! Życie sie znowu zapętliło i znów jestem w tym samym miejscu. Moje życie to jedna wielka pętla. Nagle rozkminka, gdzie ja kurwa jestem. Wyciągam coś z kieszeni, co to jest jakiś przyrząd od kosmitów do łączności ze świtem. Tak to telefon. Ciężko ogarnac, jak się z tego kurestwa korzyst. Dziwne, zmienia swoje rozmiary raz większy raz mniejszy. Coś mi tam się pojawia. Patrzę w przód jakieś światło miga mi straszniendajenpo oczach…
(30min później)
po męczących rozkminach stwierdziłem ze już jestem gdzieś w 30% poziomu mocy fazy, wstaje i myśle ja pierdole nogi jak robot to chyba nie moje nogi. Ide jakbym był po pół litra kolorowej. Leje na działce, dałem radę ale było ciężkio. Byłem zmęczony tym przeżyciem.
pozniej z godzinę jeszcze wracałem do siebie, po czym czułem sie lepiej ze sobą i doceniłem to co mam obecnie w życiu, plus zmieniłem podejscie do obecnych problemów
PODSUMOWUJAC
goraco polecam to dlansobo lubiących sie lekko odkleić. Towar od ducha jest w zajebistej cenie, dodatkowo ludzie srednio zaawansowani widza mała różnice między keta a fluoroketą (2fdck). Wiec bez problemu ktoś kto lubi kete sie tym zainteresuje Wink wiecie ocb
duch dziękuje, ze masz taki zajebisty produkt! Nadzieja na lepsze czasy rc dzieki tobie!



RE: 2-FDCK - Opinie o produkcie - Ell Ćpunek - 24.09.2023

Druga recenzja o 2-fdck
Tym razem zaczełem skromnie 100 mg, mija kilka minut myślę Sobie a jeszcze 100 mg i po Chwili znowu 100 mg razem 300 mg mija łącznie 10-15 min od pierwszej kreski. Efekt taki jaki chciałem czuję się jak piórko, leżę wtopiony w łóżko i odpoczywam, jest fajnie dziwnie ale jest super,  po dwóch godzinach zaczyna przechodzić. 2-fdck bardzo dobrej.
Końcowa ocena 9/10
Polecam zakup