Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
3-CMC (cola)- Opinie o produkcie - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Duch.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=58)
+--- Wątek: 3-CMC (cola)- Opinie o produkcie (/showthread.php?tid=2515)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21


RE: 3-CMC (cola)- Opinie o produkcie - Merry - 18.08.2023

50 coli rozeszło się w 2 dni , wszytko w temacie.


RE: 3-CMC (cola)- Opinie o produkcie - wwojtuss - 18.08.2023

Merry obracasz sie w dopkach/dragach trzeci dzien, ze dziwisz sie, ze krysztal na ulicy sie rozchodzi? typy potrafia podbic, bo twoj temat jest niebieski/czerwony/rozowy/fioletowy i beda sie jarac ze ŁOOOOOOOOOOO KOLOROWY KRYSZTALUN, zadna nowosc, ze ich nie boli czy to jest biale czy zolte, ma byc krysztal i ma pizgac po nosie, ma piec i walic w dekiel, dla nich nie liczy sie czy to jest nieprzereagowany polprodukt, ma po prostu kosztowac 50-70zl za gieta i ma dzialac XD 


[Obrazek: obraz-2023-08-19-005747585.png]


RE: 3-CMC (cola)- Opinie o produkcie - Lukas1985 - 19.08.2023

(18.08.2023, 23:31)Merry napisał(a): 50 coli rozeszło się w 2 dni , wszytko w temacie.

Czyli już nie ma argumentów są tylko wycinki i proste hasła ? Niedawno tu był chłop co się cieszył, że mają super amph bo jest żółte i klepie jak mało które. 
Się okazało, że żółta amfetamina jest zanieczyszczona ołowiem 😉
Powodzenia.


RE: 3-CMC (cola)- Opinie o produkcie - Merry - 19.08.2023

Lukas1985  Pewnie sam badałeś tą żółtą  amfe i stwierdziłeś że tam jest olów?  Podobno kultowa . O żółtej amfie nie słyszałam, ale widywałam różową i była całkiem git.
Dobranoc


RE: 3-CMC (cola)- Opinie o produkcie - olancucki - 19.08.2023

(18.08.2023, 23:59)wwojtuss napisał(a): Merry obracasz sie w dopkach/dragach trzeci dzien, ze dziwisz sie, ze krysztal na ulicy sie rozchodzi? typy potrafia podbic, bo twoj temat jest niebieski/czerwony/rozowy/fioletowy i beda sie jarac ze ŁOOOOOOOOOOO KOLOROWY KRYSZTALUN, zadna nowosc, ze ich nie boli czy to jest biale czy zolte, ma byc krysztal i ma pizgac po nosie, ma piec i walic w dekiel, dla nich nie liczy sie czy to jest nieprzereagowany polprodukt, ma po prostu kosztowac 50-70zl za gieta i ma dzialac XD 


[Obrazek: obraz-2023-08-19-005747585.png]

Dałem minusik za cytat tego "dżona popierdolona".

(19.08.2023, 00:13)Merry napisał(a): Lukas1985  Pewnie sam badałeś tą żółtą  amfe i stwierdziłeś że tam jest olów?  Podobno kultowa . O żółtej amfie nie słyszałam, ale widywałam różową i była całkiem git.
Dobranoc

Różowa feta była chujowa w porównaniu do tej pasty co ziomek miał (mieszkał w przyczepie kamping owej, hahahahahaha!)

Ta pasta była tak mocna że ,50mg wypierdalalo a paliła jak skureysyn w nos. Każdy mi mówil że to najlepsza amfa jaka próbował a wszyscy wdupialismy codziennie to od kilku lat.

To żółte to siarczan pewnie nieoczyszczony. A różowa była kwaśna w smaku i nie dało się jej uformować jak proch. Przyjmowała każda postać ale jak się ją zgniotoo to trzeba było dalej tasować i chuja z tego było.

Ta pasta od ducha w porównaniu do tej co mam dostęp to jest tak chujowa jakby była 3/10 dodatkowo zapach naftaliny paskudny.


RE: 3-CMC (cola)- Opinie o produkcie - Lukas1985 - 19.08.2023

(19.08.2023, 00:13)Merry napisał(a): Lukas1985  Pewnie sam badałeś tą żółtą  amfe i stwierdziłeś że tam jest olów?  Podobno kultowa . O żółtej amfie nie słyszałam, ale widywałam różową i była całkiem git.
Dobranoc

Starasz się zbagatelizować wszystko co pisze.
O ołowiu i żółtym kolorze pisano w jakimś raporcie a obecnie jest to informacja ogólnodostępna w necie.


RE: 3-CMC (cola)- Opinie o produkcie - Merry - 19.08.2023

Lukas1985 nie ma co się spinać, jak to mówią każdy swój krzyż niesie i ma prawo wyboru , zobacz sam , że vendor w chuja nie leci ,bo jak np. Kartki nie wyszły i tyton maczane to sam napisał, że nie wyślę próbek ,bo nie chce ryzykować zdrowiem userów .... bo coś tam nie wyszło. 
Nie ma co spamować w tym dziale , miłego dzionka


RE: 3-CMC (cola)- Opinie o produkcie - Lukas1985 - 19.08.2023

Merry po tym jak bagatelizujesz wszystko teraz rozmywasz odpowiedzialność. 
A system działa najprościej jak może - vendor bierze taki towar bo ludzie kupia a ludzie kupują bo vendor ma. I kółko się kręci na zasadzie - jakby to było ch*jowe to by vendor nie handlował vs vendor to ma ludzie kupują więc ch*jowe na pewno nie jest. 
A najzabawniejsze, że ja tu nie pisze, że vendor jest ch*jem czy coś tylko ja Was pytam czy nie szkoda zdrowia, czy wiecie czemu taki kolor itd.


RE: 3-CMC (cola)- Opinie o produkcie - PUDZILLA - 19.08.2023

moje odczucia, zarzucone 90mg


-kurewsko pizga po nosie i gardle, szczypie cholernie, woda łagodzi przyczyne w sposób znikomy
-po 4 minutach trzymania w nosie musiałem to wysmarkać, nie szło dłużej trzymać
-przy wysmarkiwaniu, front kichawy mi drętwiał, ciekawe od czego to
-jest moc, jak na taką dawkę, to jest moc, nie ma co działania opisywać, stwierdzam tylko, że jest mocno aktywne
-po 40 mintach chęć na dorzutkę się pojawia


pizganie tego nie nalezy do żadnych przyjemności, ja nie wiem jak wy możecie walic więcej jak 100mg xD


RE: 3-CMC (cola)- Opinie o produkcie - duch - 19.08.2023

Lukas1985


-NIgdy nie napisałem że coś jest nie tak z 3 cmc cola.
-Nigdy nikt mnie nie pytał o to

cytat twojego posta
Ja zapytałem vendora czy wie czemu ta substancja jest brudna ? 
Spytałem czy bierze pod uwagę wysyłke do EC ?
 I czy bierze pod uwagę, że ktoś kto ma najwyższą jakość nie bierze takich produktów. 

Wszystkie sorty które odbiegają kolorem od normy nazywam w ten sposób - brudne.

3 cmc cola juz opłacone , za jakieś dwa tygodnie będe miał badania z labo.
I pokazę je tu na forum publicznie , aby uświadomić wszystkim tu na forum -  jakim jesteś ekspertem od RC.
Co jeszcze, 
mam 3 cmc idealne jezeli chodzi o wygląd , dziś mało sklepów takie ma.
Większość ma kolorowe właśnie i nie zauważyłem abyś LUKAS był taki aktywny jak w moim dziale.
 
Nie poczuwam się abym musiał Tobie na jakiekolwiek pytania odpowiadać.
Kim Ty jesteś tak naprawdę , nie moim klientem , gdybyś był moim klientem odpowiedziałbym Ci na każde pytanie.
Nie wierzysz - zapytaj innych stałych klientów czy kiedykolwiek zostali oszukani , lub wprowadzeni w błąd 
Siedzisz w tym 10 lat , czyli co robisz przez te 10 lat ? , ćpasz , sprzedajesz towar , co robisz że każdy ma cie traktować poważnie.
Ja już mam wyrobione zdanie o Tobie , jestem stary lis i na 99% nie mylę się.

cytat fragmentu Twojego posta
Zazwyczaj czystość ketonów to niech będzie te powiedzmy 80 procent. Kiedyś pytałem to o czystość typu 94procent jest ciężko, zwłaszcza w takich "garażowych" syntezach. 
Absolutnie nie prawda, ja mam całkiem inne dane co do średniej czystości ketonów.
Kogo pytałeś o czystość typu 94% 
i kto to taki znawca i autorytet że ja i wszyscy inni mamy wierzyć w jego opowieści

cytat Twojego posta
Dawno temu jeden ze sklepów kupił tego kilka kg. Po dłuższym otwarciu i kontakcie z powietrzem zaczęło to gnić. Tzn zaczął puszczać wodę. Szybko wyprzedali w cenie 100zl za dyche i nigdy już nie brali takiego towaru.

Nie chcę naprawdę komentować tego typu postów, ale przecież wystarczy choć odrobinę intelektu aby wiedzieć że wprowadzasz w błąd ludzi.
Jaki sklep no- szczerze , jaki normalny gość pochwaliłby się Tobie że taką sytuację miał , i kupił akurat ten sam towar co ja.
Przecież Ty nie wiesz skąd ja go mam i nigdy się nie dowiesz tego.
A co do tego że ktoś Ci się chwalił o tym że gnił mu towar to w to w ogóle nie wierze.
Też jestem w tym interesie długo i wiele widziałem , ale żeby 3 cmc zaczeło gnić , ja pierdole brzmi to jak jakieś SF

Cytat Twojego posta
Do tego posta jeszcze dopisze pewne pytanie które kiedyś mi zadano - skoro w założeniu wszystkie sorty mają być białe / przezroczyste to czy nie warto zapytać co jest nie tak z kolorowymi ?

Kolejna demagogia , zadano Ci pytanie , Kim Ty jesteś że ktoś w ogóle ma cię pytać o opinie ?

Następne fakty które nie pokrywają się z prawdą, w założeniu wszystkie sorty mają być białe ?????
przecież to też totalne bzdury , to nie jest prawda, są odczynniki które mają inny kolor lub odcień np. md php i jest czyściutkie.
Są transparentne (przeźroczyste to nie biały przecież)

i mógł bym podać inne przykłady ale mi się po prostu nie chce.


Za 2-3 tygodnie publikuje badania 3 cmc cola

I jeszcze jedno , nie obchodzi mnie Twoje zdanie i co myślisz w ogóle.
Ja wiem kim jesteś , moja intuicja mówi mi to jasno i wyraźnie.
Nie jesteś klientem ani moim ani w innych sklepach.
Nie jesteś sprzedawcą (vendorem)
To kim ?
W ogóle nie jesteś stroną tu , a więc napisz mi - nam kim jesteś ?
Nie chce mi się analizować Twoich wypowiedzi, dla mnie to ty jesteś zwykły bajkopisarz.
Ale masz swoje cele i konsekwętnie je realizujesz.

Ja szanuje ludzi którzy napiszą negatywną opnie, bo te też są mi potrzebne.
Ale Ty nie jesteś stroną tu , a Twoja wiedza to nawijanie makaronu na uszy. Kłamiesz po prostu !
I wprowadzasz ludzi w błąd. 

duch