Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
CHEMSEX - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Ogólne dyskusje o RC (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Wątek: CHEMSEX (/showthread.php?tid=2519)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16


RE: CHEMSEX - RadioMR - 24.08.2023

(22.08.2023, 20:45)kot_kreskowy napisał(a): Dziękuję fiodor 
Wyczerpałes pan temat 😎💪

Skuszę się na stestowanie tego, tylko muszę ogarnać gdzieś te jebane 2ml.
Nie wiecej.
Jakby ktoś coś wiedział (lub mogł się podzielić) to poproszę o priv.
Odwdzięczę się😎


Podpinam się pod temat. Gdzie można nabyć gbl? Chcemy spróbować z koleżanką.


RE: CHEMSEX - fiodor - 24.08.2023

W NL tylko, że w formie żelu jakiegoś  Tongue


RE: CHEMSEX - olancucki - 26.08.2023

Szkoda że nie mam tyle czasu i sprzętu żeby czytać wszystkie wątki.

Chciałem tylko napisać że:

Szacując to nigdy nie dojdzie do zbliżenia mnie z panną.
Lubuje się w nauce. I jestem wiecznym bankrutem. To była tylko fantazja.

Teraz jak 😣 zażyłem leki to sobie uświadomiłem że zrobiłem dobrze a nie głupotę. Bo dzięki Tobie Panie kot_kreskowy wiem teraz jak to wygląda u normalnego człowieka. 

Ja mam żółte papiery... Nie mogę mieć żony. Nie chcę mieć dzieci. Nie forsy i nie chcę być zraniony. Mam zero tolerancji dla byciu nieposzanowanym. A nie tylko. I tuicja i przeżycia ale również i informacje ze źródel internet telewizja radio... Gdzieś zasłyszałem że tak po prostu jest i chuj.


Pasjonuje się nauka. Moim marzeniem jako dorosłego człowieka było mieć to pod kontrolą i wreszcie jest. 

Na wszystko jest czas. Jak coś nie ma sensu to po co traktować to zbliżenie jako coś większego. ( Nie wiem mam ubogi słownik).


Ja się cieszę z tego jak jest. Leki działają.

Cowiek cywilizowany nie idzie za popędem tylko przed. Hehe. 

Dzięki za prawdę.


RE: CHEMSEX - Mrs.Darkness - 26.08.2023

Ja bym się bała testować takich substancji jak gbl bo dla jednego dawka będzie 1 ml ok a drugi może po takiej dawce wpaść w śpiączkę,naprawdę trzeba miec odwagę takie coś testowac


RE: CHEMSEX - PUDZILLA - 26.08.2023

ale walic oxy, krzyże, tramal, alko - nie często w mixach i wyglądać jak zombiak to już się nie bała X-D


RE: CHEMSEX - horsii - 26.08.2023

Też bym się bał próbować substancji, o której wiem tyle co nic Podobno kultowa

Nie wiem skąd wzięłaś śpiączkę po 1 ml. To jakiś nonsens, tak jakbym napisał o śpiączce po 5mg diazepamu.
Zresztą właśnie benzodiazepin czy opioidów się nie bałaś brać, a GBL już taki straszny?


RE: CHEMSEX - KiszczaK - 26.08.2023

horsii diametralna róznica miedzy naszymi oxy, venzo i tym podobne, a gbl to sam bym sie bal bał, moze mnie zmiesc nawet w dawce progowej, a po drugie nie znam substancji i jak juz to bym wyprobowal na sobie nizeli dal bym jej cos co moglo by sie zakonczyc porażką.

Kilka miesiecy temu mialem 2fdck i 3cmc  i pomylilem sorty i sypałem koncowe i sniff oraz jak szybko blad zauwazylem, a ja payrzac na nia i zdarzenia to jedno pierdolone nieporozumienie.

Nie znala dysocjacji a w ciagu paru minutach jakas mloda dziolcha pocalowala pociag, chyba 14lat, syreny strwazy i ogolnie ze wiocha to info zaraz miałeś i siadalo na psyche.

Dobrze ze nie iocp to nie bylo.


RE: CHEMSEX - Mrs.Darkness - 26.08.2023

https://narkopedia.org/GBL oxy już dawno nie biorę trzymie się od tego z daleka benzo to max 2 tabletki a nie cały listek,a jak ty PUDZILLA kurzyles kanna najmocniejsze od pysznego nazywali cię pampersem a sam zarles tramal,benzo itd więc po ty mnie pouczasz poczytałam na temat gbl i wyraziłam zdanie jak ktoś lubi być kamikadze i ryzykować to może ty się pokaz po melanzach

(26.08.2023, 12:17)horsii napisał(a): Też bym się bał próbować substancji, o której wiem tyle co nic Podobno kultowa

Nie wiem skąd wzięłaś śpiączkę po 1 ml. To jakiś nonsens, tak jakbym napisał o śpiączce po 5mg diazepamu.
Zresztą właśnie benzodiazepin czy opioidów się nie bałaś brać, a GBL już taki straszny?

horsii  z wikipedii podałam linka na dole brałam opiody ale już nie biorę  benzo to z dwie tabletki biorę a nie cały listek a gbl to substancja nie przewidywalna możesz czuć euforię a możesz zapaść w śpiączkę


RE: CHEMSEX - horsii - 26.08.2023

nie wikipedia, tylko narkopedia Podobno kultowa kierując się twoim własnym źródłem
Cytat:1-1,5ml - działanie jest lekko wyczuwalne, może wystąpić delikatne pobudzenie i poprawa humoru. Działanie porównywalne do dwóch piw.
nie szkodzi, że już nie brałaś.
dalej czekam na źródło ze śpiączką po 1ml. nawet po 2ml może być Podobno kultowa  bo ja wiem, że nie ma takich rzeczy. opowiadasz bajki.
i "dwie tabletki benzo" xD jakby istniała jedna benzodiazepina na świecie, i tylko w jednej dawce. Ty ewidentnie nie masz pojęcia nawet o tym co brałaś, a o tym czego nie brałaś, to już w ogóle sama wymyślasz jakeś mity niepowiązane z rzeczywistością, bazujące na jakichś głupotach zasłyszanych nie wiadomo gdzie.


KiszczaK no stąd wynika obawa - ja sam bym nie był skłonny do zażycia czegoś, kiedy nie wiem, jaki mechanizm działania ma, itp itd.

nie taka diametralna, przesadzasz. a co ma do tego 2-fdck i 3-cmc to nie wiem.


(26.08.2023, 12:37)KiszczaK napisał(a): Dobrze ze nie iocp to nie bylo.

???


RE: CHEMSEX - Twilight Sparkle - 26.08.2023

Źródło: takmisiewtdaje.pl oraz zaufajmiziom.org