Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
MDMA - Opinie o produkcie - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Duch.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=58)
+--- Wątek: MDMA - Opinie o produkcie (/showthread.php?tid=2618)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19


RE: MDMA - Opinie o produkcie - Epsiakos - 09.09.2023

kot_kreskowy tu baza, kocie słyszysz nas ? Podchodziłeś do lądowania trzy razy i pokazałeś faka xD


RE: MDMA - Opinie o produkcie - kot_kreskowy - 09.09.2023

(09.09.2023, 00:01)Szaryno123 napisał(a): kot_kreskowy 7gram mefa w 3 dni Jak to możliwe jest xd. Jak daleko cię wystrzeliło aż na Marsa? 😁😁A recka zajebista


5 mdma + 7 mefa

W tej kolejności.
Tak, w 3 dni.
Tam gdzie byłem, nawet Elon boi się zaglądać. Tam na śniadanie zjadają prąd z żarówek Podobno kultowa

Epsiakos
Odbiór! Baza, słyszę jakieś zgrzyty. XD

[Obrazek: mr-bean-dedo.gif]

A nie, tonie zgrzyty.
To Fasola XD


RE: MDMA - Opinie o produkcie - Lukas1985 - 09.09.2023

(09.09.2023, 00:01)Szaryno123 napisał(a): kot_kreskowy 7gram mefa w 3 dni Jak to możliwe jest xd. Jak daleko cię wystrzeliło aż na Marsa? 😁😁A recka zajebista

Ma bardzo wyśrubowana tolerke. Prędzej czy później coś jebnie. Już tacy byli na różowym swojego czasu dziś liza rany po psychuszkach. 
Moim zdaniem nieco zaokrąglił te liczby. 
A jeśli nie to popalił sporo styków. 
Druga sprawa o której pisałem na czy Beeniepatu to tolerke krzyżowa. Jak walisz mefa solo to 2-3 gramy wystarcza, jak walisz MDMA solo to do 0.5 gr wystarczy. 
Jeśli jednak stosujesz mefa i MDMA to dawki srubujesz, bo nic nie chce działać jak powinno pomimo wrzucania prawilnych dawek.


RE: MDMA - Opinie o produkcie - kot_kreskowy - 09.09.2023

Lukas1985 
Tak. Masz rację. Zaokrągliłem liczby.
W rzeczywistości mdma było 5,47 gr a mefa ponad 7 gr bo pablito zawsze górki wysyła.

[Obrazek: 20230909-101840.jpg]


O moje styki się nie martw, one już dawno stały się przeciwpancerne po tym jak im zrobiłem holocaust gdy w dwie doby wpierdoliłem 20 gram alfy escobarowej.
Ja ćpam jak pojeb ponad 7 lat a  jedyne co do tej pory jebło, to guma od gaci gdy wysrałem klakson.

I to nie moja tolerka jest wyśrubowana tylko moje oczekiwania.

Ponadto, wiedziałem na co się piszę biorąc się za 4mmc bezpośrednio po mdma - na gigantyczne dawkowanie aby poczuć cokolwiek z działania mefa.
I tak było. 
Działał, jednak to było trochę bez sensu.
No ale cóż, gdy zew natury wzywa...😎


I jeszcze jedno. Zajmij sie swoim życiem zamuast wróżyć z fusów co komu kiedy jebnie.


RE: MDMA - Opinie o produkcie - Lukas1985 - 09.09.2023

To tak nie działa. Sorry za off top ale to ostatni post. 
Dopóki lecisz organizm działa. Jak się cokolwiek stanie i zaczną schodzić te narkotyki to dopiero zobaczysz co się będzie dziać. Tak naprawdę nawet pierwsze 2 tygodnie czystości będą ok. Kino się zacznie po ok miesiącu. Teraz to jest hihi haha poszło mi 11 gr MDMA i mefa ale to wszystko kiedyś wyjdzie. Swoją drogą nie ma pancernych neuronów ot poprostu organizm leci na tym co ma. 
Poziom neuroprzekaznikow u zdrowych osób to 100proc. U Ciebie z tych 100proc zostało np 80 i organizm je traktuje jak 100proc a resztę leci na dragach które dostarczasz sukcesywnie. 
A takie zapewnienia, że wszystko będzie ok słyszałem setki razy. Wszystko to było do czasu. Pewnego dnia konto milklo i chłop odnajdował się albo w szpitalu w stanie ciężkim (jak ten co opylil 5gr efylonu na hajpie) albo w psychuszce jak Krak z różowego 🙃
Powodzenia i dla mnie koniec tematu 😉


RE: MDMA - Opinie o produkcie - kot_kreskowy - 09.09.2023

Lukas1985 
Paaaaa

[Obrazek: 965dc1dc15b7ee8088334a91375e20ab.jpg]

Lukas1985 
Och mamusiu, dziękuję za troskę.
Jednak to dalej jest moje życie, moje ciało i moje kurwa zdrowie i tobie chuj do tego.
Jak będę potrzebował porady jak żyć, to napiszę.


RE: MDMA - Opinie o produkcie - Lukas1985 - 10.09.2023

Ja to napisałem tylko pod kątem braku odpowiedzialności i tego, żeby nikt inny nie marnował tak towaru i zdrowia. Masz rację to Twoje zdrowie. Tyle.


RE: MDMA - Opinie o produkcie - kot_kreskowy - 10.09.2023

Słowem wstępu pewien disclaimer.
Lukas1985 
Ależ ja za każdym razem gdy biorę narkotyki, biorę również za siebie pełną odpowiedzialność a towaru nie zmarnowałem ponieważ działał wyśmienicie co zaowocowało zajebistym, nieziemskim, cudownym orgazmem podczas wczorajszego walenia konia, co definitywnie stawia Twój faszystowski tok myślenia o nadrzędnym dobru ogółu na szafocie zapomnienia.
Nie jesteś również żadną wyrocznią, a Twoje domniemania mają się nijak do rzeczywistości;

[Obrazek: Polish-20230910-101202972.png]

Bardzo wyśrubowana tolerka?
A to ciekawe. Mdma brałem pierwszy raz w życiu, 150mg klefa robi mnie zajebiście a "seta" alfy czy 200 mefy, wypierdala mnie na marsa i z powrotem. Wiec pytam się: gdzie jest ta wyśrubowana tolerka?
Czyżbyś wiedział o mnie wiecej niż ja sam? Magiczna kula Ci się zepsuła.
To, że wpierdalam duże dawki, to nie znaczy, że normalne na mnie nie działają. Wrzucam takie ponieważ mam nieco inne preferencje w odczuciach i chcę wyciągnąć z tripa nieco więcej od tego co ma mi do zaoferowania standardowe działanie tej Twojej zabetonowanej i książkowej dawki, lubiąc bardzo często dochodzić do granicy maksimum wytrzymałości organizmu, bo to właśnie wtedy doznania są ekstramalnie spotęgowane i to właśnie ta jebana adrenalina podnieca mnie w tym sporcie najbardziej😍

Abyś na pewno zrozumiał co mam na myśli, wyobraź sobie, że dawka standardowa danego prochu zapewni ci przejazd rowerem po asfaltowej drodze gdzie jedynym czynnikiem "podnoszącym adrenalinę" jest zefirek muskający twe jaja gdy szeroko rozłożysz nogi, podczas gdy zapodanie standardowej dawki przemnożonej przez 10 potrafi zapodać taką jazdę, że owszem, nadal jedziesz tym rowerem, ale kurwa po zboczu wybuchającego wulkanu spierdalając przed goniącym Cię tyranozaurem😎
Taka jest to "subtelna" różnica Podobno kultowa
To tylko metafora, która mam nadzieję, pozwoli na zrozumienie zarówno Tobie jak i innym, że istnieją tacy chemiczni terminatorzy jak ja, którzy wypływając okrętem szeroko pojętej wyobraźni na nieodkryty dotąd ocean doznań, powracają do portu niczym Vasco da Gama z mapą drogi morskiej do Indii😎
Zdarza się i tak, że okręt zatonie zaatakowany przez mitycznego Lewiatana lub nasz bohaterski terminator zostanie zjedzony przez T-rexa, co skutkuje dobrze nam znanym przedawkowaniem oraz utratą przytomności oraz pobudką w kałuży wymiocin (co dwukrotnie mnie spotkało) ale jestem świadom wszystkich ryzyk wyruszając w te niebezpieczne i niepoznane śmiertelnikom skalne wybrzeża przylądka Horn.

Jest to osiąganie narkotycznej nirvany, ale dotrą tam tylko ci, którzy nie boją się wyjść poza utarty schemat oraz stawić czoła wielce kurwa uczonym i zadufanym w swej nieomylności "ekspertom".
"Ekspertom", którzy naginają rzeczywistość pod swoje dogmaty i swoją zabetonowaną politykę
a to sugerując, że fantazjuję nt sumarycznych dawek (bo na pewno je kurwa zaokrąglam i generalnie to na pewno kłamię)

[Obrazek: Polish-20230910-122449573.png]


a to stawiając potężne xd diagnozy dotyczące dalekoidących zmian w mym układzie nerwowym.
Naprawdę?





[Obrazek: 20230905-175014.jpg]


A teraz konkrety.
Temat jest twardy jak skurwysyn oraz bezwonny a smak spływu delikatny i całkowicie inny niż wszystko co do tej pory miałem hehe w ustach.
Nic dziwnego bo testowałem to pierwszy raz w życiu Podobno kultowa

Nie kierując się wypowiedziami o możliwym znikomym działaniu sniffem, pierwsza poleciała laga 100mg.
Po dwudziestu minutach oczekiwania na efekty, w głowie zaczęła dojrzewać (jak się później okazało - zdradliwa) myśl:
"Co jest kurwa? Nie działa, czy jaki chuj?"
Postanowiłem dorzucić drugie tyle i poleciało kolejne 100mg, tym razem w bombie.
Po ok 40-50minut od zaciągnięcia pierwszej dawki zacząłem odczuwać znajome mi z innych serorozpierdalaczy pluszowe czucie ciała, które w pierwszej chwili przyjemnie mnie rozlewało w pościeli, by po kilku chwilach przeobrazić się w gigantyczny młot Thora wbijający mnie niczym jebanego gwoździa w łóżko.
Czuję jak zapadam się pod ciężarem tego pluszowego potwora, gorąc przeleciał przez całe ciało stawiając do pionu wszystkie możliwe kłaki, obraz zaczął wariować, dziwne jakby tłumienie w głowie i uszach oraz na to wszystko gigantyczny, ale to kurwa naprawdę gigantyczny paw.
Dobrze, że leżałem na skraju wyra bo dzieki temu uniknąłem konkretnego prania Podobno kultowa
Po zejściu tej fali uderzeniowej sytuacja się unormowała i dało się odczuć euforię, ale nie taką jaką znam. 
Czuć było w niej coś innego, niepokojącego, dotąd nieznanego.
Tamtego wieczoru poleciało jeszcze kilka bombek i...

Nie wiem co spowodowało, że zrobiłem ten wlew per rectum, do tego w dawce... 
Kurwa, chuj z tym, to był prawdopodobnie jebany badtrip mojego życia, bo jaką trzeba mieć kurwa pizdę na bani aby...
...zjeść jebaną żarówkę  Podobno kultowa
A może to tylko zły sen... I psychodela, która w takich dawkach podania narkotyku powoduje omamy i urojenia...
Jedno jest pewne, było obrzydliwie mocno i wyjątkowo (nie)realnie😎

Jprdl, jak na pierwszy raz, nie znając substancji, troche mnie poniosło, ale chuj z tym. Zwała minie. A jest potężna Podobno kultowa

Generalnie jestem na tak, choć biorąc pod uwagę MOC jaka drzemie w tych niepozornych kryształkach, bardziej bym to traktował jako mały dodatek do głównego zamówienia. 
Oczywiście mówię to z perspektywy starego ketoniarza, mając z tyłu głowy alert, że przedawkowanie tego to już naprawde nie będą przelewki.

Reasumując, temat klasa👍 do uważnego stosowania z głową.
I radzę sobię wziąć moje słowa naprawdę do serca.
Pomimo badtripa oceniam odczynnik naprawdę bardzo wysoko, SZTOS Exclamation

PS
I to nie jest tak, że nie doceniam Twojej wiedzy Lukas1985 
Po prostu fakt wymyślania sobie i dopisywania swoich teorii nt tego co dzieje się z moim ciałem oraz tego co robię, to wszystko ma się nijak do rzeczywistości.
To zwykłe wymyślanie.


RE: MDMA - Opinie o produkcie - Lukas1985 - 11.09.2023

Po raz ostatni odpisze. Nawet do końca posta nie czytałem, bo juz takie tematy przerabiałem. 
Dawkowanie MDMA to 100-250 czas działania 3-6 godzin a i tak zawyzylwm dawkowanie, bo wg psychonautwiki dawkowanie to maks 150mg
Mef - dawkowanie do 250mg czas niech będzie te 1-2 godzin. 
Ty zjadłeś - nie mam czasu sprawdzać ale niech będzie 5gr + 5gr. 
To masz 40 porcji. Łatwo policzyć, że nie spiąc tylko jedząc ketony i MDMA przylajes 40 porcji. Średnio wyszło 20 porcji MDMA to ok 60-120 godzin i mefa 20-40 godzin więc sumarycznie na bombie powinieneś być ok 80-200godzin. I to nie spiąc gdzie już 24h bez snu to potężne zmiany w psychice. 
I jak jeszcze można się zastanawiać nad toksycznością niskich dawek typu 80-100mg na całą noc tak nie ma możliwości, żeby kumulacja dawek w postaci przyjęcia kilku gram w przeciągu np tygodnia / miesiąca nie odbiła się na neuroprzekaznikach czy transporterach. To jednak temat nie o tym a o jakości produktu. 
Zostawiam tylko potomnym artykuł. Bynajmniej nie mam zamiaru odradzać stosowania MDMA, bo stosowane w niskich dawkach w otoczeniu znajomych i bliskich jest jednym z najlepszych dragów. Jednak przy stosowaniu wysokich dawek... 
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC7878040/

I nie. To nie było odpowiedzialne, to jednak Twoje zdrowie. Nie będę Cię matczyc, uświadamiać its. Mogę tylko stwierdzić fakty. Co Ty z tym zrobisz to Twoja sprawa.


RE: MDMA - Opinie o produkcie - JaTylkoPatrze - 11.09.2023

Dobra klasyczna emka. Sort jest aktywny. Polecam.