Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Wasze ulubione przyrządy do aplikacji przeróżnych rzeczy. - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Ogólne dyskusje o RC (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Wątek: Wasze ulubione przyrządy do aplikacji przeróżnych rzeczy. (/showthread.php?tid=2771)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Wasze ulubione przyrządy do aplikacji przeróżnych rzeczy. - kot_kreskowy - 25.01.2024

W końcu komenda na coś się przyda 😎


RE: Wasze ulubione przyrządy do aplikacji przeróżnych rzeczy. - LOBO - 25.01.2024

Nowy nabytek - Pipeta - Cyc? Sut? Wymie?... Jako mniej przypalowy aplikator GBL/BDO, funkcjonalny, plastykowa buteleczka(Co jest duzym plusem, bo zdarzalo sie rozbic kilka butli szklanych) i bez strzykawki za pazuchą i obawy o zagubienie...W postaci leku przeciwgoraczkowego... ;-) 

[Obrazek: IMG-20240125-211348.jpg]


RE: Wasze ulubione przyrządy do aplikacji przeróżnych rzeczy. - myname - 27.01.2024

Stówka zwinięta w ruron . Nic więcej mi nie trzeba


RE: Wasze ulubione przyrządy do aplikacji przeróżnych rzeczy. - Twilight Sparkle - 27.01.2024

LOBO skąd masz ten genialny wynalazek?


RE: Wasze ulubione przyrządy do aplikacji przeróżnych rzeczy. - LOBO - 27.01.2024

Twilight Sparkle Z apteki, lek w plynie pzreciwgoraczkowy...klawe to, zdarzalo sie, wyciagac rzeczy z kieszeni, przy spotkaniu z policemanem,..a tam zestaw, fajki zapalniczka, fifka i stzrykawka...i ma podzialke co 0.2 ml...


RE: Wasze ulubione przyrządy do aplikacji przeróżnych rzeczy. - Twilight Sparkle - 27.01.2024

I nie rozpuszcza plastiku? Jak to wygląda przy dłuższym używaniu?


RE: Wasze ulubione przyrządy do aplikacji przeróżnych rzeczy. - LOBO - 27.01.2024

No wlasnie, cos co chwile mi ubywa dziwnie i musze dolewac. Pelno plam w kiszeniach...tzryma fason...jak cos, to mozna zlozyc reklamacje i wymienia na nowy ;-),...wszystko dobrze, nawet miarka, nie wyblakla, jak to mialo zawsze miejsce z strzykawami

Edit. Pedicetamol


RE: Wasze ulubione przyrządy do aplikacji przeróżnych rzeczy. - Twilight Sparkle - 27.01.2024

Kolega pyta co to za lek. Męczy go gorączka...


RE: Wasze ulubione przyrządy do aplikacji przeróżnych rzeczy. - Lifeisbrutal - 07.02.2024

(27.01.2024, 10:14)myname napisał(a): Stówka zwinięta w ruron . Nic więcej mi nie trzeba

Jakieś 3 lata temu początki ćpania miałem od chuja siana i jak to początki człowiek kozaczył 100 zł jako zwijka było moją codziennością przez kilka miesięcy pózniej naczytałem się o różnych chorobach i przestałem aby jakieś nie złapać. A co najbardziej było wkurwiające wyobraźcie sobie takie 100 zł używane przez kilka dni przy klefie kit z tym że było zrolowane jak sto chuji xD to się dało naprawić ale zapachu klefa nie dało się wytępić no bo jak perfumem popiskać czy wyprać? No nie da się xD i przychodził moment w którym człowiek szedł do sklepu z tą stówą i nie patrząc na kasjerke wydawał tą stówe jebiącą klefem. XDD


RE: Wasze ulubione przyrządy do aplikacji przeróżnych rzeczy. - Twilight Sparkle - 08.02.2024

Lifeisbrutal pracowałam kiedyś na kasie i powiem Ci kasjera nic kurwa nie zdziwi xDDD takie banknoty co się same rolują zdarzają się częściej niż myślicie. Najlepsi byli klienci co myśleli że wyglądają normalnie kupując gumy do żucia albo jakieś picie mieląc szczęką jak krowa na pastwisku.