Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Lorazepam - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Chemicznie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Dział: Benzodiazepiny (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=51)
+--- Wątek: Lorazepam (/showthread.php?tid=2816)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Lorazepam - EmStO - 30.08.2024

Ja z chęcią bym go jeszcze wrzucił bo miałem dostęp i w sumie muszę uruchomić kontakt i może będą recepty Big Grin

Pamiętam pierwszy raz 3 sztuki zjadłem a to było w tym okresie kiedy waliłem iv i też musiałem to przypierdolic. To już co dalej było to #45 jest napisane .

Zaczynać jedna tabletka ale niema huja, że obudzisz się po 3 dniach nie wiedząc co się działo .
A dziać się może wszystko Big Grin
Uważajcie z tym benzo naprawdę wiem co mówię bo wszystkie przypaly u mnie pierwsze skrzypce grały benzo !


RE: Lorazepam - Czeslawo - 31.08.2024

(30.08.2024, 13:10)Lifeisbrutal napisał(a): Lorafen, zioło i amnezja xd nie zapomnę tej akcji do końca życia. XDD
Nie mieszajcie tak bo naprawdę wyjdzie się z domu i nawet nie wiesz kiedy jak gdzie z kim wróciłeś na drugi dzień budzisz się jak gdyby nigdy nic.  A ludzie opowiadają ci co się odjebało. XD

Widzę, że jesteś optymistą zkładając, że ludzie z takim bagażem ( Lorafen, zioło ) są w stanie wyjść z domu.
Parę buchów zioła i cięko wstać czasem z fotela, a co dopiero zarzucając jeszcze Lorka/ki, ktoś napisze, że to kwestia określonego "treningu",
jednak jak miałbym określić ten trening do realnego sportu, to musić być to wyczynowy thriatlon. Smile


RE: Lorazepam - Lifeisbrutal - 31.08.2024

Czeslawo Ja pisze poważnie, nie wiem jak do tego doszło, ale tak było. Historia wydarzyła się na faktach. Po co miałabym wciskać komuś bajeczki jak to niby lorafen mnie nie zmiotło? To nie mój styl. Ale oczywiście nie musisz wierzyć w żadne moje słowo.


RE: Lorazepam - EmStO - 31.08.2024

Zioło + lorazepam = zgon w moim przypadku .
W sumie to też zależy ile bym tego wyjaral i Lorek wrzucił ale na pewno by mi się nie chciało dupy z wyra z wielkim wysiłkiem do WC bym jeszcze doszedł .

Jedząc sam lorazepam to bym pewnie gdzieś wypierdolil znając siebie nie pamiętając gdzie i po co ale nie paląc zioła.


RE: Lorazepam - Lifeisbrutal - 31.08.2024

Jak nie macie tolerancji na benzo to nic dziwnego że siły byście nie mieli. Miałem wtedy dwa opakowania lorafen 2,5 mg plus dwie lufki może zioła do tego. Ale jakaś krzywa jazda mi się wkręciła z tego co mi ziomek opowiadał. No ja oczywiście wierzyć w to nie chciałem ale musiałem bo nic nie pamiętałem.


RE: Lorazepam - EmStO - 31.08.2024

Jakie ja przygody z benzo miałem to dobrze wiesz i Ci co mnie znają.
Ale jak bym opierdolil całe opakowanie do tego zajaral jointa to obudził bym się pewnie nago w wannie albo dupą w zalewie xD

Nie mówię, że Ci nie wierzę ale u mnie to by było nie możliwe przekroczyć progu drzwi i do tego dać radę i pamiętać by zamknąć mieszkanie Smile

Kurwa narobiłem sobie smaka na te niewinnie małe 2.5mg tableteczki 😭


RE: Lorazepam - daniel776 - 31.08.2024

do jakiego innego benzo porównali byście lorka?


RE: Lorazepam - Lifeisbrutal - 31.08.2024

daniel776 Jak dla mnie żadne inne benzo nie ma podjazdu do lorafen. Ani to nie przypomina mu relanium ani nic z tych rzeczy. Zresztą trzeba patrzeć na doświadczenia z benzo. Ja mam tolerke wyjebaną więc dla mnie pewnie różnicy nie robi co to za benzo. Byle by było i kepało. Lorafen ogólnie jak dla mnie taki inny jest jeśli chodzi o działanie. Nie potrafię tego określić co jest w nim takiego odmiennego, ale coś jest.


RE: Lorazepam - EmStO - 31.08.2024

Danielu do żadnego lorazepam jest jedyny w swoim rodzaju Smile
Po żadnym aptecznym benzo tak mi palma nie odpierdala xD
Zjem paczkę klonów i normalnie funkcjonuje (prawie)
Zjem paczkę lorka 3 dni z dupy wyjęte .


RE: Lorazepam - Czeslawo - 31.08.2024

(31.08.2024, 13:28)Lifeisbrutal napisał(a): Czeslawo Ja pisze poważnie, nie wiem jak do tego doszło, ale tak było. Historia wydarzyła się na faktach. Po co miałabym wciskać komuś bajeczki jak to niby lorafen mnie nie zmiotło? To nie mój styl. Ale oczywiście nie musisz wierzyć w żadne moje słowo.

Czy ja podważyłem Twoją historię ?
Napisałem, że to sport wyczynowy, nie dla każdego. Smile