Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
4-EMC Ice - Opinie o produkcie - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Rc-Black.com (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=69)
+--- Wątek: 4-EMC Ice - Opinie o produkcie (/showthread.php?tid=3472)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: 4-EMC Ice - Opinie o produkcie - DarkSonia - 04.04.2024

4MMC i 4EMC to idealne przykłady ketonów, które praktycznie nie smyrają serduszka i to też jest zgubne w przypadku dawkowania, bo czujesz że możesz smyrać kreske za kreseczką, i znika gramik, dwa, pięć  Wink


RE: 4-EMC Ice - Opinie o produkcie - wwojtuss - 18.04.2024

dane o testerze: 90kg 191cm 20 lat

tolerka: 3 - 4 tygodnie wczesniej 250mg MDMA z gramem ulicznego 3cmc, do czasu testow nic

set and setting: siedze przed komputerem, leci techno i gram w WoWa z ziomkami, 2 paki wkladow do GLO powinny starczyc do rana, popijam coca cole i wode.
Dzisiaj byl luz w pracy wiec jakos specjalnie zmeczony nie jestem, troche niewyspany ale po pierwszej sciezce mam duzo energii. Jak wrocilem do chaty
to zjadlem pizze, 4 srednie kawalki wjechaly bosko po robocie, smierdze jak zul ale pojde sie sie wykapac jak bede w stanie

wyglad: fajny zbity, lekko przezroczysty ale zadymiony bialawy krysztalek

pierwsza dawka 200mg z wagi, roa sniff godzina 20:35
Kruszenie poszlo bez najmniejszego problemu, temat troche rozstrzelal sie po talerzu ale raczej nic nie spadlo na podloge
Po sniffie poczulem bol w kichawie, taki lekko klujacy, splywik nie nalezal do najprzyjemniejszych,
po kolo 3/4 minutach juz czulem zmiany, troche eufo, troche wiecej speeda.
20:43 juz czuje sie bosko, glowa sama buja sie do muzyki, czuje przyplyw energii i chce mi sie pisac ta cudowna recenzje.
20:53 czuje ze mi se lekko wzrok rozmazuje i jest mi zajebiscie, czas przerzucic sie na League Of Legends

dawka druga 120mg z wagi, roa sniff godzina 21:28
eufo zajebiste, swobodnie gadam ze wszystkimi, gadam jakies glupoty, czuje ze gram lepiej mechanicznie, tak jakby moje umiejetnosci wzrosly, mam szybszy czas reakcji

dawka trzecia 220mg z wagi, roa sniff po pol na dwie dziury, 22:12
czuje sie "szybki", w oczach mi sie troche jebie, mam niespokojne nogi, mozna powiedziec ze wierce dziure w podlodze noga, slysze dzwieki glosniej i wyrazniej, miele jezorem jak jaszczurka.
Mam nogi z waty, serce dudni, cale cialo z waty w sumie, czuje sie lekki jak chmura, lekkie drzenie rak, dawno po tak malej ilosci tematu nie mialem takiej silnej fazy, powaga,
mam problemy z oddaniem moczu, musze sie skupic na tej czynnosci

podsumowanie: przyjemny temat z fajna bomba, nawet mniejsze narty mnie fajnie robily, bolesny w nosek ale bez przesady, ocena 9/10

zalaczam zdjecia, pierwsze z flashem, drugie bez
[Obrazek: obraz-2024-04-18-165845418.png]


[Obrazek: obraz-2024-04-18-165813197.png]

warto nadmienic: nie jest to recenzja moja, tylko mojego szczura Podobno kultowa