Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Duszek... - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Hydepark (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=45)
+--- Dział: Luźne tematy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=47)
+--- Wątek: Duszek... (/showthread.php?tid=3964)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


RE: Duszek... - Wlodarzk - 25.06.2024

Duch nie sprzedawał opio w żaden sposób, chodzi o te mocniejsze. Więc on i fent się nie trzyma kupy, zdarzyło mi się go kiedyś pytać na session I trzyma się od tych substancji z daleko, sprzedawać nie będzie. Przy takim asortymencie też nie potrzebował nagle fenta dodawać do oferty. Dał przecież całą listę nowości jakie wprowadzi i opio się tam nie znalazły.
Oraz gdyby został zatrzymany i już mieli na niego dowody to stronka by padła


RE: Duszek... - adriannafabianska321 - 25.06.2024

(25.06.2024, 17:19)Terrorysta napisał(a): To odrazu śmierdziało wałkiem,  kto normalny chwali się że był w Indiach po probki rc xd
Tak samo myślę , że te pogróżki do rcblacka pisała ta swinia duchowa , a za.jakis czas pedal otworzy nowy sklep... myślę że wyjebał dużo osób na dużą sumę,  pewnie banka lekko pękła,  karma wraca **********************

Sądzę tak samo w 100%
Jeszcze te peany że boze duch jest najlepszy, zrobię mu lachę, śmiać mi się chciało 
A jak widać po ruchach BTC wyjebał ludzi i elo


RE: Duszek... - Deby - 25.06.2024

I, haven't been a forum member here for a long time, so I would like to ask how long the ghost has been a trader here? Because if he already, an old biker who kept his old habits and  decent, I don't think he would cheat everyone and get out when he earns much more there whit his shop is going well


RE: Duszek... - Gotkub0456 - 25.06.2024

(25.06.2024, 22:21)Deby napisał(a): I, haven't been a forum member here for a long time, so I would like to ask how long the ghost has been a trader here? Because if he already, an old biker who kept his old habits and  decent, I don't think he would cheat everyone and get out when he earns much more there whit his shop is going well

Like a year or almost maybe i’d been with him since the beginning ‘till the very end

He’s more likely under detainment not an exit scamming likely.

Sad


RE: Duszek... - Entter - 26.06.2024

Tydzień bez ducha zleciał. Jeszcze tydzień i dowiemy się czy to 2 tygodniowe wakajki. Bo w sumie każdy ma prawo do wycięcia się na ten czas.


RE: Duszek... - Epsiakos - 26.06.2024

Wiadomo że każdy ma prawo, ale przytoczę przykład.

White-elephant jak był na urlopie to potrafił napisać od kiedy do kiedy.

Duch nie raz nawet na czacie z nami gadał, nie uwierzę że nie dał by rady napisać że od X do X go nie ma.

Druga sprawa, można już w 100% wykluczyć że go jebneli niebiescy, za duże kwoty leciały z portfela na portfel.

Obstawiam że do końca tego tygodnia sprawa się wyjasni, a my dostaniemy oficjalne info


RE: Duszek... - Avelore - 26.06.2024

(24.06.2024, 11:14)Morfeusz92 napisał(a): Duch 22.06 przelewał BTC na inny adres, więc nie ma mowy o zawinięciu Wink

Skąd wiadomo, że to jego portfel a nie po prostu tumbler btc?


RE: Duszek... - Entter - 26.06.2024

Moze jakies problemy techniczne... przy tylu klientach, zbycie, zaangażowaniu w wysyłki i ogarnianiu towaru, nie chce mi się wierzyć że chciał by wyjebac ludzi. Za dlugo na rynku był żeby porzucić wszystko. Bo na wyjebaniu nie zyska wiele. A obrót na sklepie napewno miał taki ze to wyjebanie co twierdzą niektórzy, zarobił by moment.


RE: Duszek... - Epsiakos - 26.06.2024

Czekamy na info, należy pamiętać też że nie robił tego z pobudek altruistycznych, tylko szło o hajs.

Nie był by on pierwszym czy ostatnim który tak zrobił, bo przykładów jest zwyczajnie za dużo, a w problemy techniczne zwyczajnie nie uwierzę bo z tego co wiem to nawet z górą się nie kontaktował.

Kurde nawet jakby hasła zapomniał to by napisał do admina, dostał by je bez problemu.

Zobaczcie np pracownika Blacka który często ma problemy z session, za każdym razem daje znać i wysyła nowe id.
Przepraszam bardzo ale akurat w takie brednie nie uwierze


RE: Duszek... - Terrorysta - 26.06.2024

Wyjebał ludzi i tyle w temacie.