Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Zestaw regeneracyjny - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Zdrowie i detoks (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=10)
+--- Wątek: Zestaw regeneracyjny (/showthread.php?tid=480)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: Zestaw regeneracyjny - horsii - 27.08.2022

A dupa tam. Zęby cierpią najgorzej od bakterii które sobie w najlepsze harcują bo wapujesz chemie i osadza sie tam tablica mendelejewa, zamiast myć zęby, oraz tez wazne, wykruszają od bruksizmu. samo nawodnienie to huya da. Smile
Pazyfea


RE: Zestaw regeneracyjny - Beeniepatu - 27.08.2022

Jak wspomniano wyzej, zeby psuja sie od bakterii - najczesciej beztlenowych. Trzeba myc zeby i stosowac szczoteczki do przestrzeni miedzyzebowych. Odwodnienie powoduje jedynie wysuszanie i cofanie sie dziasel - co powoduje bolesnosc i uczucie ruchomowci uzebienia


RE: Zestaw regeneracyjny - Pazyfea - 28.08.2022

A od czego ślina jest? Przeciez od czyszczenia zebow z takowych osadow i by nie wysuszaly się a jak jej nie to wtedy wlasnie nie ma jak pozbyc sie tych rzeczy z zębów.

Dodatkowo ja przynajmniej tak mam ze jak pije i mam nawodniona jame ustna to nie tre zębami nie "miele szczeną"dzieki czemu nie ścieram szkliwa.


RE: Zestaw regeneracyjny - dekadan89 - 28.08.2022

Najleoszą regeneracją jest zajebanie kolejnej dawki albo czegos innego;E joke.
A bapo alfy niszczy zęby w takim samym stopniu jak meta?


RE: Zestaw regeneracyjny - Gekon - 28.08.2022

dekadan89 zęby lecą jak o nie i o siebie nie dbasz. Poleca Ci po fecie, alfie itd. Ja z zębami problemu nie mam, ale z doświadczenia mogę powiedzieć, że jak trochę alfy w postaci oleju wleci do mordy to jest tragedia. Krew w ustach itd zalecam ostrożność.


RE: Zestaw regeneracyjny - Beeniepatu - 28.08.2022

(28.08.2022, 02:04)Pazyfea napisał(a): A od czego ślina jest?
Masz racje. Chocbys jednak nie walil nic, w pelni sie nawadnial, doskonale odzywial, ale zebow nie bedziesz myl i dobrze czyscil to slina Ci w niczym nie pomoze. Chyba, zeby miec czym opluc rachunek wystawiony za leczenie od zebologa Smile


RE: Zestaw regeneracyjny - JokerRC - 26.09.2022

Jak już witaminy suplementy kupować to tylko w aptece nie w marketach


RE: Zestaw regeneracyjny - PUDZILLA - 26.09.2022

JokerRC nie masz bladego pojęcie o czym ty mówisz, kupowanie suplementów i witamin a aptece to tylko skok na kase, jesli ktos nie ma wiedzy na ten temat to wcisną mu w aptece największy szajs

jak brać suplementy to prosto od producenta, wiele z nich ma na prawdę fajne promocje na stronach, ja od siebie polecam firmę ostrovit oraz swanson. magicznyogrod tez jest wporzadku.


RE: Zestaw regeneracyjny - Maniek - 26.09.2022

A ja polecam witaminy i minerały kupować właśnie niekoniecznie w aptece. Produkty firmy Swanson są bdb jakościowe i można kupić np. na necie.


RE: Zestaw regeneracyjny - Chochlik - 26.09.2022

Nootropy żreć a nie jakies witaminki. Cofaja zmiany degeneracyjne po ćpanku.