Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Posiłki podczas używania. - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Zdrowie i detoks (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=10)
+--- Wątek: Posiłki podczas używania. (/showthread.php?tid=986)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29


RE: Posiłki podczas używania. - Szatan69 - 19.11.2022

Jak refluks wyleczyłes napisz na pw czy w innym dziale bo mnie ciekawi


RE: Posiłki podczas używania. - Kajabuza - 19.11.2022

tome3eqkks 
McDonald's 
Cheesburgery, do tego ewentualnie frytki i shake lodowy. To zawsze wchodzi faktycznie. Mi często na kacu po ostrym piciu tylko taki zestaw pomagał się zmusić i jak na fecie leciałem. 😁



RE: Posiłki podczas używania. - JokerRC - 19.11.2022

Ja to kiedyś wszystko potrafiłem zjeść, każdy się dziwił jak na to robię
Ale na mocnym stimie to zapomnij 😁
Typy eutylon, alfa, hex itp


RE: Posiłki podczas używania. - Kajabuza - 20.11.2022

Odżywka
WĘGLOWODANOWO — białkowa powinna w jakiś sposób zastąpić posiłek podczas użytkowania niebezpiecznych, ale jakże atrakcyjnych RC. 😎
(post powstał na podstawie wniosków wyciągniętych wspólnie w wątku "Suplementy z siłowni, a RC", wszelkie prawa zastrzeżone®) 



RE: Posiłki podczas używania. - mati54 - 22.11.2022

Moje odkrycie z wczoraj to platki i tutaj moga byc dowolonie gorskie, kukurydziane jakies czekoladowe, zalane wrzatkiem zeby byly meciutkie i jedzenie w zsadzie polykanie bo sa takie miekkie w trakcie jak i po zabawie, tez tempertura ich przynajmniej dla mnie dobrze robi przelykowi wiadomo nie jst to wrzatek ale tez bardziej niz "letnia".


RE: Posiłki podczas używania. - fiodor - 22.11.2022

Będę musiał sprawdzić, kiedyś często jadłem płatki, różne, wręcz wszystkie, tylko, że z mlekiem, nie lubię z wodą


RE: Posiłki podczas używania. - Dilleraaaa - 22.11.2022

Picie płynów w znacznej ilości podczas użytkowania przyspiesza proces trawienia głównie soki poprawiają pracę (jelit,trzustki,żołądka).Trzeba jednak z tym uważać bo nie trudno o chorobę refluksową. Zalecane jest odpowiednie nawodnienie do prawidłowego działania organizmu.Dobry wpływ mają również owoce pigwowca mają znaczny wpływ odżywczy przypisuje im się działanie przeciwbiegunkowe, przeciwwymiotne,przeciwzapalne i znaczącą poprawę pracy jelit.Nalewka z owoców pomaga w procesie trawienia obniża ciśnienie krwi natomiast nasiona działają przeczyszczająco.Owoce pigwowca są bogate w błonnik i cukry,magnez, sól, miedź,cynk,fosfor,żelazo i molibdenu czyli wszystko co praktycznie nam potrzeba do prawidłowego funkcjonowania organizmu


RE: Posiłki podczas używania. - Kajabuza - 22.11.2022

Dilleraaaa sama pigwa ma to wszystko, ale sugerujesz nalewkę? (Nalewkę rozumiem jako alko mocne)
Fakt. Nie ma to jak sobie po nocce na stimach jeszcze wątróbkę doprawić wódą czy tam sprytem z owockami. 🤣



RE: Posiłki podczas używania. - Dilleraaaa - 23.11.2022

@"Kaja Buza" a znasz powodzenie" czym się strułeś tym się lecz?" Czasem takie coś jest wskazane


RE: Posiłki podczas używania. - mati54 - 23.11.2022

(23.11.2022, 01:23)Dilleraaaa napisał(a): @"Kaja Buza" a znasz powodzenie" czym się strułeś tym się lecz?" Czasem takie coś jest wskazane

To chyba dziala na zasadzie taperingu dawki po prostu, w skrocie zamiast skakac z 10 pietra schodzimy po schodach, biore to na logike, ale zadnego naukowego badania nie czytalem, stad prosze z dystansem.