Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
3-CMC - Opinie o produkcie - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Duch.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=58)
+--- Wątek: 3-CMC - Opinie o produkcie (/showthread.php?tid=2011)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42


RE: 3-CMC - Opinie o produkcie - KapitanKreska - 18.03.2023

Serwuseus Widzę masz jak ja, jak lecę to grubo potrafię w dzień 8 zrobić, lecą takie ilości, że sam się dziwię że żyje. Na alfę bym się nie przerzucił mój organizm ma wstręt do stymulantów po lotach na alfie pvp co kiedyś latała i do teraz stymulanty dziwnie na mnie działają, wręcz usypiająco. Czas na odwyk
A żeby nie było takiego offtopu 3cmc świetne, wręcz idealne. Szczury mówią że bardzo podobne do ulicy, sam też zauważyłem podobieństwo, choć mi bardziej chyba podpadł Pablo który ma to coś czego to nie ma, za to wieszkości szczurom smakuje bardziej to. Bardzo wydajne i piękny wygląd


RE: 3-CMC - Opinie o produkcie - fiodor - 18.03.2023

duch u już nie bądź taki skromny z tym w miarę sprawna wysyłka hehe nie słyszałem żeby ktoś narzekał na czas wysyłki, wszyscy zadowoleni  Wink


RE: 3-CMC - Opinie o produkcie - KiszczaK - 18.03.2023

Trójka od duch a to wysokiej jakości produkt,nie spodziewałem się że będę testować euforyk mimo że stymulanty to moja bajka i raczej 3cmc sporadycznie badałem.
Załapałem się na sampelka i o dziwo spodobało mi się działanie owego odczynnika bo synteza genialna i działanie które przeważało speedem i euforia która łączyła się z nim dawało świetny efekt wyluzowania,spokoju  i odczucia radości i szczęśliwości.
Śmiało mogę polecić i pochwalić vendora za całokształt,czyli kontakt,podejście do klienta  i odczynnik.
Pierwsze RC i jakość pierwsza klasa,zapowiada się obiecująco.


RE: 3-CMC - Opinie o produkcie - olancucki - 19.03.2023

(16.03.2023, 23:32)Maniek napisał(a): Ciągi na chlorach są pozbawione jakiegokolwiek sensu, to marnowanie towaru wg mnie.

Hahaha marnowanie towaru XD

Ciągi na fluorowcach są w deche!

Nie no trzeba i robi się przerwy po prostu..
(19.03.2023, 03:41)olancucki napisał(a): Hahaha marnowanie towaru XD

Ciągi na fluorowcach są w deche!

Nie no trzeba i robi się przerwy po prostu..

To trzeba być chyba jebnietym żeby walić betaketony w absurdalnych ilościach tylko dlatego że się ma tak zaawansowana tolerancji na nie.
(19.03.2023, 07:07)olancucki napisał(a): To trzeba być chyba jebnietym żeby walić betaketony w absurdalnych ilościach tylko dlatego że się ma tak zaawansowana tolerancji na nie.

Na to tak szybko rośnie tolerka. Że szok.


RE: 3-CMC - Opinie o produkcie - KiszczaK - 19.03.2023

W jeden dzień opierdaląc 3g to wystarczająco żeby już drugi dzień nie było sensu dorzucać.
Atomy idzie walić parę dni,chloru to na krótką zabawę niestety.


RE: 3-CMC - Opinie o produkcie - dzik - 19.03.2023

Bardzo dobre 3 CMC,, Eufo 70% speed 30%. Moc porównywalna do Guzzmana z tą różnicą, że Guzmann działał za każdym razem, tutaj po 2 dniu już nie było efektów przy takim samym dawkowaniu. Co nie zmienia faktu, że to jest rewelacyjny produkt do testowania. Kontakt z Vendorem, pakowanie i wysyłka 10/10,  produkt 8/10,  cena/jakość 10/10. Oby tak dalej. Produkt wygląda identycznie jak na zdjęciach strony. Czyli ładne przezroczyste kryształki.


RE: 3-CMC - Opinie o produkcie - fiodor - 19.03.2023

olancucki Cię tak po sampach wykręciło ? że sam sobie odpisujesz 2 razy hahah


RE: 3-CMC - Opinie o produkcie - sebekx9 - 19.03.2023

olancucki po prostu spamuje
dzik klepal Guzmann za każdym razem bo miałeś za pewne więcej serotoniny, która bardziej daje efekt tego „jebniecia”


RE: 3-CMC - Opinie o produkcie - horsii - 19.03.2023

(19.03.2023, 03:41)olancucki napisał(a): Ciągi na fluorowcach są w deche!

ale co do cmc-ków mają fluorowce? zresztą gdzie ty masz fluorowane ketony?

a fluoroamfetaminy to inny wymiar w ogóle, przecież tu nie ma co porównywać.


RE: 3-CMC - Opinie o produkcie - fiodor - 19.03.2023

horsii  jak on dostał sample i fluorowanie fety, 6apb, bromazolam i chuj wie co jeszcze w jeden dzień przetestował haha  i recki rzetelne pisze Podobno kultowa