Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
3-CMC (cola)- Opinie o produkcie - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Duch.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=58)
+--- Wątek: 3-CMC (cola)- Opinie o produkcie (/showthread.php?tid=2515)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21


RE: 3-CMC (cola)- Opinie o produkcie - baskabarbara - 19.08.2023

duch teraz to mi zaimponowałes konkretnie. A ten Lukas1985 to się pojawił na forum wtedy kiedy Ty. Dziwny zbieg okoliczności


RE: 3-CMC (cola)- Opinie o produkcie - Lukas1985 - 19.08.2023

(19.08.2023, 13:48)duch napisał(a): Lukas1985


-NIgdy nie napisałem że coś jest nie tak z 3 cmc cola.
-Nigdy nikt mnie nie pytał o to

cytat twojego posta
Ja zapytałem vendora czy wie czemu ta substancja jest brudna ? 
Spytałem czy bierze pod uwagę wysyłke do EC ?
 I czy bierze pod uwagę, że ktoś kto ma najwyższą jakość nie bierze takich produktów. 

Wszystkie sorty które odbiegają kolorem od normy nazywam w ten sposób - brudne.

3 cmc cola juz opłacone , za jakieś dwa tygodnie będe miał badania z labo.
I pokazę je tu na forum publicznie , aby uświadomić wszystkim tu na forum -  jakim jesteś ekspertem od RC.
Co jeszcze, 
mam 3 cmc idealne jezeli chodzi o wygląd , dziś mało sklepów takie ma.
Większość ma kolorowe właśnie i nie zauważyłem abyś LUKAS był taki aktywny jak w moim dziale.
 
Nie poczuwam się abym musiał Tobie na jakiekolwiek pytania odpowiadać.
Kim Ty jesteś tak naprawdę , nie moim klientem , gdybyś był moim klientem odpowiedziałbym Ci na każde pytanie.
Nie wierzysz - zapytaj innych stałych klientów czy kiedykolwiek zostali oszukani , lub wprowadzeni w błąd 
Siedzisz w tym 10 lat , czyli co robisz przez te 10 lat ? , ćpasz , sprzedajesz towar , co robisz że każdy ma cie traktować poważnie.
Ja już mam wyrobione zdanie o Tobie , jestem stary lis i na 99% nie mylę się.

cytat fragmentu Twojego posta
Zazwyczaj czystość ketonów to niech będzie te powiedzmy 80 procent. Kiedyś pytałem to o czystość typu 94procent jest ciężko, zwłaszcza w takich "garażowych" syntezach. 
Absolutnie nie prawda, ja mam całkiem inne dane co do średniej czystości ketonów.
Kogo pytałeś o czystość typu 94% 
i kto to taki znawca i autorytet że ja i wszyscy inni mamy wierzyć w jego opowieści

cytat Twojego posta
Dawno temu jeden ze sklepów kupił tego kilka kg. Po dłuższym otwarciu i kontakcie z powietrzem zaczęło to gnić. Tzn zaczął puszczać wodę. Szybko wyprzedali w cenie 100zl za dyche i nigdy już nie brali takiego towaru.

Nie chcę naprawdę komentować tego typu postów, ale przecież wystarczy choć odrobinę intelektu aby wiedzieć że wprowadzasz w błąd ludzi.
Jaki sklep no- szczerze , jaki normalny gość pochwaliłby się Tobie że taką sytuację miał , i kupił akurat ten sam towar co ja.
Przecież Ty nie wiesz skąd ja go mam i nigdy się nie dowiesz tego.
A co do tego że ktoś Ci się chwalił o tym że gnił mu towar to w to w ogóle nie wierze.
Też jestem w tym interesie długo i wiele widziałem , ale żeby 3 cmc zaczeło gnić , ja pierdole brzmi to jak jakieś SF

Cytat Twojego posta
Do tego posta jeszcze dopisze pewne pytanie które kiedyś mi zadano - skoro w założeniu wszystkie sorty mają być białe / przezroczyste to czy nie warto zapytać co jest nie tak z kolorowymi ?

Kolejna demagogia , zadano Ci pytanie , Kim Ty jesteś że ktoś w ogóle ma cię pytać o opinie ?

Następne fakty które nie pokrywają się z prawdą, w założeniu wszystkie sorty mają być białe ?????
przecież to też totalne bzdury , to nie jest prawda, są odczynniki które mają inny kolor lub odcień np. md php i jest czyściutkie.
Są transparentne (przeźroczyste to nie biały przecież)

i mógł bym podać inne przykłady ale mi się po prostu nie chce.


Za 2-3 tygodnie publikuje badania 3 cmc cola

I jeszcze jedno , nie obchodzi mnie Twoje zdanie i co myślisz w ogóle.
Ja wiem kim jesteś , moja intuicja mówi mi to jasno i wyraźnie.
Nie jesteś klientem ani moim ani w innych sklepach.
Nie jesteś sprzedawcą (vendorem)
To kim ?
W ogóle nie jesteś stroną tu , a więc napisz mi - nam kim jesteś ?
Nie chce mi się analizować Twoich wypowiedzi, dla mnie to ty jesteś zwykły bajkopisarz.
Ale masz swoje cele i konsekwętnie je realizujesz.

Ja szanuje ludzi którzy napiszą negatywną opnie, bo te też są mi potrzebne.
Ale Ty nie jesteś stroną tu , a Twoja wiedza to nawijanie makaronu na uszy. Kłamiesz po prostu !
I wprowadzasz ludzi w błąd. 

duch


Uuuuuu ale ciśnienie poszło 😅
Chętnie obejrzę te badania. 
A teraz konkrety : 
- kto mi się pochwalił, że wyprzedał gnijące cmc ? 
Był taki vendor nazywał się fejk. Dostał tego sporo i jak mu zaczęło gnić (UTLENIAC SIE)  to wystawił to za 100zl 10 gram poszło moment ale vendor sam na różowym napisał "przez wzgląd na zdrowie klientów nie będzie już tych sortów" a ludzie przez kilka tygodni jeszcze pytali o taki sort i taką cenę. Kto był na różowym może pamiętać sytuację. 


- kogo pytałem ? 😅🤣 ludzi którzy to syntezują. Jest ich sporo np na hajpie. Każdy sort inny niż biały / przezroczysty kosz, bo coś poszło nie tak. Służę linkiem jak będziesz chciał. Tak samo powstały inne fora czy kanały na YT. NIGDZIE nie widziałem, żeby gdziekolwiek ktoś sobie zrobił kolorowe cmc. 
Chyba, że dostępie błękitu metylenowego czy czerwieni koszenilowej (czy jak się to nazywa) 

- co do mdphp skąd informacje, że jest czyste ? Ja miałem mdphp brązowe i tego można było walić po 70-100 mg i w życiu bym nie powiedział, że to czyste. Zasada taka jak wyżej. Podobnie było z pv8 które jako jedyny miał vendor z cz na końcu lefgitne brane od n**-fo** i kopało przy 50 mg co przy żółtym pudrze było nie do zrobienia. 

A kim ja jestem ? 10 lat na rynku z tego ponad 6 aktywnie. Na takim poziomie aktywności jakie maja niektorzy. Nie jestem vendorem, klientem no cóż może. Nie wykluczam. Siedzę i obserwuje rynek. I u nikogo nie widziałem tyłu zachwytów nad kolorowym cmc jak u Ciebie więc się wypowiadam. 
A większość aktywnych chłopaków z tego forum znam jak i oni mnie znają jeszcze sprzed 8-9 lat 😅

A i niedawno jeszcze wrzuciłem Cię jako zacnego dostawcę benzo na hajpa gdzie nikt Cię nie znał. 
Ktoś zareklamował mi Ciebie jako dostawcę bdb leków. Ale tylko tyle. Bo tyle bierze. Na h furory z kolorkami nie zrobisz. 
Bo tam ludzie z ciekawości śledzą dyskusje nad synteza czy czystością i wiedzą co warto ćpać a co omijać. 

Wieksozsc informacji podałeś ogólnikowych. Ja uderzyłem w stół a nożyce się odezwały.
A I zdanie innych na mój temat każdy może mieć jakie chce. Nie interesuje mnie to. Kiedyś interesowało ale obecnie, raczej nie.


A o to czy z zabarwieniem / sortem jest coś nie tak ja Cię pytałem. Tutaj na forum. Nie odpisałeś i ok.

baskabarbara wprowadzasz ludzi w błąd. Ja się pojawiłem po duchu. Duch jest od lutego a ja chyba od maja czy jakoś tak.


RE: 3-CMC (cola)- Opinie o produkcie - duch - 19.08.2023

Lukas1985
nie szukam absolutnie spiny ,
Ja wiecej nie będę nic pisał , Nie jesteś klientem, nie jesteś dostawcą.
piszesz o jakimś ciśnieniu do mnie prowokująco i jak do jakiegoś idioty, 
to jest taka typowa manipulacja na która ja się nie zgodzę.
Nie mam żadnego ciśnienia , -  to Twoja wyobraźnia 
moje zdanie poznałeś. 
Ja rzadko mieszam się do konwersacji forumowiczów.
No ale ja uważam że jesteś jakimś fantastą.
Ja rozumiem każdy ma racje , swoją.
Nie mam czasu ani ochoty wdawać się z Tobą w dyskusje. 
Dla mnie Ty jesteś obcą osobą która z nie wiadomych powodów miesza się w sprawy które jego nie dotyczą !
A więc pozdrawiam cię i trzym sie,


i do teraz dalej no nie
każdy kto jest jakimś tam " kombinatorkiem " że tak to nazwę Smile
to słowa Twoje są wyraźne jak dla mnie. 


cytuje fragment Twojego Postu

Siedzę i obserwuje rynek.


To z pewnością zajebiste zajęcie. 
Ja Cię pozdrawiam


RE: 3-CMC (cola)- Opinie o produkcie - baskabarbara - 20.08.2023

Lukas1985 ok. Mi chodziło o to, że nie przed. Wtedy byłoby wszystko jasne. A tak jak już Duch zamiata plansze to różnie może byc


RE: 3-CMC (cola)- Opinie o produkcie - Lukas1985 - 20.08.2023

(19.08.2023, 16:28)duch napisał(a): Lukas1985
nie szukam absolutnie spiny ,
Ja wiecej nie będę nic pisał , Nie jesteś klientem, nie jesteś dostawcą.
piszesz o jakimś ciśnieniu do mnie prowokująco i jak do jakiegoś idioty, 
to jest taka typowa manipulacja na która ja się nie zgodzę.
Nie mam żadnego ciśnienia , -  to Twoja wyobraźnia 
moje zdanie poznałeś. 
Ja rzadko mieszam się do konwersacji forumowiczów.
No ale ja uważam że jesteś jakimś fantastą.
Ja rozumiem każdy ma racje , swoją.
Nie mam czasu ani ochoty wdawać się z Tobą w dyskusje. 
Dla mnie Ty jesteś obcą osobą która z nie wiadomych powodów miesza się w sprawy które jego nie dotyczą !
A więc pozdrawiam cię i trzym sie,


i do teraz dalej no nie
każdy kto jest jakimś tam " kombinatorkiem " że tak to nazwę Smile
to słowa Twoje są wyraźne jak dla mnie. 


cytuje fragment Twojego Postu

Siedzę i obserwuje rynek.


To z pewnością zajebiste zajęcie. 
Ja Cię pozdrawiam

Heh miałem dłuższy post ale mi wywaliło. 
Ja tu siedzę bo od lat cały czas jestem obok tego biznesu. Tych kolorowych sortów wciągnąłem więcej niż Ty masz w dostawie. I miałem wszelakie - suche, mokre, wilgotne, śmierdzące i takie bez zapachu 
Z perspektywy czasu gdyby to mnie ktoś powiedział jak takie sorry wpływają na zdrowie to bym ich nie wziął. 
Ja tu nikomu nie napisałem - nie bierz, odwrotnie - kupuj znając konsekwencje. 
Masz ładne sorty to się nie bój ludzie poprostu kupią te białe / przezroczyste. 

Dyskusje nt temat zakończę bo kiedyś już pytałem o takie kolorki:

Jak za mocno przegrzejesz roztwór żeby szybciej odparować rozpuch to się zwyczajnie zjara... dlatego może zmienić kolor na brązowy, czy jakiś ciemniejszy. Nie wiem jak wyglądają syntezy, ale przypuszczam (ale to tylko moja opinia ) że tak to wygląda.

A i na forum siedzę z jeszcze jednego względu - często na forach o dopach wypowiadają się ludzie którzy mają pojęcie o suplementacji czy chemii. 
A jak chcesz zobaczyć poziom czystości sortu wpadaj do tematu o czyszczeniu RC. I sam zobaczysz ile Ci zostanie z np 1gr czystej substancji.


RE: 3-CMC (cola)- Opinie o produkcie - Trojan - 21.08.2023

zamówiłem 3cmc podobno to u ducha najmocniej kopie tak mi mówili Smile czekamy


RE: 3-CMC (cola)- Opinie o produkcie - fiodor - 21.08.2023

Trojan jan Może i najmocniej kopie (nie próbowałem), ale na pewno nie najlepsze


RE: 3-CMC (cola)- Opinie o produkcie - Merry - 21.08.2023

Jest kozak ta cola 100mg już robi zajebista robotę polecam ...


RE: 3-CMC (cola)- Opinie o produkcie - Benito - 21.08.2023

Poczęstowany tą colą muszę napisać: 0.18 na pierwszą linkę robi robotę (dawno bez cmcków), po upływie 10 minut już czuć tę moc(minęło z 20 chyba zaczyna się peak). Sero się wylewa, chce się chodzić (ogólnie ruszać), gadać, gadka się klei jak to po euforykach, obraz się rozmywa świetna sprawa. Zmęczenie po ciężkim dniu od razu mija, jedziemy w świat na jakiś rynek pochodzić! No nie wąchałem tego w chuj(śmieszne by było mówić koledze żeby dał się sztachnąć XD) no ale spływ jak spływ na maxa się dociąga: leci po gardle ale to co ja już przeciągnąłem chlorów.. gardło nie czuje smaku - tylko to charakteryczne żarcie. Nie przeszkadza, colką z Żabki można przepić. Przystanek był, kolejne 0.2 zrobione na peaku - aktywny sorcik pobierać!

No tą colę się colą przepija! 😁😁

No jedziesz sobie wszystko pływa jakbyś miał astygmatyzm to jest piękne ♥️🔥🔥🥰


RE: 3-CMC (cola)- Opinie o produkcie - olancucki - 21.08.2023

Benito co nie że czuć sero? Biniuś mnie kiedyś zjebal że pomieszalem fakty nazwy. Ale na prawdę tu czuć sero. Też to czułem. Bardzo lubię te cole ! 

Pozdrawiam Benito i beñka.

duch jak się rozpisał to zbladlem....

Mam doczynienia z wyższą inteligencją!

Ja pierdolę olę xd zamawiam dychę tego cukru i tyle... Robi fajnie. Czuć sero-pizde. Ciekawe jak bez tolerki klepie, mi pasowało. Mega sorcik musi być w apteczce.

[Obrazek: IMG-20230821-225849.jpg]

Produkty od duch to mistrzostwo!!!





Produkty od duch to mistrzostwo!!!

Wszystkie odczynniki idealnie mieszczą się w zakresie mistrzostwa haju.

Szukajcie lepszej coli?!

Szukajcie lepszej półki?!

Nie znajdziecie, bo towar od duch jest zawsze zgodny z opisem. Żadnej lipy nie dostaniecie. więc skończcie szczekać dupami.

Fajnie że wątek się rozwija.



Hahahahaa! Jestem błaznem.