Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
CHEMSEX - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Ogólne dyskusje o RC (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Wątek: CHEMSEX (/showthread.php?tid=2519)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16


RE: CHEMSEX - falafel_szpinak@protonmail.com - 28.08.2023

(23.08.2023, 19:55)PUDZILLA napisał(a): tak jak prawi fiodor . Ja oczywiście miałem libido up po noidach, ale to po przepaleniu już takiej ilości, że na czysto mnie nie zgina lufa maczanki o wysokim stężeniu. Tak to zasypialem na siedząco Podobno kultowa


i tak to the real piko meth jak z breaking bad

kurde tylko boję się że ze spaniem po tym będzie ciężko( popytałem trochę na forum )  Tongue a ja nie mam na lądowanie 3 dniBig Grin
Tylko 4 h Tongue  czyli 18 godzina  szybka akcja 6 h ruchania i grzecznie do domu zmęczony po pracy wrocic Tongue

Pamiętam czasy jakieś 10 lat temu to po KOKOLINO drąg stał jak pojebany libido na maxa  a po godzinie jak puściło można było spać Smile ktoś wie jaka to była substancja w środku ??


RE: CHEMSEX - horsii - 28.08.2023

Od kolka? Pewnie 3-mmc.


RE: CHEMSEX - falafel_szpinak@protonmail.com - 28.08.2023

(28.08.2023, 18:46)horsii napisał(a): Od kolka? Pewnie 3-mmc.
dokłądnie tak Smile 
[Obrazek: exkluzive-droga-denik-galerie-800.jpg]

mam fote ale nie dodaje mi zdj Tongue


RE: CHEMSEX - Lukas1985 - 28.08.2023

(28.08.2023, 18:46)horsii napisał(a): Od kolka? Pewnie 3-mmc.

Może trójka może co inne. Choć tam przez długi czas siedziało 3mmc z pentem.


RE: CHEMSEX - horsii - 28.08.2023

No raczej tak, zakładam to co było na 100%. Najpierw wiadomo 4mmc, po banie 3-mmc, ew. mixy 3-mmc talk jak mówisz z pentem, albo eth-catem.


RE: CHEMSEX - JureKiler - 28.08.2023

GBL - to jest chyba jeden z najlepszych afrodyzjaków seksualnych jak dla mnie, ależ mam miłe z tym wspomnienia 

Ale zakończyłem z tym przygodę kiedy kolegi kolega zszedł po tym ale to zazwyczaj były sytuacje (które się słyszało) ze walili bez miary przechylali kieliszek czy chuj wie co pare mililitrów za dużo i kaplica 

Tez mialem odcięcie po 2,2 mililitra na raz w pokoju hotelowym zarzygalem nieświadomy cały pokój i obudziłem się w wannie zimnej wody rozebrany bo straciłem
 Kontakt ze światem ale to była moja wina tylko i wyłącznie bo mnie poniosło z ilością 😂 tego się bierze 1.0ml max 1.5ml na raz 

Wracając do wspomnień to piękne z tym chwile miałem bo lubię badać stymulanty z płcią przeciwna (piękną) leciało któregoś razu 1ml gbl na zmianę z 4cmc i to była najpiękniejsza faza życia No i doznania z kobieta 😂


RE: CHEMSEX - fiodor - 28.08.2023

JureKiler nie świruj z tym 1,5ml max heheh bo ktoś uwierzy, chyba że mówisz o ludziach bez tolerki. Nawet tacy 1,5ml leja na start, a przy stimach czy euforykach to już wogule inna bajka  Cool


RE: CHEMSEX - Mrs.Darkness - 29.08.2023

Dobry euforyk na takie zabawy to 3 cmc albo MDMA moim zdaniem lub 3 cmc i lekki stim


RE: CHEMSEX - JureKiler - 29.08.2023

fiodor  mordo ja widziałem ludzi co walili po 3militry ale nie wiedzieli ze ten koleś co im daje rozrabia to z wodą Wink ja mówię o czysciutkim płynie ja na to tolerki nie miałem i 1.2 to już była dla mnie faza sztos


RE: CHEMSEX - fiodor - 29.08.2023

Ja też mówię o nie beltanym czysiochu, mało widziałeś. Przeciez 1ml to na granicy placebo odczucia bez tolerki, góra jak po 1 piwie. I to nie tylko moja teoria, ale i witryn poswieconym takim środkom. 2 ml nawet bez kawy i idę po linie zawieszonej na pierwszym piętrze haha