Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
MDMA - Opinie o produkcie - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Duch.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=58)
+--- Wątek: MDMA - Opinie o produkcie (/showthread.php?tid=2618)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19


RE: MDMA - Opinie o produkcie - Merry - 11.09.2023

Substancja: MDMA
Testowaly 3 kobity i 3 chłopów
Dawki kobiet po 120mg ,a chłopy po 160mg , temat rozkruszylismy na pyl i wrzuciliśmy do soku po czym wypiłyśmy ... mija niecałą godzinka i buuuuum zaczyna się zaczęło bujać jak ja statku ,uszy lekko przytkane kolory 1000 razy wyraźniejsze, do tego szły słabe drinki ,a w tle muzyczka Smile faza trwała dobre 4 godziny , nic nie dorzuciliśmy, bo nie było potrzeby temat bardzo mocny, i UWAGA temat działa z opóźnieniem nawet godzina czasu ... POLECAM ,ale z głową.


RE: MDMA - Opinie o produkcie - Szaryno123 - 12.09.2023

Ja pierdole! CO TO ROBI Z GŁOWĄ!! STOJE W MIEJSCU I TAŃCZĘ!! XDD Muza wchodzi jak stary po drabinie, szczękościsk jest
Polecam. 
300mg poszlo

No i naprawdę działa opóźnieniem i to na Maxa nawet do 2h wtedy jest peak.

Na początku pomyślałem kutwa to tylko tyle? Ale żal. Odczekalem i jest zajebiecie


RE: MDMA - Opinie o produkcie - C84S - 12.09.2023

Szaryno123 jak już skończysz zabawę Smile Opisz swoje doświadczenie. Jestem ciekaw Smile


RE: MDMA - Opinie o produkcie - Trojan - 14.09.2023

Dostałem emkę w gratisie przeźroczysta bryła bardzo ładnie wygląda jeszcze lepiej się kruszy w działaniu euforyczna dosc długo trzyma nada się na imprezę na posiadówkę w domu czy do kumpla bardzo fajny odczynnik polecam wam Smile


RE: MDMA - Opinie o produkcie - shaqu245 - 14.09.2023

duch jeśli mogę Cię zapytać to czy będzie Mka stale w ofercie? Czy to jest tylko jeden rzut i nie wiadomo co będzie dalej ?
Niby pytanie blache, ale odpowiedź na nie napewno pomoże wielu podjąć decyzję o tym co wrzucić do koszyka.
Bo nie powiem wrzucasz na sklep takie przysmaki że sam odczuwam już małe dylematy Smile


RE: MDMA - Opinie o produkcie - duch - 14.09.2023

Na stałe bedzie w ofercie


RE: MDMA - Opinie o produkcie - Lopek1123 - 15.09.2023

Przyszła prubks ale Dzis odpuszczę prube jutro się wypowiem


RE: MDMA - Opinie o produkcie - KiszczaK - 17.09.2023

url=https://ibb.co/RNQLKJP][Obrazek: IMG20230917084621.jpg]
[Obrazek: IMG20230917084456.jpg]

MDMA od duch to specyfik który mnie porobił (pozytywnie) i rozpłynąłem się siedząc z bananem na ryju, a ile upłynęło czasu to nie wiem, tak było wykurwiście.
Ukruszylem kawałek kamyka i w napoju, szklance ok 1/3 cieczy.
Wypite jednym lykiem czekałem na efekt, do 40 minut zaczęło się, czyli...
Ręce się pocily, zrobiło się lekko zimno, a po chwili ta pizda która ta substancja powinna robić.
Zadupcony, bezproblemowy, i w środku czułem mrowienie i zacisk zębów i wszystko się podobało.
Material konkret, sniff odradzam, szkoda materiału, orał pokazuje co jest czym. 
Twierdzę że te kamyki to towar który robi robotę w 100 %


RE: MDMA - Opinie o produkcie - Epsiakos - 17.09.2023

Substancja - MDMA

Wiek użytkowników - 34 i 30


ROA - Oral, w kapsułkach żelowych

Dawkowanie - 80mg (nie było zwiększania dawek)

Dostałem w samplu od duch za co dziękuje, na testy mdma.
Substancja w moim odczuciu wysokiej jakości, usiedliśmy z moja lepsza połową wieczorkiem i łącznie sugerując się BHP jak i tym ze ona nie zażywała akurat eMki do tej pory to dorzutek było mało Smile

Piękny pluszowy stan + odpowiednia muzyka i po prostu pochłonęła nas pierw rozmowa a potem była chęć na bliższe doznania Wink

Zaczęło działać po około godzinie (może 1.5h ? nie pamiętam dokładnie) ale zalogowało naprawdę przyjemnie Smile
Dłużej nie siedzieliśmy bo i też nie czuliśmy potrzeby a wiedząc jak działa dokładnie też nie chciałem przegiąć bo naprawdę Mocne

UWAGA ! Substancja jest naprawdę mocno aktywna, nie dorzucajcie bezsensownie bo zrobicie sobie krzywdę a wasze doznania nie będą należały do tych z gatunku przyjemnych. Długo loguje i jak już musicie, poczekajcie do Peaku.

Ogólna ocena moja 8.5/10 - Nie mój do końca gatunek substancji ale bardzo fajna
Ogólna ocena partnerki 10/10 - Jej kategoria doznań i wyszło na to że jej substancja

Mogę polecić z czystym Sumieniem



RE: MDMA - Opinie o produkcie - wiktororban - 19.09.2023

Napewno to nie MDEA? Mniej energetycznie i dużo bardziej psychodeliczne mulące niż MDMA..tańsze w produkcji dlatego często robi się wały goniąc MDEA albo klepiąc piguły na MDEA zamiast MDMA