Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Piguły Cola - Opinie o produkcie - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Duch.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=58)
+--- Wątek: Piguły Cola - Opinie o produkcie (/showthread.php?tid=2677)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15


RE: Piguły Cola - Opinie o produkcie - Diabeuu666 - 28.10.2023

Bardzo mocne piguły. Przypominają mi się najlepsze lata 2000 rok hehe
Wykręcają strasznie, mega błogostanu euforia. No cos wspaniałego!!! Jedne z lepszych jakie jadłem.. dałbym je na równi z dawnymi białymi Supermena mi, Mitsubishi i podwójne wiśnie.
Prima sort.
Jedna miażdży.  Zajebisty towar!!!

10/10


RE: Piguły Cola - Opinie o produkcie - Czeslawo - 28.10.2023

Zarzucona jedna pixa od duch  tuż przed 20:00 (mam na zegarze teraz 20:30 ) Pigula załadowała się !
 
Kur*a jakie to ZAJEBISTE !   Heart

Piękny jest świat, taxi w drodze, miejscówka w klubie zaklepana, lecę w miastooo !   Big Grin


RE: Piguły Cola - Opinie o produkcie - Twilight Sparkle - 03.11.2023

Piguły cola pozytywnie mnie zaskoczyły. To nie żadne szare tesle ani inne puniszery na piasku. Solidna piguła taka jaka powinna być. Jak was coś nie klepie to macie coś nie tak z receptorami wypalonymi na chrupko. Klepie i to kurwa jak. Moje receptory nie są w idealnym stanie a i tak jedna spokojnie wystarczy. Długo się ładuje, nie dorzucamy. Na litość boską nie dorzucamy dopóki się nie załaduje xDDD Działanie takie jakiego się można spodziewać po tym oddczynniku, nie będę się rozpisywać. Działa jak trzeba. A dla wszystkich ciekawych czy było grane PR - było.

Znakomicie nadaje się do robienia zboczonych rzeczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)


[Obrazek: col.jpg]


RE: Piguły Cola - Opinie o produkcie - dzik - 05.11.2023

Mi osobiście te piguły nie podeszły, nie jest to chyba czyste MDMA, czuć profil speeda zamiast czystej euforii, tylko ten speed jest mało przyjemny zupełnie różny od tego co oferuje 3CMC lub amfetaminol.


RE: Piguły Cola - Opinie o produkcie - horsii - 14.11.2023

dzik  wiesz, speed mozesz czuc bardziej bo wypłukanie z sero... nie mowie zaaraz ze jestes przetyrany ale no różnie bywa. 


nie chce byc chamski, nie że do Ciebie się pruję,  ale już widziałem kiedys typów-eksperów. Jeden dostawal mefa (100 % mef z papierem że to mef) , i koleś rzucał sie że to nie mef  tylko to jest 3-cmc z fetą czy coś i w ogóle jakieś opowesci dziwnej tresci. Skurwysyny mają chromatograf w nosie.
Moze  ci nie weszlo przez deficyt neuroprzekaznikow. Powodow moze byc duzo, mnóstwo.


Kupujcie testery no z protestkit. Toc to grosze są.


Ja jadłem tylko 2gr trójki ostatnioo, no troche płukanie organizmu itd ale no tam no, chuj... mam te cole jedną, lezy sobie, zjem sobe za parę dni, zobaczymy jak to sie ma.


Tym bardziej że wszyscy chwalą Cole, a no, to nie jest forum dopek z naganiaczami, wiem co tu za userzy, wiem że jedli i ich rozjebało. Podobno kultowa


RE: Piguły Cola - Opinie o produkcie - Diabeuu666 - 15.11.2023

Pixy coca-cola kozak!
Jedna robi już świetną robotę, jak wchodzi to czuć ta powoli zalewającą nas euforię i szczęście która narasta z minuty na minutę.
Dochodzi do tego taka zajebista lekkość ciała i najlepsze że nie ma tu żadnej mowy o zamułe. Że leżymy i tyle. Normalnie człowiek się budzi, źrenice jak 5zł. Chce się tańczyć, rozmawiać z kimś, wyrzucić z siebie wszystko hehe miłość wszechobecna. Działanie około 4h
Raz zarzuciłem dwie na raz i było gruuubo ale tak lubię wiec idealnie. To już był kosmos piękny!!!
10/10

Świetne pixy. dawno takich nie jadłem. 

duch 💥👌🏼


RE: Piguły Cola - Opinie o produkcie - C84S - 15.11.2023

Diabeuu666 nic ino białe rękawiczki i gwizdek i LECIMY Smile


RE: Piguły Cola - Opinie o produkcie - Diabeuu666 - 15.11.2023

Fajnie jakby wróciły stare poczciwe białe Mitsubishi oraz podwójne wiśnie ❤️❤️❤️


RE: Piguły Cola - Opinie o produkcie - Mef123 - 15.11.2023

Ile jest sppeda w tych pigułach w porównaniu do euforii?


RE: Piguły Cola - Opinie o produkcie - LOBO - 15.11.2023

Diabeuu666  skoro te "pixy są takie kozak miłość kosmos piekny" 10/10. To po co Ci mitsubishi i wiśnie, o składzie prawdopodobnie niewiadomym ?! Sentyment Cie wzywa Ty brutalu ;-)
Mef123  82.6/17.4