Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
4-MMC Crystaline - Opinie o produkcie - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Rc-Black.com (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=69)
+--- Wątek: 4-MMC Crystaline - Opinie o produkcie (/showthread.php?tid=3550)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


RE: 4-MMC Crystaline - Opinie o produkcie - DarkSonia - 17.04.2024

(10.04.2024, 23:18)Bartek napisał(a): Ma to jakiś zapach?
TAK... ma... ketonu... mefedronu... nie pomylisz tego z niczym innym.
(16.04.2024, 18:05)bouli00 napisał(a): Jak oczy po tym, jak ze snem?

po tym? masz oczy jak 5cio złotówki, ale do godziny jesteś normalny, jak gdyby nigdy nic, dość szybko schodzi jak na mefedron przystało.

dla przykładu takie 3cmc potrafi trzymać długo, wielu to wkurza bo euforii nie ma ( jest tylko po przyjęciu dawki ) i jest nachalny speed który nie pozwala na dorzutki no w sumie pozwala, jak ktos lubi tyrać serducho haha Wink pozdrowionka  Heart


RE: 4-MMC Crystaline - Opinie o produkcie - bouli00 - 18.04.2024

Jadę już trzecia aplikacje donosowa i powiem wam, że nie działa. Czuć w nochalu stara emke, delikatnie smyra, ale efektów prócz wkurwienia żadnych. A miałem detox długu, zawsze około miesiąca. Śmierdzi mocno rozpuszczalnikiem i zastanawiam się, czy zamiast CRYSTALINE nie dostałem Crystal. Nijak maja się efekty do waszych opisów - jestem zawiedziony Sad


RE: 4-MMC Crystaline - Opinie o produkcie - DopalSajko - 18.04.2024

O kuhwa gościu nie strasz, bo ja się już nastawiłem na konkretne bicie konia


RE: 4-MMC Crystaline - Opinie o produkcie - dzwudziesty - 18.04.2024

Masz zdjęcie sortu?


RE: 4-MMC Crystaline - Opinie o produkcie - Epsiakos - 18.04.2024

Ciekawe, jedna osoba zgłasza że nie działa.

Daj zdjęcie sortu, miałem okazję to badać jak leciały pierwsze sample i mam też potwierdzenie od znajomych co pobrali że jak najbardziej aktywne dlatego proszę o zdjęcie chociażby zanim będzie nagonka.


Tak poza tym , rozpuszczalnikiem? Pokaż to zdjecie


RE: 4-MMC Crystaline - Opinie o produkcie - bouli00 - 18.04.2024

(18.04.2024, 15:52)DopalSajko napisał(a): O kuhwa gościu nie strasz, bo ja się już nastawiłem na konkretne bicie konia

Dobra ekipo. Przepraszam, że wystraszyłem. Zaczęło działać, bujać, miękko, ale trzeba było przyjąć dawki większe aniżeli legendarnych sportach. Podejrzewam, że działa mi to co splynelo po aplikacji nosowej. Czyli 1h. Ale libido nie uswiadczam. Mimo wszystko spodziewałem się trochę czego innego. 3EMC daje znacznie więcej euforii..tu trochę rozlewa


RE: 4-MMC Crystaline - Opinie o produkcie - Epsiakos - 18.04.2024

bouli00 kiedy brałeś 3emc ? Z ciekawości pytam, a co do mefki najlepiej bombke walnac a dopiero potem poprawić sniffem.

Co do libido jest to kwestia indywidualna i przede wszystkim zależna od nastroju, jak się teraz denerwowałes to musisz postarać się o zmianę nastroju teraz Wink


RE: 4-MMC Crystaline - Opinie o produkcie - DarkSonia - 18.04.2024

TUTAJ tolerancja gra duża rolę
przerwy / wielkość dawki no i sposób zapodania tego cudownego leku na wszystko  Angel
jak wszystko zgrasz nie zamienisz tego z żadnym innym ketonem  Heart


RE: 4-MMC Crystaline - Opinie o produkcie - bouli00 - 18.04.2024

(18.04.2024, 16:51)Epsiakos napisał(a): bouli00 kiedy brałeś 3emc ? Z ciekawości pytam, a co do mefki najlepiej bombke walnac a dopiero potem poprawić sniffem.

Co do libido jest to kwestia indywidualna i przede wszystkim zależna od nastroju, jak się teraz denerwowałes to musisz postarać się o zmianę nastroju teraz Wink

Jakieś 3tyg temu. 3cmc działa na mnie od razu po aplikacji, nawet małej ilości. Tu trzeba trochę więcej i wtedy jest ok, ale jak mówię. Opinie zachęcały mnie bardzo. Tu najgorszy jest ten zapach rozpuszczalnika. Zamknąłem stuff w pojemniku jałowym i jak otworzyłem, to myślałem, że się zrzygam - sam rozpuszczalnik- aceton. Dopiero po aplikacji czuć ten specyficzny smak i zapach starej mewy. Jednak polecam bombki. No i bardzo liczyłem na te zwierzęce libido o którym pisali wyżej, ale póki co nic


RE: 4-MMC Crystaline - Opinie o produkcie - Epsiakos - 18.04.2024

Jutro dojdzie to sprawdzę i powiem, ale generalnie emc mogło cię wypłukać i jak mówiłem, brak nastroju jest tutaj też ważny bo pisałeś że było zle i później zalogowało.

Ogólnie tolerancja krzyzowa ale mogę się mylić dlatego przywołam nie zależnych ekspertów
horsii Lukas1985 jakbyście mogli ewentualnie mnie skorygować bądź dodać to o czym zapomniałem/nie wiem