Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Kolega z forum. Uwaga na Diabeuu666! - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Hydepark (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=45)
+--- Dział: Luźne tematy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=47)
+--- Wątek: Kolega z forum. Uwaga na Diabeuu666! (/showthread.php?tid=3944)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


RE: Kolega z forum. Uwaga na Diabeuu666! - W4M4H - 20.06.2024

ZmiataZplanszy no to niech administracja się wypowie czy ona przynajmniej zobaczyła jakieś dowody. Ja jedynie chce żeby było wszystko podane na tacy żeby można było widzieć kto odwalił coś


RE: Kolega z forum. Uwaga na Diabeuu666! - ZmiataZplanszy - 20.06.2024

Wnioskując po tym co diabełek pisze to wyjebał ich na siano xd jak z zrozumieniem wszystko to czytałeś od początku co pisał xD


RE: Kolega z forum. Uwaga na Diabeuu666! - W4M4H - 20.06.2024

DannyDeVito  jeśli możesz pokazać to chyba najlepsza rzecz, nie bądź zły jeśli to prawda ale już nie raz były sytuację gdy ktoś kogoś pojawiał. Wolę być ostrożny niż być zmanipulowany


RE: Kolega z forum. Uwaga na Diabeuu666! - kot_kreskowy - 20.06.2024

W4M4H 
Weź skończ pierdolić o białkach, w tym wypadku slowo kilku osób robi za białko.
Kogo ty kurwa chcesz rozkminiać, co?
9 lat zapierdalałem pudła to jak chcesz to możemy pogawędzić na remat rozkminiania


RE: Kolega z forum. Uwaga na Diabeuu666! - W4M4H - 20.06.2024

kot_kreskowy właśnie też pomyśl ile razy były pomówienia w twoim życiu wokół ciebie. Chce tego uniknąć. Dbam o prawdę. Autor tego powinien odrazu pokazać dowody aby wszystko było jasne.

To aktualnie tylko słowa nie poparte żadnym dowodem typu kawałek ss wiadomości lub czegoś


RE: Kolega z forum. Uwaga na Diabeuu666! - kot_kreskowy - 20.06.2024

W4M4H 
Weź pod uwagę, że to co się przydarzyło DannyDeVito dziwnym trafem miałem i ja. Z tą tylko różnicą, ze ja mu nie wysłałem kasy.

Powtarzam słowo kilku osób w tym wypadku robii za białko.
To nie jest jebany zbieg okolicznosci.

Idę spać a tobie życzę udanego rozkminiania😎


RE: Kolega z forum. Uwaga na Diabeuu666! - W4M4H - 20.06.2024

Wiem o co ci chodzi. Czytałem też i właśnie wiele osób to pisze dlatego dla mnie to jest prawdopodobne. Jak dostanę kawałek rozmowy lub coś wtedy będzie już to pewne.

Jeśli miałeś taką sytuację to też dużo to zmienia w moim postrzeganiu, bo jednak jesteś na tym forum jedna z bardziej wiarygodnych osób. 

Zobaczę jak dostanę ss lub jak się to rozwinie


RE: Kolega z forum. Uwaga na Diabeuu666! - kot_kreskowy - 20.06.2024

Kurwa, mam wrażenie że oni razem ćpają i teraz jeden drugiego kryje😂
I to by pasowało bo jeden i drugi uparty jak cep, pierdolą tak samo od rzeczy, oewnie ćpają te same tematy to i stopień odklejenia jest taki sam, no kurwa rozkminiony zostałeś obrońco Diabla🙋
Astalawista bejba Podobno kultowa


RE: Kolega z forum. Uwaga na Diabeuu666! - W4M4H - 20.06.2024

kot_kreskowy chodzi ci teraz o mnie? 

Jeśli tak to nie znam Diabeuu i nie zamierzam nikogo poznawać z forum. Jedynie kogo znam to SztywnyMisza 
Jeśli twoje odklejenie nazywasz poprostu chęć zobaczenia czegoś na czarno biało to trochę śmieszne podejście masz. Uważam że jeśli ktoś o kimś coś pisze powinien pokazać dowod. Takim czymś mogę zaraz powiedzieć że np pół forum to rozjebusy lub coś takiego.

Jestem już po zobaczeniu SS. Widzę wszystko dokładnie. Tak Diabeuu666 zrobił scama.


RE: Kolega z forum. Uwaga na Diabeuu666! - Epsiakos - 20.06.2024

Kurwa i to hat-trick chyba nawet polecial xD