Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Duszek... - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Hydepark (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=45)
+--- Dział: Luźne tematy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=47)
+--- Wątek: Duszek... (/showthread.php?tid=3964)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


RE: Duszek... - Entter - 26.06.2024

Rzeczy niespodziewane też się dzieją w życiu przez ktore nie mysli sie o niczym innym. Trzeba czekać, A nie osądzać. Narazie to nie jest długi okres, jak nie daje znaku. Z czasem wyjdzie co się stało. W wyjebe i zawinięcie nie wierze, bo wcześniej już by odjebał, nikt nie robi tak długiego podkładu pod przekręt


RE: Duszek... - Epsiakos - 26.06.2024

Entter uwierz że robili i to większe podkłady, druga sprawa są te masowe przelewy btc u niego


RE: Duszek... - Entter - 26.06.2024

Masowe przelewy mogą tez świadczyć o deptaniu po piętach i przenosinach wszystkiego. Ja tam wierze ze lada dzień dowiemy się że wszystko git


RE: Duszek... - Powerpolish - 26.06.2024

Juz raz przenosił magazyny itd, wtedy informował o tym, teraz też by poinformował, chociaż administrację, te zniknięcie beż żadnego słowa jest strasznie dziwne i wszystko wskazuje na wyjebke


RE: Duszek... - wiadomix - 26.06.2024

Jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi kasę.
Tyle w temacie.


RE: Duszek... - Powerpolish - 26.06.2024

(26.06.2024, 09:17)wiadomix napisał(a): Jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi kasę.
Tyle w temacie.

Gość miał taką wysoka pozycje i tyle zamówień, że on miesięcznie pewnie robił więcej niż miałby z ew wyjebki, teraz dzięki temu inne sklepy przejmą jego klientów, a jak wejdzie z nowym sklepem pod przykrywką to i tak ludzie pewnie się zorientują, wątpię w wyjebie, moim zdaniem to bym człowiek z zasadami, potrafił zwrócić kase jak komuś coś nie pasowało i dać nawet w kredo, tzn jak brałem większe zamówienie to sam propononowal że wyśle mi cały towar a dopłacę w ciągu tygodnia to co mi brakowało jak chce, sam wyszedl z taką alternatywa, ale byłem człowiekiem który brał od niego na kilka tys miesięcznie. Jedna osoba wyżej też pisała że chciał jej zwrócić kase jeszcze niedawno. Ja miałem super ceny u niego i sporo zarobiłem dzięki niemu, złego słowa nie powiem na niego, bo nie mam podstaw, mogę mówić tylko same dobre.


RE: Duszek... - wiadomix - 26.06.2024

Ja tam nigdy u niego nie zamawiałem. Rozmawialiśmy kilka razy. Też złego słowa nie mogę powiedzieć.
Przytoczyłem tutaj to stare polskie powiedzenie z racji tej dyskusji która się tu toczy. Za dużo gdybania, za mało suchych faktów.


RE: Duszek... - Entter - 26.06.2024

Raczej sporo ludzi brało od niego na grubo. Ja zawsze dostawałem to co zamawiałem i to ekspresem. Teraz jest czas nagonki za fentanyl. To że na sklepie nie pojawił się nie znaczy że nie przeszedł przez niego. Albo jakis kontrachent od ktorego bral nie mial z nim styczności. Może przez to wyciszenie... poczekamy zobaczymy. Musiało stać się coś na grubo.


RE: Duszek... - Epsiakos - 26.06.2024

(26.06.2024, 09:05)Entter napisał(a): Masowe przelewy mogą tez świadczyć o deptaniu po piętach i przenosinach wszystkiego. Ja tam wierze ze lada dzień dowiemy się że wszystko git

Ale po co przelewać ? Nie mam nic do ducha bo nie raz zamawiałem, portfele są nie przypisane na żadne dane itp więc póki leżą to siano jest bezpieczne.

Do tej pory nie było takich ruchów u niego, a niestety wszystkie przypadki z jakimi się spotkałem jak takie coś miało miejscez zwiastowało albo o zamknięciu sklepu wraz z rozliczeniem się, bądź zwyczajnie na wyjebce.

Zaden vendor nie opróżnia do cna pitera, jak do końca weekendu nie da znaki jakiegokolwiek - to niestety ale wyparował jak kamfora.


Policję można wykluczyć, już by się chwalili tym


RE: Duszek... - kot_kreskowy - 26.06.2024

Duch i wyjebka?
Wy kurwa ignoranci...
Duch prędzej pomoże a niżeli wogule pomysli o wyjebaniu kogokolwiek.
Ja jestem tego najlepszym przykładem.
A pomógł mi naprawdę DUŻO na co mam dowody. Na chwilę obecną nie zamierzam niczego na siłę udowadniać, dopóki sytuacja się nie wyjaśni musicie mi uwierzyć na słowo.
Gdy Misza poszedł siedzieć to był pierwszym do pomocy, gdy mi sie życie spierdoliło to prócz innej jednej osoby z forum, był pierwszym do pomocy, za darmo oferował kartki do więzienia dla normalnych ludzi a o ilości sampli jakie wysyłał bądź nawet darmowych pak na święta o wartości 1K nie wspomnę.

O tym już kurwa zapomnieliście prawda?

(26.06.2024, 09:41)Epsiakos napisał(a): Zaden vendor nie opróżnia do cna pitera, jak do końca weekendu nie da znaki jakiegokolwiek - to niestety ale wyparował jak kamfora.


Policję można wykluczyć, już by się chwalili tym
Nie masz szklanej kuli więc skończ waść...

A co do policji , to na pewno się pochwalą dwa tygodnie po XD