Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
PacLab.pl - Temat Główny - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: PacLab.pl (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Wątek: PacLab.pl - Temat Główny (/showthread.php?tid=4383)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: PacLab.pl - Temat Główny - smakosz - 10.09.2024

Dziwne bo u mnie paczka byla wyslana expresowo. Obsługa klienta i kontakt na najwyższym poziomie. Polecam tramadol bo jest bardzo wysokiej jakości!


RE: PacLab.pl - Temat Główny - Bogdan Boner - 11.09.2024

Kolega chyba ma nadzieję że się spóźnią i będzie jak z darmową pizzą co ostygnie zanim dojedzie xDDDD


RE: PacLab.pl - Temat Główny - voice.of.voiceless - 12.09.2024

Zamówiłem bromantam 1g (za fasoracetam), l-DOPA 5g i 1,4-bdo 100ml. Do tego dostałem dodatkowo gratis w postaci sildenafilu(? to mi się nie przyda Podobno kultowa), tramadolu i fl-modafinilu (to mnie ciekawi niezmiernie). Rakieta leciała kilka dni, z przyczyn logistycznych musiały dwie wylecieć. Pakowanie średnie, ale nie jest konieczne pancerniak przy nootropach. Co do produktów na pierwszy rzut oka nie ma zastrzeżeń, bdo w krysztale przyszło, musiało chwilę odstać zanim zostało polane, resztę będę badać z czasem. Jak skończe bdo, to wezmę się za nootropy. 


Kontakt jest w porządku, jak jest vendor na linii, to odpisuje w kilka minut, a na odpowiedź nie czekałem więcej, jak 6h. Polecam allegrowicza, the next big thing!

[Obrazek: image.png]

[Obrazek: image.png]


RE: PacLab.pl - Temat Główny - Szufelka - 13.09.2024

Zamówiona dyszka noopeptu przyleciala w ciagu 2/3dni. 
Poprosiłem o gratis w postaci tadalafilu. Otrzymalem, za co bardzo dziękuję Wink
Zamowienie było składane poprzez strone. Metody płatności w miarę ok. Dodalbym tylko LTC, z uwagi na wartość tej waluty w porownaniu do  CENA - ILOSC niektorych produktów.
Pozdro !


RE: PacLab.pl - Temat Główny - PacLab - 15.09.2024

Uwaga wszyscy użytkownicy dopal! wyprodukowaliśmy nową molekułę FLUOROPEMOLINĘ i szukamy beta-testerów, zależy nam na pięciu osobach które dostarczą nam możliwie jak najbardziej szczegółowy raport z testowania substancji a zależy nam na osobach które:
- leczą się na ADHD lub mają doświadczenie z przyjmowaniem leków na ADHD,
- mają doświadczenie w stosowaniu stymulantów/nootropów,
- są rozsądne i potrafią bezpiecznie badać nową, nieznaną molekułę.

Prosimy o pisanie na pw dlaczego akurat ciebie powinniśmy wybrać i po około tygodniu odpiszemy wybranym i poprosimy o dane do wysyłki


RE: PacLab.pl - Temat Główny - Inferno - 15.09.2024

Poszło PW, spoko że podajecie na forum info o przetestowaniu - a nie wprowadzacie jej od razu jako nowość.
Pozdro


RE: PacLab.pl - Temat Główny - Schrodinger.duck - 15.09.2024

Trochę mają problem z logistyką jak wszyscy smakosze z dopal się rzucili, ale dobra komunikacja, zamienniki dostałem jak czegoś nie było, zwrot jak coś wyszło też, kod rabatowy nawet, więc ludzie stojący za sklepem się starają i to się szanuje Smile))


RE: PacLab.pl - Temat Główny - DGEloV - 16.09.2024

PacLab to świetny vendor jeśli chodzi o opium!!!! Tramadol pierwsza klasa


RE: PacLab.pl - Temat Główny - Supernova - 17.09.2024

Bardzo ciekawy sklep witam na pokładzie na pewno coś zamówię


RE: PacLab.pl - Temat Główny - DGEloV - 17.09.2024

Tramadol maja dobry polecam