Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Bromazolam - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Chemicznie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Dział: Benzodiazepiny (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=51)
+--- Wątek: Bromazolam (/showthread.php?tid=493)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


RE: Bromazolam - Kajabuza - 04.08.2022

Serio, żadne benzo tak mi nie przyspieszało rzeczywistości jak to. Żadne klony, rolki czy inne.

Wczoraj trochę ucierpiałem w robocie i miałem problemy z zaśnięciem mimo zmęczenia okrutnego. Wziąłem 3mg około 22. Zasnąłem szybko, ale dziś to jest szaleństwo. Do pierwszej przerwy mam 4h, moment zleciało mimo, iż gdzieś tam w głowie maruda siedziała, że "pracować karzo". Podobno kultowa

Ok po pierwszej przerwie do drugiej 3h. Wracam z WC z poczuciem, że toż to z 2h jeszcze do przerwy. Patrzę za 3 minuty pauza. Podobno kultowa

Nie polecam częstego zażywania, ale jak wiesz, że ciężki dzień pracy przed Tobą i za uja się nie będzie chciało, to to może być doraźny lek na dłużący się czas w pracy, ale do zażycia dzień przed. 😁


RE: Bromazolam - KACPER - 04.08.2022

pokaz fote obecnego sortu?


RE: Bromazolam - Kajabuza - 04.08.2022

KACPER wyczuwam zjepke od Mańka za cytowanie posta pod postem. Podobno kultowa
Łap focie, ale to tabsy, nie proch. Te zielone. 
[Obrazek: IMG-20220804-155946.jpg]


RE: Bromazolam - budynmalinowy - 06.08.2022

Bromek ma jakiś smak intensywny?


RE: Bromazolam - horsii - 06.08.2022

budynmalinowy jak jesz sam czysty proch to taki chujowy trochę gorzkawy posmak, vel alprazolam trochę. Jak pijesz roztwór/łykasz te tableteczki to tam nawet nic nie poczujesz ze smaku.


RE: Bromazolam - Kajabuza - 07.08.2022

horsii ostatnio jak bromka w tabsie brałem, to pod język (dobrze, że nie pod powiekę xd) to możliwe, że przyspieszyło wchłonięcie się czy wkrętka? Chwila moment i bezsenność zamieniała się w "sen". 
Ciekawostka: ten wątek jest jedynym z wątków które ja zasugerowałem autorowi na priv, który to autor tak namiętnie mnie minusikuje teraz, niewdzięczny xD 
;**
⬇️Patrz to⬇️ 😄



RE: Bromazolam - horsii - 07.08.2022

Kajabuza ładowanie pod język przyspiesza wchłonięcie się, bo pod językiem masz tętnicę i omijasz tym samym metabolizm pierwszego przejscia (wątrobowy)


RE: Bromazolam - KACPER - 09.08.2022

horsii  zajebiscie to wytlumaczyles juz wiem skad sie wzielo walenie captoprilu pod jezyk jak cisnienie hulnie, zajebiscie Big Grin to dziala nawet w przypadku przeciwbolowych etc?


RE: Bromazolam - horsii - 09.08.2022

KACPER w przypadku paracetamolu nie, on musi być przez wątrobę przemielony, dopiero z niej wychodzą metabolity które mają działanie przeciwbólowe, co do ibuprofenu nie jestem pewien ale chyba też musi przez nią przejść, to samo sie tyczy konwencjonalnych "narkotycznych" przeciwbólowek, kodeina oksykodon itp. itd. znaczy coś tam klepnie, ale biodostępność sie drastycznie zmniejsza o więcej niż połowę
więc pokrótce - takie rzeczy ładować oral, nie podjęzykowo. możesz tabletkę sproszkować dla przyspieszenia


RE: Bromazolam - KACPER - 09.08.2022

horsii  jestes kozakiem, lap lape! Normalnego to i fajnie posluchac/poczytac Wink