Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Oksykodon - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Chemicznie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Dział: Opioidy/Opiaty (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=50)
+--- Wątek: Oksykodon (/showthread.php?tid=887)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Oksykodon - Kapitan - 28.03.2024

(28.03.2024, 11:30)Twilight Sparkle napisał(a): Oj panie kapitanie, wybrał pan chyba najgorszą drogę podania. Nie czepiam się ani nic z tych rzeczy, po prostu trochę marnacja nosem. Poza tym serdecznie odradzam robienia ciągów na takim gównie bo pan
wykręci jak się skończy a to bardzo nieprzyjemny stan.

Na skręta zostawię sobie ze 3 tabletki i w zanadrzu mam benzo 2 x paczki lorafenu


RE: Oksykodon - Twilight Sparkle - 28.03.2024

Widzę że pan przygotowany, mimo to z całego serca życzę braku skręta.


RE: Oksykodon - Paktowski - 01.04.2024

Haha, oxy 🤣 Na początku tego roku wybrałem się do pewnej, nazwijmy to "meliny", gdzie znalazłem listek OxyContin, nie pamiętam ile mg.
Tam zawsze jest tego pełno, ale w tym jednym rodzynku była jedna tabletka, więc zgarnąłem to, poszedłem do żabki i zapiłem wodą.
Po jakichś 20 minutach zaczułem odczuwać fajny stan, jakąś taką błogość, lekkość całego ciała, ale i umysłu. Ale po godzinie horror, ciemno przed oczami, poty, ledwo, z przerwami dotarłem do domu... 😵‍💫 Być może za duża dawka, nie sprawdzałem ile mg, ale bez tolerki na opio nie polecam żreć dużo tego, czy jakiegokolwiek innego opioidu. Post ku przesrodze 👍
Ps. Wolę tramadol, jest inaczej jest jakiś wylew serotoniny.. Opioidy cięższego kalibru nie są dla mnie. I w tym całe szczęście 🤣


RE: Oksykodon - Twilight Sparkle - 04.04.2024

Ahhh zjedzenie losowej tabletki z podłogi bez sprawdzenia dawki. Klasyka xDDDD


RE: Oksykodon - Paktowski - 05.04.2024

Twilight Sparkle Widziałem, że to oxy, dawki nie pamiętam. Słyszałem coś o tym "specyfiku", mało leków ogólnie zjadam. Był oryginalnie zapakowany, myślałem, że po 1x nic mi nie będzie. Głupota, ale częściowa. Wiedziałem co biorę, chciałem sprawdzić działanie 🤣
Więc nie była to "losowa tabletka" 🙌


RE: Oksykodon - olancucki - 06.04.2024

Ej słuchajcie czy oxycodone działa tak krótko (jakieś pół godziny) czy to ja popsułem sobie opio fazę dawką 4cmc?


RE: Oksykodon - Twilight Sparkle - 13.04.2024

Paktowski mordo ja nic nie mówię xD kto nigdy nie zjadł podejrzanej tabletki z podłogi niech pierwszy rzuci kamieniem.


RE: Oksykodon - Szaryno123 - 14.05.2024

Czy Oxycodon działka inaczej niż morfina ?
Czytałem gdzieś że tak jest


RE: Oksykodon - 28582 - 20.05.2024

(14.05.2024, 08:02)Szaryno123 napisał(a): Czy Oxycodon działka inaczej niż morfina ?
Czytałem gdzieś że tak jest

Zdecydowanie lepiej. Morfina np. Nie każdemu daje ten haj. Prawdę mówiąc to jest to reakcja alergiczna na lek. Oxycontin za to działa bez względu na czyjeś uczulenia. Lekiem przeciwbólowym nr.1 jeżeli chodzi o fazę jest OXYCONTIN 🤩🥰😁🤓❤️ A lekiem nr.1 żeby wydostać się z bagna uzależnienia od opio jest Bunorfin Smile